Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:PRESİZ +12 SUN SHİELD BASMA CHALLANGE ^^

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Standart PRESİZ +12 SUN SHİELD BASMA CHALLANGE ^^

YILLARDIR ŞU SERVERİ OYNARIM BELKİ SHİELDE ÇOK RAHAT 300 İMMO HARCADIM SADECE BU SHİELDE 150DEN FAZLA İMMO GİTMİŞTİR.9 SHİELDİM OLDU 10 SHİELDİM OLDU 11 SHİELDİM OLDU AMA 12 HİÇ OLMAMIŞTI HEP İÇİMDEN GEÇİRİYORDUM BİRGÜN ACABA OLACAKMI DİYE...1 SENEYİ AŞKIN ZAMANDIR GİRMEDİĞİM CHARIMDA SHİELDİME PRESİZ 12 GİTTİM VE GEÇTİ BÜTÜN +LARINI HEP DW CAVEDE BASTIM.ŞUANLIK FAZLA BİR DEĞERİ YOK AMA BENİM İÇİN ARTIK MANEVİ BİR DEĞERİ OLDU

SeboÇetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SeboÇetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    69
    Beğenme 
    69
    Beğenilme 
    59

Gzz

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Ty
    Alıntı seboaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gzz

MelezPrens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MelezPrens isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    56

...
    Konu MelezPrens tarafından (07.Haziran.2019 Saat 20:39 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    56

....

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    43
    Beğenilme 
    56

[.....

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

İnsanlar diyorki bu it gelene geçene dalaşıyor sen hiç muhattap olma,bende insanları dinleyeceğim.Senin ben beynini...,bu sana yazdığım son cevaptı.Zaten oyunu bıraktığım için shielde + denedim,ayrıca bu char benim istersem bu chara girer amuda kalkarım bug yapmadığım sürece bu yöneticileride ilgilendirmez.Charıma girdim ve shieldine + denedim bu kadar basit.Charı satarım,satmam yada rafa kaldırırım bu kimseyi ilgilendiren bir durum değildir haddini ve yerini bil.
    Hiç sinirlenmeyeceğim bile çünkü sen malın tekisin bunu anlamayacak kadar beyinsizin tekisin ,ayrıca artık s git düş yakamdan bak ben seninle muhattap oluyormuyum olmuyorum o yüzden uza.
    Alıntı MelezPrens Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çarşambalı özel mesaj ile kapattırmış heralde konuyu da son yazılara bakabilirsiniz. dönek gevşek sözünün eri olmayan kürkçü dükkanına gelen tilki den farkı yok.
    Konu SirMarque tarafından (07.Haziran.2019 Saat 20:45 ) değiştirilmiştir.

SkyBozkurtt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SkyBozkurtt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    35
    Beğenme 
    178
    Beğenilme 
    56

Alıntı Capella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YILLARDIR ŞU SERVERİ OYNARIM BELKİ SHİELDE ÇOK RAHAT 300 İMMO HARCADIM SADECE BU SHİELDE 150DEN FAZLA İMMO GİTMİŞTİR.9 SHİELDİM OLDU 10 SHİELDİM OLDU 11 SHİELDİM OLDU AMA 12 HİÇ OLMAMIŞTI HEP İÇİMDEN GEÇİRİYORDUM BİRGÜN ACABA OLACAKMI DİYE...1 SENEYİ AŞKIN ZAMANDIR GİRMEDİĞİM CHARIMDA SHİELDİME PRESİZ 12 GİTTİM VE GEÇTİ BÜTÜN +LARINI HEP DW CAVEDE BASTIM.ŞUANLIK FAZLA BİR DEĞERİ YOK AMA BENİM İÇİN ARTIK MANEVİ BİR DEĞERİ OLDU

Öyle Bır Bakım Dedımde Yıne Tuysuz Mustafanın Zıyakar Yazılarına Rastladım Lan tuysuz Sen Adam Olacan Bende görcem Isı gucu ATMAK YA bır Insan Her Gıttıgı Sw De atarmı 300 ımo yazarken kendıne gulmustur hayatı boyunca swlerde toplasan 300 ımo basmıslıgı yok bu karektersızın tuysuz şansı gz
    Pro_Fighter-OnLyDagger-MarcoPolo

DeadArmy

Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz....!!!

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Senin abra geçmişine bakalım,hiçbir etkinliğe katılmayan sürekli afk kalıp 'MOON' item satan +5 silahla gezen dümbüğün tekiydin ancak ben 92 levelde elimde sun +11 spear olan biriydim ki o spearida ben bastım +9dan +11e daha sonrasında bowa geçtim vs.Abrada ocak 2018 ve mayıs 2018 arasında 150 immoluk silk çektim.Senin gibi 400 liraya 400 immo bilmem kaç preli chara 50 kişi ortak girip oradan kalan immoyla set yapmadım.Kendi setimi kendi çektiğim silk ile bastım acc setimde dahil.Sen daha elinde sun +5le gezerken ben cavede samar önünde yargı dağıtıyordum geçmişi açarsak üzülürsün ibocum.
    Alıntı SkyBozkurtt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle Bır Bakım Dedımde Yıne Tuysuz Mustafanın Zıyakar Yazılarına Rastladım Lan tuysuz Sen Adam Olacan Bende görcem Isı gucu ATMAK YA bır Insan Her Gıttıgı Sw De atarmı 300 ımo yazarken kendıne gulmustur hayatı boyunca swlerde toplasan 300 ımo basmıslıgı yok bu karektersızın tuysuz şansı gz

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Bunun gibi yavvvvvvvvvvvvvşakların tek maksadı karalamak,bok atmaya calısmak ancak işin aslı herzaman farklıdır.Bu gavat daha kaleye kayıt olmayı bilmiyordu,ögrettim.Towerlerin levelini yükseltmeyi bilmiyordu,ögrettim.Guıld amblemi koymayı bilmiyordu kaç ay yarım resimle gezdiler gene ben ögrettim.Simdi gelmis guıld masterligi taslamaya kalkiyor üzücü bir durum,onun adina.Ben 150 kisiyi yönetiyordum.Suanda guıld amblemi oalrak kullandıgın lions icin kacdefa tasin altina elini koydun?Ben cift silah bastim lan sirf küfür ediyorlar diye hirsimdan kalede nefes aldirmadim ALL_STAR guıldine .Ben CareN'e tekrar girmeye basladigimda CareN lionsdaydı dağlara git yazmayi iyi biliordu senın guıld uyelerinden izzet simdi onun silahini kullaniosun karaktersız it.Azicik adam ol sinirlendirme insani.
    Simdi siz iyi player oldunuz biz birakinca kötü olduk öylemi?Kalede her oldugunde her wipe sonrasinda ettiğin ailevi küfürler senin ne kadar kücük biri oldugunun esasinda tek basina ispati.Kısaca..benim ismimi anarken besmele cek,ayni ligde değiliz ben sampiyonlar ligiysem sen ancak amatör ligsin.
    Alıntı SkyBozkurtt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş