Beğeni Ağacı1Beğeniler
  • 1 Post By frkn

Konu:YENİ BAŞLAYANLAR VE BAŞLAYACAKLARIN DİKKATİNE

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    87
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    605

Standart YENİ BAŞLAYANLAR VE BAŞLAYACAKLARIN DİKKATİNE

Son bir haftadir oyuna yeni başlayanların sayısının arttığını gördüm ve her geleni sabit pt ye alarak gerek asıl charlarını gerekse kasılma ptlerini kurabilmeleri için 100 lw'e kadar kastım bunların yanı sıra botları ölmemeleri için fazlalık olan moon set silah ve dressleri veriyorum yeni başlayanlar ve başlayacak olanlar oyun içinden Natsukao' ya pm atarlarsa yada forumdan özel msj atarlarsa kasılma ve item konularında yardımcı olurum iyi oyunlar herkeze

ip limit: 5 ( 4 char spear int 1 char STR FORCE yaparsanız kendi partinizi kurar ve kısa zaman içersinde moon sun karışık bir set elde edebilirsiniz )
    Kervan gold: ( son gelen güncellemeyle eskiye nazaran dahada arttırılmış durumda joob suit alabilmek için aylık rankda ilk 3'e girmeniz gerekmekte, Haftalık rankda ise ilk 3 e silk ödülleri sorunsuz şekilde teslim edilmekde )
    Unig:100 Cap' a ek olarak İVY ve CERB aktif kervanda olduğu gibi aynı şekilde uniq rankda ilk 3 e silk ödülleri vardır.

EN ÖNEMLİSİ : KAPANMA RİSKİ YOKDUR GÖNÜL RAHATLIĞIYLA EMEK HARCAYABİLİRSİNİZ JOLLYGAME=REŞAT ALTIN unutmayınız :=)
    Konu weewerenoob tarafından (07.Eylül.2017 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

frkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    frkn isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    7

Eskiler eskiden güzeldi kardeş
    SweetMuschy bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş