Sayfa 4 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı88Beğeniler

Konu:Abra Ban?

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı tarantula69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz oyunun kurallarını bılıyoruz bız sılk yukluyoruz bızı banlayamassın yada sılk yukledık neden banladınız demıyoruz sadece dıger kısılerı ss ıle kanıtladıgımız halde ban yemezken bızım arkadasımız bır a m k lafı ıle neden 100 yıllk ban yıyor sadece emeklerımız bosa gıdıyor bızım anlatmak ıstedıgımız durum budur
    Bu konuda haklı olduğunuzu belirttim fakat orada 15k silk çektiğini vurgulamanın bir manası yok hiçbir işe yaramayacak çünkü neyse bol şans umarım açılır karakterin banı iyi günler

tarantula69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    tarantula69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    20

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda haklı olduğunuzu belirttim fakat orada 15k silk çektiğini vurgulamanın bir manası yok hiçbir işe yaramayacak çünkü neyse bol şans umarım açılır karakterin banı iyi günler
    sağ ol hayırlı günler.Bizim'de temellimiz odur.

TheeMechaniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheeMechaniC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    23

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu küfür GM ye edilmediği sürece np... Asgard düzeltecektir fakat "5k silk yatıran" şeklinde başladığınız cümleye gelince http://www.jollygame.net/forum/103-o...kurallari.html Önemli Uyarılar madde 1 i okumanızı tavsiye ederim
    Tabiki de küfür etmesi her ne olursa olsun çok yanlış ama playerlar birbirlerine edince chat ban oluyorda GM 'e edince neden 100 yıl ban oluyor?Böyle iş mi olur? Odin 'in Asgard'ın oynayan kişilerden farkı nedir ? Oyunu kurucuları oldukları için dokunulmazlık haklarına mı sahipler yada onlara karşı bir şey denildiğinde playerlara nazaran neden daha ağır cezaya tabi tutuyorlar? Onlar playerlar sayesinde ekmek yemiyor mu? Konuyu tam bilmiyorum ama GM olsun player olsun küfürün cezası her neyse o olmalı.GM olduğu için extra kendilerine iltimas göstermemeliler.
    tarantula69, _Minato_ and karoas like this.
    İçimdeki ŞEYTANLARI Öldürürsen MELEKLERİMDE Ölür !!

OldFriends
    DeadArmy - TheeDementoR

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı TheeMechaniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki de küfür etmesi her ne olursa olsun çok yanlış ama playerlar birbirlerine edince chat ban oluyorda GM 'e edince neden 100 yıl ban oluyor?Böyle iş mi olur? Odin 'in Asgard'ın oynayan kişilerden farkı nedir ? Oyunu kurucuları oldukları için dokunulmazlık haklarına mı sahipler yada onlara karşı bir şey denildiğinde playerlara nazaran neden daha ağır cezaya tabi tutuyorlar? Onlar playerlar sayesinde ekmek yemiyor mu? Konuyu tam bilmiyorum ama GM olsun player olsun küfürün cezası her neyse o olmalı.GM olduğu için extra kendilerine iltimas göstermemeliler.
    Haklısınız ya da değilsiniz konu bu değil oyun kurallarında geçen bir durum bu ve oyuna kayıt olduğunuz andan itibaren bunları kabul etmiş oluyorsunuz

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    20

Alıntı TheeMechaniC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu tam olarak şöyle bizim arkadaşımız oyun ıcerısınde bır karakterle dıloga gırıyor dıger karakter buna küfür edince buda ona edıyor dıger karakter bunu gm ye atıcam dedıgınde bızım arkadas bir anlık sinir ile onunda a m k diyor ve 100 yıllık ban yiyor ama oyun ıcerısınde bazı kısıler oyun kurllarına aykır işler yapıyor gold satısı veya bır baska sw nın reklamını yapıyor bız bunu ss ıle Asgarda yolluyoruz @Asgard bize cezalandırıldı diyor fakat karakter o gün akşamı oyuna giriyor ve girmeye devam ediyor.. bizim bir anlık sinirden dolayıda 100 yıllık ban yiyoruz ..

Yavuzhan4129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Yavuzhan4129 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    87
    Beğenilme 
    73

Arkadaslar size onceki yorumumda destek verdim ama uzattikca sacmaliyorsunuz.Oyuncuya kufur edince chat ban.yonetime kufur edince suresiz ban neden diyorsunuz.Sen Bana kufur edersen sadece polise gider sikayet ederim kabahatler kanuna gore bi ceza alirsin ama sen Mustafa Kemal Ataturke kufur edersen 2 sene hapis yatarsin .Bunu cozumlemek zor olmasin.Gittikce haksiz konuma dusurmeyin kendinizi.Bir platformun sahibine kufur etmissiniz hala yaptığınız zeyi savunuyorsunuz yapmayın guzelce ozrunuzu dileyin olsun bitsin .

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    20

Alıntı Yavuzhan4129 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar size onceki yorumumda destek verdim ama uzattikca sacmaliyorsunuz.Oyuncuya kufur edince chat ban.yonetime kufur edince suresiz ban neden diyorsunuz.Sen Bana kufur edersen sadece polise gider sikayet ederim kabahatler kanuna gore bi ceza alirsin ama sen Mustafa Kemal Ataturke kufur edersen 2 sene hapis yatarsin .Bunu cozumlemek zor olmasin.Gittikce haksiz konuma dusurmeyin kendinizi.Bir platformun sahibine kufur etmissiniz hala yaptığınız zeyi savunuyorsunuz yapmayın guzelce ozrunuzu dileyin olsun bitsin .
    kardeşim tekrar söylüyorum biz ettiğimiz küfürü savunmuyoruz. Sadece diğer karakterler oyun dusu kuralları yapınca ban yemezken neden bizim playerimiz a m k lafı ile 100 yıllık ban yiyor diyoruz.. Biz gm ye küfür edince falan demiyoruz ben guid masteriyim benim dediklerimi oku yeter sadece

FeyzALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FeyzALL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    65
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    145

Alıntı MrGozel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kufurden oturu ban yemeniz anormal bir durum, ki telafi edeceklerdir fakat kendinizi aylik 15k-20k silk cekiyorsunuz diye digerlerinden yuksek gorerek savunma yapmanizda bir o kadar anormal.
    Nacizane gorusum.
    Senin görüşünle benim görüşüm başlı başına ters bence . Bizler çektiğimiz silkle övünmüyoruz kendim için konuşayım sana . Fakat eğerki senin 3 serverin var ve bu 2sinden aşırı derecede şikayet geliyorsa yani bahsettiğim şey 1 kişi 2 kişi veya 3 kişi değil , serverlerinin %51 bile bu durumdan şikayet ederse hatayı kendinde aramalı önce . Zor bişey değil yönetime 1 veya 2 kişi eklemek dimi sonuçta sen büyük bir oyunsun JollyGame dimi ? . sizin şikayetiniz şu : Neden Bsro olduğu yerde duruyor neden sabit bir nokta . Bizim şikayetimiz ise çok farklı : Neden hiç bi yönetim ilgilenmiyor , kenara mı atıldık biz ? Madem sizin oyununuzu oynuyoruz bizim düşüncelerimizin hiç mi önemi yok . Şunu baz alarak konuşmak isterim . Yönetimden en az birinin bsroda oyunda olma olasılığı haftanın 7 günüde 4dür minimum . Fakat bu iş csro veya asroya bakıldığında ayda 1 zor bulursun . İnsanı anlamak istiyorsan önce kendini onun yerine koyucaksun çocuk yok senin karşında . Ona göre de baz alarak düşünmelisin.
    Konu FeyzALL tarafından (15.Şubat.2018 Saat 19:37 ) değiştirilmiştir.
    tarantula69 bunu beğendi.

FeyzaLL & Crab & Reich

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    17
    Beğenme 
    57
    Beğenilme 
    20

Oyuncuya kufur edince chat ban.yonetime kufur edince suresiz ban neden diyorsunuz.?? demiyoruz.. üstü yazılanları okursan sevinirim..

TheeMechaniC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TheeMechaniC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    23

Senin siyaset yada toplumsal olaylarda geçen hakaretlerle,küfürlerle bu tarzdaki bir konuyu karşılaştırman bence aşırı abest .Bir kere bu oyunun patronu GM'ler değil playerlar.Player olmazsa bu tarz online oyunlar bir hiçtir.Ben banın kaldıralacağını düşünmüyorum çünkü bariz madde var ama şahsen ben böyle bir platformun GM'i olsam playerlara verilen ceza neyse onu uygulardım.Kendimi üstün görmezdim.
    tarantula69 bunu beğendi.
    İçimdeki ŞEYTANLARI Öldürürsen MELEKLERİMDE Ölür !!

OldFriends
    DeadArmy - TheeDementoR

Sayfa 4 Toplam 10 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş