Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:[Abra] Oyuna başlamak hk.

Throwny_xD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Throwny_xD isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    77

Standart [Abra] Oyuna başlamak hk.

Selamlar. Aktif olarak abrada oynamak istiyorum. Biraz da olsa Ortam, Nasıl gelişilir, IP Limit nedir, Bot partisi olarak mı salmalıyım yoksa solo charlar mı salmalıyım, Bot partisi yapacaksam nasıl yapmalıyım yardımcı olacak birileri gelebilirmi.
    Birde Guildler ve hakkında bir kaç bilgi verirseniz sevinirim

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

A.s.Abra'da aktif bir şekilde oynamak istiyorsan Uhud'a yada Angelica'ya oyun içinde pm at gerekli yolları sana göstereceklerdir ben ana charımı sattım.Şuanlık Abra'ya girdiğinde cok fazla iç açıcı olduğunu söyleyemem ancak biz 20 kişilik kadromuzla yeni bir guıld başlamasını bekliyoruz.IP limit şuanda 20dir.Charları 4erli olmak üzere 2 ss 1 spear 1 adette bow(force str) 96lık moblara salmanı tavsiyee ederim final npc garment +5 fb itemleri takarsan 3 4 tane gp gelse bile yatmayacaklardır charlarını çağrı abi ile konuş kasabilir müsait ise oyundaki nicki Uhud'dur.DW ve Samar üzerinden 95-98lik teleporta tıklarsan 96lık moblara ışınlanırsın.
    Şuanda DeepState bizim guıldimiz ve DeadArmy guıldleri bulunmaktadır.Bizim guıldimizi abrayı başından bu yana oynamış lions&comrades&kehribar&nt2 ve revo playerleri oluşturuyor.rakip guıldin masteri gene lionsda oynamış ancak aramızın kötü oldugu kişi yönetiyor daha doğrusu yönetemiyor birbirlerine girmişler çoğu itemini yakmıs.Sağlam itemleri olan theavengers guıldi var ayrıca ancak onlar oynamıyorlar ama gerekli irtibatlar kurulur.Buraya çok değğil bir 10 15 kişilik bir ekip başlasa çok fazla keyif alacaklarını düşünüyorum.Çünkü abra çok detaylı düşünülmüş bir sunucu sadece aktiviteler biraz kısıtlı bot charları daha değerli hale gelmeliydi.
    Throwny_xD bunu beğendi.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    87
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    608

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A.s.Abra'da aktif bir şekilde oynamak istiyorsan Uhud'a yada Angelica'ya oyun içinde pm at gerekli yolları sana göstereceklerdir ben ana charımı sattım.Şuanlık Abra'ya girdiğinde cok fazla iç açıcı olduğunu söyleyemem ancak biz 20 kişilik kadromuzla yeni bir guıld başlamasını bekliyoruz.IP limit şuanda 20dir.Charları 4erli olmak üzere 2 ss 1 spear 1 adette bow(force str) 96lık moblara salmanı tavsiyee ederim final npc garment +5 fb itemleri takarsan 3 4 tane gp gelse bile yatmayacaklardır charlarını çağrı abi ile konuş kasabilir müsait ise oyundaki nicki Uhud'dur.DW ve Samar üzerinden 95-98lik teleporta tıklarsan 96lık moblara ışınlanırsın.
    Şuanda DeepState bizim guıldimiz ve DeadArmy guıldleri bulunmaktadır.Bizim guıldimizi abrayı başından bu yana oynamış lions&comrades&kehribar&nt2 ve revo playerleri oluşturuyor.rakip guıldin masteri gene lionsda oynamış ancak aramızın kötü oldugu kişi yönetiyor daha doğrusu yönetemiyor birbirlerine girmişler çoğu itemini yakmıs.Sağlam itemleri olan theavengers guıldi var ayrıca ancak onlar oynamıyorlar ama gerekli irtibatlar kurulur.Buraya çok değğil bir 10 15 kişilik bir ekip başlasa çok fazla keyif alacaklarını düşünüyorum.Çünkü abra çok detaylı düşünülmüş bir sunucu sadece aktiviteler biraz kısıtlı bot charları daha değerli hale gelmeliydi.
    Seniiiii abraya vali olarak atamasi lazim bu yönetimin mustafam su ilgi alakaya bak gurbanim sana ne guzel aciklamissin oyle
    seraphim bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Estağfurullah reis sen varken bize düşmez o görev Abra'nın sefiri Natsukaodur
    Alıntı weewerenoob Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seniiiii abraya vali olarak atamasi lazim bu yönetimin mustafam su ilgi alakaya bak gurbanim sana ne guzel aciklamissin oyle
    seraphim bunu beğendi.

weewerenoob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    weewerenoob isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    87
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    608

Alıntı Throwny_xD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar. Aktif olarak abrada oynamak istiyorum. Biraz da olsa Ortam, Nasıl gelişilir, IP Limit nedir, Bot partisi olarak mı salmalıyım yoksa solo charlar mı salmalıyım, Bot partisi yapacaksam nasıl yapmalıyım yardımcı olacak birileri gelebilirmi.
    Birde Guildler ve hakkında bir kaç bilgi verirseniz sevinirim
    Kardesim ayni sekilde benim charim duruyor honor rankda halen 1. Ve itemlerimin hepsi sag saglim duruyor biraz ara verdim yeni gelenler caveye gidip rock setini tamamlamaya calisiyor bu surecde onlara katilip setini felan yap yarin bir gun buralar dutlukdu tarlaydi deme sonra bakarsin degerlenir

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    77

Hemen başlayacağım. Bana build önerilerinizi önerirmisiniz. Bu arada TS kullanılıyorsa DeepState odanıza gelmek isterim.

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Benim için blade hariç her buıld chde keyifli geliyor.Ama özellikle ss-spear-glaive oynamaktan büyük keyif alıyorum.Abra'nın 1k üzeri çektiği dönemde söyleseydin kesinlikle spear yada bow derdim ancak şuanda sword-shield yada glaive.2 pt adamın içine giripde yatmamak istiyorsan ss,hem toplu etkinlikte iş görsün hemde 1v1de iş görsün dersende glaive gerçi ssde iş görür hemde glaiveden daha fazla ama onun için en az +14 sun sword lazım.TS kullanıyorduk ancak uzun zamandır birlikte birşeyler yapmadığımız için odamız yok:/
    Hemen başlayacağım. Bana build önerilerinizi önerirmisiniz. Bu arada TS kullanılıyorsa DeepState odanıza gelmek isterim.
    Throwny_xD bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    77

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Partideki karakterler LTP parti mi olacak Yoksa paylaşımlı paylaşımlı mı?

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Paylasimli/paylasimli.Charlara 1er adette kurt al moblar kurtlara döner.500 adet hp alırsın onlara o hp onları hp mp tükenene kadar götürür.2k mp 1kde hp alırsın.1-1.5 ay bakma sun setin sun acc setinin bir kısmı silahın düşmüş olur dedigim gibi yaparsan ptleri.Npc itemleri tplat charların ellerindekini +9 yapmaya calıs.2 adet spear 1 adet ss 1 adet force str bowda olabilir.Saatte ortalama 750 mob keseceklerdir.
    Partideki karakterler LTP parti mi olacak Yoksa paylaşımlı paylaşımlı mı?
    Throwny_xD bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    77

Teşekkür ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş