Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Serwer'ın gidişatını nasıl buluyorsunuz? Char satışları neden bu kadar fazla?

Nasty - Kirito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Nasty - Kirito isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    140

Alıntı LJLJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence SUN drop kesinlikle olmayacaktı. Moon silahlar FGW görevi ile yapılacaktı. Sun CAVE ile birlikte gelmeliydi. Ya da SUN drop gerçekten çok zor olacaktı. Magic POP olayını bilmeyen zaten yok. Ayrıca kurgusuz bir oyun olduğunu defalarca söyledim, tekrar söylüyorum. Her server içerik olarak kendini zengin tutmalı. Örneğin kervan ön plana çıkabilirdi. Onlarca kişi oyunu bıraktı. Bu bırakanlar defalarca artık yenilik gelsin diyen, oyunun varlığının devamını isteyenlerdi. Şu an bakıyorum gelecek denilen yeniliklerin gelmediğini gülerek söylüyorum. Bence artık geç olmasın dediğimiz günleri geride bıraktık. Biz kervan canlansın diye defalarca konu açtık. Oyunda eğlenilecek binlerce yol denedik ama eğlence sıfır. Oyunun devamlılığı için çaba hep sıfır kaldı. Neyse bırakmadık ama oynamıyoruz da...
    Söylediğin gibi magic pop olayı olmasaydı ve çok zor drop olsaydı kabul edilebilirdi. Moonların fgw ile alınıp jobcaveden sun silah alınabilseydi eğer serverdeki diri olan rekabet hiç bitmez kimsede tek joba dönmezdi. Sadece adv veya sette +2 farkı çoğu kişinin fazla umursamadığını ve bir uniq alsam bile yeter kafasına geçtiğini düşünüyorum. Fakat söylediğin gibi eğer sun silah set acc vb. job cave ile gelseydi kimse rekabet içerisinde olduğun guild veya uniona kaptırmamak için sürekli ap kasılacaktı. Tabiki bu benim şahsi görüşüm başkalarının ne düşüneceğini bilemiyorum.
    [ABRA - Kirito]

EnfectioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EnfectioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    3
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    4

Jolly yakında ölcek gibi.

MvPMiNToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MvPMiNToN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    34
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    89

Alıntı Nasty - Kirito Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    320B dediğiniz gold sadece 1 sun set parası şuan. Bunun accsi var shieldi var weaponu var, İmmortalı var vs vs. Bilmem farkında mısın yukarıda söylemiştim tekrar söyleyeyim. Zamanında +14 sun blade ile 2 char dizdik. Ayrıca N4sty adında bir bot charım var birçoğunuz biliyordur. O char kasıldı kasılalı aynı slotta ki yaklaşık 6 aylık bir süreç. 6 ayda chara düşen tek sun item sun armor ayakkabı ederi? 7b ye satılmıştı. Onun dışında çıkan moon itemler bir elin parmaklarının sayısını geçmez. Peki sorarım sana 4 aydır emek verdiğini söylüyorsun üzerinde sun acc var mı? Setin +8 +9 mu? elindeki silah ve shieldin +11 üzeri mi? Char olarak seni ne yazık ki bilmiyorum. Fakat böyle bir setin ve silahın olduğunu düşünmüyorum. Bırakıp gidenler dediklerinin çoğu tl ile oynamış veya şuanda oynamakta olan insanlara item sattı doğru muyum? Peki neden buna müsade edildi? Tabiki herkesi takip edemezler gizlice el altından bu işi yapan vardır. Fakat takip edilebilir düzeyde olanlarda vardı (BKZ. WTS SUN+11 SPEAR SILK ILE ) Silk ile yazanların kaç tanesi gerçekten silk ile itemini satıyor? Baştan bu yana sadece şuan için konuşmuyorum. Ben bu oyun açıldığından beri burdayım. Oyunun 2. Haftasında insanlar sun silah çıkartmaya başlamıştı ki bizim daha elimizde düz +8 +9 silah, shield set bile yoktu ki 100 level bile değildik. Bundan kaynaklı olarak bu serverde parası olanın konuştuğunu savundum. Yoksa benim de bildiğim insanlar var kimisi 1.000 tl yatırmış kimisi 10-12 bin tl. Oyunda kiminle ne kadar muhabbetin var bilmiyorum. Ayrıca görüşüne de saygı duyuyorum. Fakat bu oyunda emek ile yapabileceğin şeyler bir yere kadar.
    Şuan ki Üzerimdeki Gold İle Zaten Armor Veya Pro +8 9 Set Alıyor Üstümde Armor +8 Set Var.Takılara Gelınce Moon +8 komple.Silaha Gelince Blade'yim 10 Bulursam 100 b Vericem.Shield İse +10.Bak Ben 4 Ayda Neler Yapabilmişim.Peki diyiceksin Hiç Mi Harcamadın.Tabikii Harcadım Oyun Başında 250 Silk Aldım.Pre Bastım Çara.Devamında İse Moon ları ve 3 Parca Sun İtemi Silk Takası Olarak Sattım.Gelen Silk İtemi Satıp Yine Silk İtem Aldım.Global Aldım Aldıgım Kişi Sizin Guild'ten di.Adı ise Emka İdi.Beni Sorabilirsin O Arkadasına 250 B Lik Silk İtem Aldıgımı Soler Zaten.O 250 B lık Aldıgım Silk Itemle Setimi Silahımı Shıeldıme Varana Kadar Herseyı Aldım.250 b lik Silk İtemi.Ara Ara Sattım.Kar Olarak Bana + 85 b Kadar Kar Verdi.Demek İstedigim Her Zaman Dedıgım Gıbı.Silkroad Oyunu Ticaret Üzerine Kurulu.Çar TL İle Veya Dediğin gibi Silk Diyip El Altından Satanları Kapsamıyor.Onlarda Zaten Oyunu Bıraktı.Seninde Fikirlerine Saygım Var.Ama Cepten Para Harcamadanda Oluyor.İyi Forumlar
    Konu MvPMiNToN tarafından (26.Haziran.2017 Saat 22:46 ) değiştirilmiştir.

Horus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Horus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    45
    Beğenilme 
    23

Bu saatten sonra zor toparlanır. Gittiği yere kadar gitsin modundayım. Sw başlarındaki o kalabalık nerde, şimdi ki boşluk nerde. sun düşse sevinemiyorum. Alıcı bile yok
    BasKomutan <3

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    66
    Beğenme 
    390
    Beğenilme 
    164

Alıntı LJLJ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence SUN drop kesinlikle olmayacaktı. Moon silahlar FGW görevi ile yapılacaktı. Sun CAVE ile birlikte gelmeliydi. Ya da SUN drop gerçekten çok zor olacaktı. Magic POP olayını bilmeyen zaten yok. Ayrıca kurgusuz bir oyun olduğunu defalarca söyledim, tekrar söylüyorum. Her server içerik olarak kendini zengin tutmalı. Örneğin kervan ön plana çıkabilirdi. Onlarca kişi oyunu bıraktı. Bu bırakanlar defalarca artık yenilik gelsin diyen, oyunun varlığının devamını isteyenlerdi. Şu an bakıyorum gelecek denilen yeniliklerin gelmediğini gülerek söylüyorum. Bence artık geç olmasın dediğimiz günleri geride bıraktık. Biz kervan canlansın diye defalarca konu açtık. Oyunda eğlenilecek binlerce yol denedik ama eğlence sıfır. Oyunun devamlılığı için çaba hep sıfır kaldı. Neyse bırakmadık ama oynamıyoruz da...
    Bencede sun drop çok az olmalıydı şuanki fazlaydı hakkaten. Sunuda caveye eklicektin al sana 110cap görünümlü 100cap. Bsronun yavrusu çıkardı ortaya

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı Kenakort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bencede sun drop çok az olmalıydı şuanki fazlaydı hakkaten. Sunuda caveye eklicektin al sana 110cap görünümlü 100cap. Bsronun yavrusu çıkardı ortaya
    İyi güzelde parayi kim kazancak

Transistor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Transistor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    23
    Beğenilme 
    28

Alıntı SEYYIDONBASI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyunu bu hale getiren oyun yönetimi değil revo guildidir. her gördüğü küçük guildle kendini birleştirip cave gelince oyunu caveye çekmek yerine ap bile kasmayıp ks atmaya oynayan bi guildin olduğu serverda ne bekliyosunuz. job cave sağlıklı kullanılsa millet uykusuz işe gider ama oyun oynardı. kolaya kaçıp kaçıp her hafta oyunun gidişatı diye başlık açmayın kardeşim
    oyunun gidişatıyla ilgili yönetime laf atacaklarına kendilerine baksınlar. şuursuz herifler oyunun içine etti caveyi sadece spear çarlardan ibaret biyer haline getirdi pvpyi bitirdi şimdide oyunun gidişatı diyorlar! Bıraktık artık geçmiş olsun. ve bırakma sebebimiz de tam olarak bu yazdıkların. Bu revoya bu kadar mal nasıl toplanmış katıksız süzme mal bunlar kafa yok kafa!

Makarov/Aizen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Makarov/Aizen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    82
    Beğenilme 
    20

Spear charlardan medet uman siz misiniz yoksa biz mi dön bi bak istersen madem 6 guildiniz kafa tutun
    kolaya kaçmaktan başka hiç bir şey yapmayan bazı yalama guildler revoya kafa tutamıyınca kaçıyor bizede yallah demesi kalıyor tabi

Ronesans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ronesans isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    135
    Beğenme 
    685
    Beğenilme 
    423

iyiki asro'ya devam etmemişiz
    ST_EDE_MAT

Ahmet / Ömer

iBlackStyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    iBlackStyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı Rubos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden Telif hakkın varsa mahkemeye ver
    Üstüne küstahça tavır alıyorsunuz, gerekli şikayetimi yaptım merak etmeyin.

Para'nın değeri arttı, İnsanın değeri battı!
    En iyi dost kimdir? "Sana sorun çıkarmayandır"
    Düşmanda imkan var, Mehmet'de iman var!!
    Ayıptır diye kilit vurdular dilime! Türkçemizi iyi kullanalım..

Sayfa 7 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 56789 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş