Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı23Beğeniler

Konu:ASRO YÜKSELİŞ VE ÇÖKÜŞ

SiRiN_BaBa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SiRiN_BaBa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla forumda kıyametide koparsan o kıyamet rüzgarı yönetimin kılını bile yerinden oynatmaz yönetim kendi doğrultularında sw nin gidişatı için en doğru olduğunu düşündükleri şeyleri uyguluyorlar
    Yaptıkları tek şey işine gelmeyeni banlamak. Başka bir aktivite yok.
    DonnaR bunu beğendi.

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZAMANINDA 7/24 PT ACIK TUTARKEN SIMDI OYUNU BILE AÇMAYAN BİRİ OLARAK AKLIMA GELDİ BİR BAKAYIM ONLINE SAYISINA DEDİM VE BEN SOK OLDUM BU NASIL BİR DEĞİŞİMDİR !!!

Yönetimin saçma sapan işleri bitmiyor ki bu yüzden bitti 120 cap olan sw yide hatırlarsın Bahadır Sadece chn char olan sw de Job cave getirirsen. En başta açtığın stackları bidaha değişmiycek deyip değiştirirsen. İnsanlar daha yeni set dizmiş üstüne rock set açarsan, ıp limit belirleyip playerların onlarca char açmasını engelleyemezsen. Ve en kötüsü hep mantıksız olan oyuncu fikirlerini hayata geçirirsen olacağı budur.

oOoBUYUCUoOo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    oOoBUYUCUoOo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    206
    Beğenilme 
    81

madem beyler banlanmayi göze alarak ben de fikirlerimi yazayım. bence yapılan en büyük yanlışlar şunlar, server ilk açıldığında magic pop olayı. çok mide bulandırdı bu olay, tam bir açııklama getirilemedi benim fikrim. bir çok insanı oyundan soğuttu. bırakmasına sebep oldu. ikincisi roc set. madem böyle bir projeniz vardı neden serveri bu şekilde açmadınız? bir tane sun garment itemi 60-70 immoya sattığım oldu. tl olarak düşünsenize adamlar ne biçim umutlandılar, para harcadılar 3-4 ay geçmeden yeni set geldi oyuna. ben olsam benim de zoruma giderdi. 3. sü serverin ilk açıldığı zamanlarda proxy için gereken önlemlerin alınamamış olabileceğini düşünüyorum. tabiki müthiş bir kalabalık, rağbet vardı oyuna. ama sonradan bir arkadaş bedeva proxyleri kendi çabaları ile ortaya çıkarınca banlanan banlanana son olarak ufak tefek şeyler de vardı elbette. mesela internet cafe ip limiti. bence çok gereksizdi, gereksiz yere haksızlık yarattı serverda. biz 2 çar sokarken adamlar 7-24 10 tane bot attı.
    bir de ek olarak bence serverda eu çarlar da olmalıydı. hadi eu çarlar yok cave olaylarına hiç girilmemeliydi. herkesin bildiği gibi cave sistemi eu çarlar için düzenlenmiş. dar alanda pt bufları ile oynamak için. item elbette oyundaki en önemli etken fakat eu larda itemleriniz çok iyi olmasa bile pt bufları ile bir işe yarayabilirsiniz. job cave ve serenes belirli kişilerin eline geçti. roc set-lmp-adv bu itemler bir çok oyuncu için ulaşılması imkansızdan öte. çok merak ediyorum yönetim bunları hesap etmemiş olabilir mi? bence olamaz, onca yıllık tecrübeleri var.
    şahsi fikrim ne mi yapmak lazım? bence az da olsa yeni, oyundaki karakterini geliştirememiş, oyuna az zaman ayıran(bence bu tür oyuncular oyunda çoğunluk) oyunculara da şans tanınmalı. mesela kervan etkinliklerine daha cazip hediyeler eklenebilir. düşük de olsa fgw den coin, ne bileyim değerli itemler adv-lmp falan çıkmalı. tabi abartacak, itemlerin değerini düşürecek seviyede değil elbette.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    206
    Beğenilme 
    81

ula baya uzun yazmışım üşenmezseniz okuyun arkadaşlar, belki benimle aynı fikirde olabilirsiniz

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    382
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2698

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin saçma sapan işleri bitmiyor ki bu yüzden bitti 120 cap olan sw yide hatırlarsın Bahadır Sadece chn char olan sw de Job cave getirirsen. En başta açtığın stackları bidaha değişmiycek deyip değiştirirsen. İnsanlar daha yeni set dizmiş üstüne rock set açarsan, ıp limit belirleyip playerların onlarca char açmasını engelleyemezsen. Ve en kötüsü hep mantıksız olan oyuncu fikirlerini hayata geçirirsen olacağı budur.
    ah keşke ilk asro da honor işini en başta düzgün bir sisteme otutursaydılar da o sw kapanmasaydı
    oOoBUYUCUoOo bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    382
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2698

Alıntı oOoBUYUCUoOo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ula baya uzun yazmışım üşenmezseniz okuyun arkadaşlar, belki benimle aynı fikirde olabilirsiniz
    benim arkadaşım 1 sun kupeyi 350 liraya sattı diğeri ise +9 sun glevi 1000 liraya aldı gerisini sen hesap et ne paralar gömüldü o charlara sun armor setleri 500 liraya satıyorlardı az paramı ama yakalanmıyorlardı nasıl oluyorsa işlerini yürütüyorlardı sonuçta TL ile item atışı yasak
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    206
    Beğenilme 
    81

@DonnaR aynen kardeşim nerde çakal var stala tel no yazıp sattı tl ile itemleri cayır cayır. nerde gariban, işi bilmeyen servere yeni başlamış adam var ban yedi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    382
    Beğenme 
    1075
    Beğenilme 
    2698

güncell
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1524
    Beğenilme 
    510

kıpırdanma var a serverinda, eski oyuncular gelin bitsin bu hasret tekrar yükseltebiliriz bu serveri

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    87
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    606

https://i.hizliresim.com/d7XRX4.jpg ara verenlerle konuşup yeni bir guild açtık serverde şuanda LionsOfCihad guildi ve bizler variz buda dün geceki zaferin sonucu gelmek isteyenler yavaşdan arkadaşında dediği gibi kıpırdamalar mevcut
    CahilAvcisi bunu beğendi.

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş