Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:ABRAYI BIRAKMIŞ VE BAHAMUTTA TİCARETLE UGRASAN ARKADAŞLAR İÇERİ!!

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Exclamation ABRAYI BIRAKMIŞ VE BAHAMUTTA TİCARETLE UGRASAN ARKADAŞLAR İÇERİ!!

S.a arkadaşlar,bu konumuz Abrayı bırakmış ve bahamutta ticaret ile uğraşan yada diğer Jolly sunucularında oynayan arkadaşlarımız için.
    Arkadaşlar,biliyorsunuz Temmuz 2017'de Abrayı herkes bıraktı sebebi gündemden düşmek istemeyen sürekli göz önünde olmak isteyen playerlerin cebini ve eglencesini değil;sadece guıldinin ismini düşünen kişiler yüzünden.Arkadaşlar şuanda oynanılabilecek diyebileceğimiz güvenilir,only ch sw olarak abra durmakta hemde kapanma riski olmayan bir swdir.Birçok sunucuda oynamış,international swler kovalamış ve 8 sene orjinal oynamış bir kişi olarak sunu söyleyebilirmki abradan aldıgım keyfi hiçbir serverdan almadım.Bu konum itemlerimi değerlendirmek falan maksadında değildir.Tamamen herkesin eğlencesini düşünmek maksatlıdır.Arkadaşlar şimdi Bahamutta bot charı ile item kasıp novalara + basıp onları stallayan kardeşlerimize seslenmek istiyorum arkadaşlar buyrun gelin pcleriniz iyi ise abrada 4erli olmak üzere 3 pt char gönderin 4 adette stall charı yapın eğer ayda Bahamuttan daha fazla kazandıgınız silk itemi kazanmazsanız söz veriyorumki aradaki farkı şahsım ödeyecektir yani kardeşim botladım ama ben burdan birşey kazanamadım ne silk kasabildim ne bişey yapabildim derlerse ben karşılayacağım.
    Arkadaşlar bahamutta kısa süre oynadım,kısa sürmesinin sebebi hem benim özel hayatımdaki sorunlarım yüzünden hemde swnin tamamen job caveye dayalı olarak wiz olmasıydı.Yani ben PvP için cape taktıgımda glut atmaktan başka birşey yapmıyordum ki bu bana cok sıkıcı geliyordu yani ben hep ch oynamış biriyim,benim vizyonum zerki basıp en az 1 ptnin içine girip onları darma duman etmektir ben bunu glut ile ne kadar yapabilirim 16k dmg ile?1 kişiyi öldürmek için sadece glut atmak ve heal yapmak bana cok sıkıcı gelmişti.Abraya başlarsanız job cave için ya spear olacaksınızdır yada bow.Her 2 buıldlede yapabilecekleriniz,Bahamuttakinden daha kapsamlı hemde warriorun pqsüne phy mag def bufuna muhtac olmadan.Suanda abrada char yapmak,ilk açıldıgı dönemde char yapmaktan daha kolay o yüzden alacagınız zevk daha fazla olacaktır.Yani Bahamutta stall charı ile uğraşan kardeşlerim,buyrun geliniz Abradada stall charı açınız char botlayınız.Bizimkilerde elinden gelen yardımı yapacaktır yani 10dan fazla kişinin bot charlarını kasabiliriz sun için.Abrada şuanda 1 sun garment item 1 immo,silah 6 immo,shield 14 immo,Sun ring 10 immo,sun neck-ear 5er immo etmektedir.Abrada dedigim gibi 12 char botlanırsa 4erli şekilde 1 ayda elinize en az 15 adet immo geçecektir ki player sayısı arttıkca bu itemlerin değeri artacak haliyle elinize geçecek immo sayısıda artacaktır.Pcleriniz iyiyse ve bahamutta 10 char botladıysanız buyrun gelin abradada char botlayınız ana karakterinizede elimizden geleni yapacagımızdan emn olabilirsiniz.
    Abrayı bırakan kardeşlerim,arkadaşlarınızı telefonla arayın tekrar başlatın unutmayın kibrit yanacaksa buyrun hepimiz birlikte yakalım bu kibriti.
    Komple bir guıld başlamak isteyen kardeşlerim,guıld yetkilileriyle tsde konuşulur elimizdeki sunlardan guıldinize yardımcı olunur job cavede her türlü tehlikeden muhafaza edilirsiniz,bunun teminatinida veriyorum.Biz sizi korurken hiçkimse gelip sizi kesemeyecektir Ancak tek tek kişiler için maalesef ki bunun için vaktimiz yoktur,kendisi bot charlariyla girip kesebilir unıqleri buga sokarak.(max. 20 dk sürecektir).
    Ticaret ile uğraşan jolly playeri arkadaşlar,ticaret hacminizi sdece bahamut ile sınırlandırmayın buyrun gelin Abradada kazanın hemde iteme + basma derdiyle uğraşmadan.
    KOMPLE GUILDCE BAŞLAMAK İSTEYEN,FTWDE PVPDE JOB CAVEDE JOB WARDA ZEVK ALMAK İSTEYEN KİŞİLER LÜTFEN FORUM YOLU İLE YADA ABRADAN CareN'e YADA Uhud'a PM ATSİN!!
    weewerenoob ve seraphim bunu beğendi.

Mahpeyker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Mahpeyker isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    11
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    26

Aynen söylediklerine katılıyorum abrayı sınavlarım dolayısı ile bırakmıştım tekrar girdiğimde kimse yoktu.Kaç tane 100 cap sv oynadım bilmiyorum ama abradan aldığım zevki başka bir srodan alamadım lakin artık çok geçmiş gibi gözüküyor keşke dediğin gibi olabilse
    seraphim bunu beğendi.
    Mahpeyker <3

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Hicbirşey icin gec deildir hocam.Bahamut 7 senedir acik,abra 2.5 senedir.Gec olsa bahamut icin gec olur önyargilari yenmek lazim.Ben 100 cap only ch sw oynamak istiyorum umuyorumki benim gibi 100 cap only ch sw oynamak isteyenlerde var,yap burda charını emeğin hiç olmaz en azindan 2022 yılına kadar.
    Alıntı Mahpeyker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen söylediklerine katılıyorum abrayı sınavlarım dolayısı ile bırakmıştım tekrar girdiğimde kimse yoktu.Kaç tane 100 cap sv oynadım bilmiyorum ama abradan aldığım zevki başka bir srodan alamadım lakin artık çok geçmiş gibi gözüküyor keşke dediğin gibi olabilse

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Arkadaşlar 500 tllik silk çekip yapabileceğiniz karkter özelikleri şunlardır;
    En az +12(advli) sun silah,+8 set,+8 acc set ve +9 shield.Yani milyarlar harcamanızı gerektirecek bir durum yoktur ortada.Benim elimde 13 glev var +9 sun roc set +9 sun acc setli adama firlatma ile tek atiyorum.Yani roc set sizi korkutmasın arkadaşlar.İntin karşısına armor setle çıkmadıgınız sürece setin o kadarda defansda bir etkisi yoktur mühim olan acc settir.
    Ancak burası uzun soluklu başladıgında birşeyler elde edebileceğin bir yer jollynin swlerinin genel özelligi,sabrederek sun kasıp satarak para harcamadanda daş gibi char yapabilirsiniz +12 silahı geç +11 silah bile iş görecektir swordde bu rakam en az 13 olsada spear-bow-glev bunlarda 11 bile size keyif vercektir.Yani önyargilarinizi yikin arkadaşlar başkalarıyla mukayese ederek buraya baslanmaz demeyin chde öne cikan playerliktir.
    seraphim bunu beğendi.

wasd99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    wasd99 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Allods Online Türkiye
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    2

++++++++++++++++++++
    seraphim bunu beğendi.

MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MelezPrens isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    56

100 cap chin sevmedigim den abraya başlamadım hiç ama aklıma soktunuz bir bot yolluycam oraya yatırım yapmam şartlar böyle iken yönetim ilgi alaka göstermiyor hiç olmasın. Hiç olmasından kastım gidicek 500tl param degil o parayı yatırıp da zevk almamak. Yoksa ben zevk keyif alıyor isem gelir en güçlü charı alırım. Zevkim cebimden degerli.
    seraphim bunu beğendi.

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    146
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    301

Bir dönem yaptığım denemeden hiç tad alamadım. Swde gold hiç bir işe yaramıyor gibi hissettirdi. Hatta biraz gold kastıktan sonra pes edip bırakmıştım.
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

seraphim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    seraphim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    23
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    44

Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir dönem yaptığım denemeden hiç tad alamadım. Swde gold hiç bir işe yaramıyor gibi hissettirdi. Hatta biraz gold kastıktan sonra pes edip bırakmıştım.
    muro csro da açtıgın kadar charı abrada açsaydın zengin olmuştun
    pierreberde bunu beğendi.
    .

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Gold player fazlaligiyla değerli hale gelir,abra ticaret yapmaya cok uygun bir sunucu tek eksigi player sayisi.50 kişi olsa şurda cok fena ticaret dönerde,insanlarda önyargi oluşmuş kırmak lazim.Sen abradan vazgeçme gene ıp limit 20 char botla pisman olmayacagindan emin olabilirsin.
    Alıntı pierreberde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

pierreberde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pierreberde isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    146
    Beğenme 
    459
    Beğenilme 
    301

Alıntı seraphim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muro csro da açtıgın kadar charı abrada açsaydın zengin olmuştun
    amaç hiç bir zaman zengin olmak olmadı :d malum yaktıklarımı bir ben bilirim diyecem ben bile unutuyorum bazen abra bahamut yalan tek gerçek centaur Buyrun gelin

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold player fazlaligiyla değerli hale gelir,abra ticaret yapmaya cok uygun bir sunucu tek eksigi player sayisi.50 kişi olsa şurda cok fena ticaret dönerde,insanlarda önyargi oluşmuş kırmak lazim.Sen abradan vazgeçme gene ıp limit 20 char botla pisman olmayacagindan emin olabilirsin.
    Dostum inan bot çar yapmak zor geliyor ama derseniz ki biz kurarız stalları item bulursun piyasadan alırsın satarsın sizin için bi daha denerim sadece servere bi yardımım dokunsun diye ama .D
    Dostlar el sıkışır kardeşler kucaklaşır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş