forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    124
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    136

Talking Ekran görüntüsü Yarışması (Resim yarışması )

@Capella kardeşimiz ekran görüntüsü yarışması hakkında yorum yapmış. Bir daha katılmam etmem gibi bana göre çocukca bir tavır ile yanlış söylemlerde bulunmuş.

Şuna açıklık getireyim 100 cap de çekilecek ekran görüntüleri ile 80 cap serverda çekilecek ekran görüntüleri arasında dağlar kadar fark var. 80 capin sınırlılıkları var belli bir kaç foto dışına çıkamıyorsun. Fakat 100capde hem skiller çoğalıyor hem moblar çoğalıyor. Bu durumda çıkıcak görsellerin fazlalığı ve yaratıcılığı da artıyor. Biraz yaratıcı olursan istediğin ödülü sende alabilirsin. Amacım polemik yaratmak değil biraz empati yapmanı sağlamak.

LOKİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LOKİ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Bırak o salağı ne yaptığı belli değil onun , 110 damı oynuyor 100 demi belli değil. Daha geçen ayda gidicem gittim diyodu ondan önceki ayda Ama bir türlü gidemedi. Psikolojik destek almalı bence
    Alıntı forzabeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Capella kardeşimiz ekran görüntüsü yarışması hakkında yorum yapmış. Bir daha katılmam etmem gibi bana göre çocukca bir tavır ile yanlış söylemlerde bulunmuş.

Şuna açıklık getireyim 100 cap de çekilecek ekran görüntüleri ile 80 cap serverda çekilecek ekran görüntüleri arasında dağlar kadar fark var. 80 capin sınırlılıkları var belli bir kaç foto dışına çıkamıyorsun. Fakat 100capde hem skiller çoğalıyor hem moblar çoğalıyor. Bu durumda çıkıcak görsellerin fazlalığı ve yaratıcılığı da artıyor. Biraz yaratıcı olursan istediğin ödülü sende alabilirsin. Amacım polemik yaratmak değil biraz empati yapmanı sağlamak.

SirMarque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SirMarque isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Olay tamamen senden bağımsız hacı.Ben defalarca bu yarışmaya katıldım,en az 15 tanesini 'RAHATLIKLA' kazanabileceğim resimler yolladım.Ancak benim resimlerimin tıpkısının aynısını seçti o haftalarda.Yani yöneticiyle aramızda bir uyumsuzluk söz konusu yani benim koyduğum tepki tamamen biriken bir tepki kardeşim sana karşı değil.Benim gitmem için elinden geleni ardına koydu yönetici,anama avradıma 'SANAL DÜNYADA' küfürler edildi.Benim 11 senelik sevgilime küfürler edildi VARSA BİR DELIKANLI REALDE GELSİN KONUMUMU DAHİ ATTIM GELEN OLMADI ADAMA WPDEN KONUMUMU ATTIM KONUMUMU AMA TIK YOK.

http://www.jollygame.net/forum/222-a...-kufurler.html

Bak kardeşim bu konuları açtım ANAMA HATUNUMA KÜFÜRLER EDİLDİ.BENDE BU KİŞİLERİ YÖNETİCİYE ŞİKAYET ETTİM,HİÇBİR ŞEKİLDE KARŞILIK VERMEDİM BEN BU HAYSİYETSİZLERE ANCAK YÖNETİCİ KONULARA CHAT BAN BİLE VERMEDEN KAPATMIŞ BU NE DEMEK BİLİYORMUSUN?ONLAR BU SUNUCUDA KALSIN,SEN GİT DEMEKTİR.BEN BURAYA GUILDİMİ BIRAKIP GELDİM,İSTESEM BAŞKA SUNUCULARDA PREMİ DEVİLİMİ DRESSİMİ GMLERDEN ALIR SW SONUNDADA %10 PAYIMI ALIR KEYFİME BAKARDIM.AMA BEN DEDİMKİ KARDEŞİM BEN ARTIK BU TÜR MUHABBETLERDEN BIKTIM,JOLLYGAMEYE DÖNECEĞİM 7 AYIN SONUNDA TEKRAR ABRAYA DÖNDÜM.DAHA BUNLAR SAMAR ÖNÜNE ÇIKAMAZKEN BEN SAMAR ÖNÜNDE YARGI DAĞITIYORDUM.YÖNETİCİ ANCAK BURADA BU ŞAHISLZARA HİÇBİR YAPTIRIM UYGULAMADI ÖZELLİKLE WARP ERAY BENİM TELEFON NUMARAMI,WP PROFİL RESMİMİ FALAN BU ŞEREFSİZLERE ATMIŞ HAA DİCEKSİNKİ ÇİRKİNMİSİN KARDEŞİM YOOOO BEN SON DERECE FİLİNTA GİBİ DELİKANLIYIM YAKINLARIM BUNU İYİ BİLİR.BEN DEDİMKİ BU ŞAHSI CEZALANDIRSINLAR TEMİZ OYUN OYNAYALIM AMA YOK.HİÇBİR CEZA VERMEDEN KONULAR KAPANIYOR KONU AÇIYORUM CEVAP ATILMIYOR.RESİM YARIŞMASINA KATILIYORUZ BİZİMKİNİ DEĞİDLE AYNISININ TIPKISINI SEÇİYOR APTAL DEĞİLİZ ANLIYORUZ.BU SAATTEN SONRADA ESKİSİ GİBİ FORUMU KULLANMAM GMDE MİLLETİN ANASINA BACISINA MULTİ ÜYELİKLE KÜFÜRLER YAĞDIRANLADA UĞRAŞSIN DURSUN BEN NİYE KENDİMİ YORUYORUM DEĞMEZKİ...KARDEŞİM KONUNUN SENLE ALAKASI YOK TEKRARDAN BELİRTİYORUM LÜTFEN KİŞİSEL ALGILAMA..

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Psikolojik destek alması gereken sensin,şuuruna sahip çıkamayan DELİ.Sanırım sende şizofrenide var,multi üyelikten 'SANAL DÜNYADA' küfürler yağdır,sonra yeni hesap aç sanki o değilmiş gibi hareket et DELİ.Valla ben artık senin gibi DELİLERLİ şikayet etmeyeceğim,ailevi küfürmü ettin açarım konunu 1 hafta çeneni sustururum oyunuma bakarım.İnsanları düzeltmeye calısmayacağm artık DELİ DELİDİR SONUÇTA...
    Alıntı LOKİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırak o salağı ne yaptığı belli değil onun , 110 damı oynuyor 100 demi belli değil. Daha geçen ayda gidicem gittim diyodu ondan önceki ayda Ama bir türlü gidemedi. Psikolojik destek almalı bence

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Ben ne dedim gitmez o köpeğimiz oldu ağlayıp duruyor.
    Yönetimin taraflı davrandığını idda etmemelisin , şaplağı vurursa ensene ağlarsın yine

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    100
    Beğenme 
    213
    Beğenilme 
    255

Allah anana babana sabır versin DELİ evlatla uğraşıyorlar yazık..Bundan sonra senin ismin benim lugatımda 'DELİ' dir.
    Alıntı LOKİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben ne dedim gitmez o köpeğimiz oldu ağlayıp duruyor.
    Yönetimin taraflı davrandığını idda etmemelisin , şaplağı vurursa ensene ağlarsın yine

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    32
    Beğenme 
    7
    Beğenilme 
    21

Birkere olsun adamlık yapta ettiğin lafların arkasında durup kendi kullandığın gidecem oynamayacağım daha burda dediğin laflarını gerçekleştir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş