Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu
Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:DOLANDIRICILIK

d3viL_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    d3viL_TR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Alıntı d3viL_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Asgard sizin yaptıgınız yüzünden çilesini biz çekioruz bu charın msn sini ıd pw ile siz değiştiniz geri almaya çalışırken biz dolandırıldık eskiden ıd pw ıle çok değiştirdiniz gerekli her kanıtım var sizden itemli char degıl ıd pw sı bende bulunan gizli yanıtı silk geçmişi soyuk charımı geri istiyorum siz charı banlıyorsunuz sikayette GoLDMaX bile geçmezken ayrıca aylar sonra cevap gelıyor işinizi düzgün yaptıgınız konusunda içiniz rahatmı.4 ay da cevap vermeniz hırsıza yarıyor resmen hırsızlara zaman tanıyorsunuz çalsınlar etsınler nasıl olsa bı daha sılk cekecek
    +++
    AO_MuRaT_131

BUMBUM1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BUMBUM1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    53
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    76

Geçmiş olsun reis
    Anarchy35

Durum 
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

sagolasın
    AO_MuRaT_131

BUMBUM1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BUMBUM1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    53
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    76

eşgalden beli cocugun hırsız oldugu
    Anarchy35

Durum 
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

Alıntı BUMBUM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşgalden beli cocugun hırsız oldugu
    zevkine dövmelik tipi var
    AO_MuRaT_131

Durum 
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

@Asgard sizin yaptıgınız yüzünden çilesini biz çekioruz bu charın msn sini ıd pw ile siz değiştiniz geri almaya çalışırken biz dolandırıldık eskiden ıd pw ıle çok değiştirdiniz gerekli her kanıtım var sizden itemli char degıl ıd pw sı bende bulunan gizli yanıtı silk geçmişi soyuk charımı geri istiyorum siz charı banlıyorsunuz sikayette GoLDMaX bile geçmezken ayrıca aylar sonra cevap gelıyor işinizi düzgün yaptıgınız konusunda içiniz rahatmı.4 ay da cevap vermeniz hırsıza yarıyor resmen hırsızlara zaman tanıyorsunuz çalsınlar etsınler nasıl olsa bı daha sılk cekecek
    +++
    AO_MuRaT_131

Durum 
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

çşpçpç
    AO_MuRaT_131

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10487

GoLDMaX ın banını açınız karakter bende şuan şikayet edilenler arasına yazmadım. ayrıca bu charın benım oldugunu sızde cok ıyı bılıyorsunuz msn sinide siz ıd pw ıle degıstınız boş charın msn sını degıstırmek cok zor olmamalı boyle davranışlarla oyuncuları sogutuyorsunuz @Asgard
    Şuan hatırlamadığım için sormak istiyorum, bu karakterin Mail adresini biz nasıl değiştirdik ? Yani bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ? Manuel E-Mail değişikliği yapmadığımızı çok sefer dile getiriyoruz. Eğer tarafımızdan yapılan bir hata varsa düzeltmek isterim lakin bu olaya dair bir değişiklik hatırlamıyorum. Çünkü mail değişikliği için başvuran arkadaşlarımız çokça, ortak cevabımız manuel mail değişiliği yapmadığımızdır.

Durum 
    Konular 
    144
    Beğenme 
    58
    Beğenilme 
    304

bu yenı aldıgınız bi karar eskiden en az 10 kere sadece ıd pw ile msn kendım bızzat degıstırdım sıze mesaj atmamız yetıyordu mesaj ornegıde bu : ıd : dsaasdasd2 pw dsadasdas olan hesabımın msn sını degıstırmek ıstıyorum yenı msn sadsadas bu olsun dıyorduk degıstırıyordunuz benımde bole 2 charım gitti soyuk charın pesine düştük isterseniz gerkelı bılgıde verecem bu goldmax satılmadı 1 kere sattım oda @Cengo adlı arkadaşa sonra kendısınden gerı aldım oda soler zaten butun sılk gecmısı benım kartıma aıt gereklı bılgılerıde verebılırım bu charı gerı almak ıstedım adam msn pw bılmedııgı ıcın vermedı salak sonra pw degıstım benden gerı ıstedı pw yı bole bı mal bu cocuk. şuan pw sade bende var msn yok
    AO_MuRaT_131

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1241
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10487

bu yenı aldıgınız bi karar eskiden en az 10 kere sadece ıd pw ile msn kendım bızzat degıstırdım sıze mesaj atmamız yetıyordu mesaj ornegıde bu : ıd : dsaasdasd2 pw dsadasdas olan hesabımın msn sını degıstırmek ıstıyorum yenı msn sadsadas bu olsun dıyorduk degıstırıyordunuz benımde bole 2 charım gitti soyuk charın pesine düştük isterseniz gerkelı bılgıde verecem bu goldmax satılmadı 1 kere sattım oda @Cengo adlı arkadaşa sonra kendısınden gerı aldım oda soler zaten butun sılk gecmısı benım kartıma aıt gereklı bılgılerıde verebılırım bu charı gerı almak ıstedım adam msn pw bılmedııgı ıcın vermedı salak sonra pw degıstım benden gerı ıstedı pw yı bole bı mal bu cocuk. şuan pw sade bende var msn yok
    Bu söylediğiniz çok çok eski döneme ait, en azından benim yönetimde olmadığım dönemden yada tam yetki almadan önce olan bir uygulamaydı. O nedenle ben değiştirmediğime emin olduğum için müdahale etmedin şimdiye kadar.

Özel mesaj ile yeni bir E-Mail adresi iletin, karakterin mail adresi ile değişikliği gerçekleştirelim. Konunun daha fazla uzamasının anlamı yok.

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş