Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Eksikler ve gerçekten düzeltilmesi gereken konular

Ryujin017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ryujin017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

Standart Eksikler ve gerçekten düzeltilmesi gereken konular

Oyuna girişte almıyo ve sürekli oyundan çıkıp tekrar girerek deneme yapıyor buda imagecode yazıldığında oyundan atıyor onun haricinde bi kaç denemeden snra bot clienti açıyor gibi gösteriyo ama client açılmıyo ve pc ye res atmadanda bu sorun düzelmiyo oyuna zor giriyoruz zaten birde pc ye res attıkmı girmiş olan çharlarda çıkmış oluyo şu konularla bi ilgilenilsin artık
    SkyBozkurtt, _Hound_ and Red Quin like this.

__KAOS__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    __KAOS__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    122
    Beğenme 
    233
    Beğenilme 
    294

Alıntı Ryujin017 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuna girişte almıyo ve sürekli oyundan çıkıp tekrar girerek deneme yapıyor buda imagecode yazıldığında oyundan atıyor onun haricinde bi kaç denemeden snra bot clienti açıyor gibi gösteriyo ama client açılmıyo ve pc ye res atmadanda bu sorun düzelmiyo oyuna zor giriyoruz zaten birde pc ye res attıkmı girmiş olan çharlarda çıkmış oluyo şu konularla bi ilgilenilsin artık
    Uzun süre client sürekli açıp kapama sonucunda , client bir süre sonra hiç açılmamaya başlıyor. Bu sorun bendede war nıyeyse

sevket66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sevket66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

+1 DESTEL COZUM BULUNMASINI İSTİYOZ HEMEN 1 CAR GİRİYOR CLİENT KAPANIYOR VE ACILMIYOR SONRA PC RES ATMAK ZORUNDA KALIYOZ CARLARDAN DA CIKMAK ZORUNDA KALIYOZ SUREKLİ AYNI ŞEYİ TEKRARLIYOZ SIKILDIM YA HARBİDEN SIKILDIM COZUM BULUN ŞUNAAAAA

Run_Run_Run - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Run_Run_Run isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    97
    Beğenilme 
    5

Hocam bilgisayara restart atmadan sanırım su sekilde çözebilirsin bu sorunu, başka yontemi olan varsa soylesin. Görev yöneticisinden işlemler kısmında sro_client.exe yi bulursun ve sonlandırırsın sorun çözülür. Diger çarlarımdan birisini kapatırım diye korkuyorsan eger açık olan clientlerin ne kadar bellek kullandıklarına bakarak dogru clienti seçebilirsin.

JrKaramanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JrKaramanli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Neden tek seferde duzgun bişey yapılmıyor ki. bot deneye deneye sorun acıyor pc kapanmadanda geri acılmıyor oyun bidaha. silkroad.exe calısmayı durdurdu diyor. Ip limit yuzunden aynı modemden 2 ev giremiyor ben girsem komşu aval aval bakıyor ne zaman cıkar ola diye. o girse ben bakıyom aval aval. Pc limit koyun herkes mutlu olsun arkadas bu nedir ya. ne sesimizi duyan var ne dediklerimizi önemseyen. mail atıyoz onada cevap yok.!!!

Ryujin017 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ryujin017 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    3

Alıntı Run_Run_Run Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam bilgisayara restart atmadan sanırım su sekilde çözebilirsin bu sorunu, başka yontemi olan varsa soylesin. Görev yöneticisinden işlemler kısmında sro_client.exe yi bulursun ve sonlandırırsın sorun çözülür. Diger çarlarımdan birisini kapatırım diye korkuyorsan eger açık olan clientlerin ne kadar bellek kullandıklarına bakarak dogru clienti seçebilirsin.
    Client açık kalıyo o yüzden clienti açmıyo ama o client görev yöneticisinde gözükmüyo sıkıntı burda onu bnde düşündüm yapayım dedim ama yok ağa olmuyo

Run_Run_Run - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Run_Run_Run isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    97
    Beğenilme 
    5

Client açık kalıyo o yüzden clienti açmıyo ama o client görev yöneticisinde gözükmüyo sıkıntı burda onu bnde düşündüm yapayım dedim ama yok ağa olmuyo
    Mbottan giriyorsan eğer aynı şekilde stabil kalan bot dosyalarını bul. 1 çar açık ise 2 adet mbot işlemi gözüküyor suan bende. Fazlalık mbot işlemlerini sonlandır. Tekrar dene

SkyBozkurtt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    SkyBozkurtt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    35
    Beğenme 
    178
    Beğenilme 
    56

Aynı sorun bendede var düzelmiyor artık bir çözüm gelsin iyice sıkılmış herkes gm bir ilgilen artık gözünü sevim
    Pro_Fighter-OnLyDagger-MarcoPolo

DeadArmy

Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz....!!!

BurakC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    BurakC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    36
    Beğenme 
    136
    Beğenilme 
    49

Oyunda bir çok sorun mevcut gerçekten gına geldi artık hem bu bot sorunu hem akademiye alamamak vs vs bir gün adam akıllı kapatın o zaman düzeltin her şeyi artık herkes sıkıldı olanlardan.
    OttomanHeRoS

TheJoker_

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Yaz dur ben 50 kere yazdım cvp veren yok sende yaz dostum ben 4 senedir bu serverile iç içeyim birazdan sinirlenip ağzından 1-2 yanlış kelime çıkanları banlamaya başlarlar.. Geçen seferki Asroda nası 1 gece 1000 kişiden 10 kişi kalmıştı aynısı burayada olcak bişey yaptık zannediyorlar kimse yanlış anlamasın ama gm likdede noobluk oluyomuş demekki

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş