oduncuuuuuuuuuuuuuuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    oduncuuuuuuuuuuuuuuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    3
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Exclamation 1 oyuncu diye beni başından atamassın !

benim yazdığım sorun=
    oyunda normalda 21 program olması lazımken pc 1 tanesini vürüs diyor ve siliyor ve oyunu açınca hata veriyor bunu düzeltin bide server ful vürüs korumayı kapatmakla uraşamam gereği yapılsın (please)
    Asilkroand
    ve senin verdiğin cevap =
    Virüs korumayı kapatıp girebilirsiniz. Binlerce oyuncu sorun yaşamazken sadece sizin böyle bir problem ile karşılaşmanız normal değil. Size özel client oluşturmamız mümkün değil.

ben bu oyunu 5 kere indirdim ve hep aynı oluyor botanmı oluyor diye düşündüm botu sildim ve oyun hala hata verir ken sen bana bi çözüm önermek yerine başından atıyorsun öyle mi ?
    pwp serverlerinin soyu tükenmedi. böyle bi tutumda sen gm isen oyuncuna böyle bi muamele yapman çok kaba ve terbiyesizce geliyor . ve siz bu oyunun gm siyseniz benimle iletişime geçip nasıl bi sorun var diye benimle konuşman dağa doğru değil mi ?
    bunu yazdıktan soran benimle iletişime ve ya bu konunun altına mantıklı bi çözüm yazmasanız ben bu oyunu oynamaya devam edemem
    tabi 1 oyuncudan bi şey olmaz diyorsanız oda sizin tercihiniz G.G.

Sentinel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    106
    Beğenme 
    1049
    Beğenilme 
    837

başından atmıyor clientte problem olmadığı, kimsenin sorun yaşamadığını söylüyor ve alternatif çözüm üretmiş. pek çok kişi zaten virüs programı kullanmıyor mbotu virüs olarak algıladığı için.
    kısaca sorun sizde yöneticilerin yapacağı birşey yok
    HiddenPower*RoyalGuard

RoyalFamily

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    708
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5602

Biraz sakin olsanız bütün problemler çözülür. Ben size bir yanıt verdim ve çözüm sundum. Burada terbiyesizlik diyebileceğiniz bir kelime yada cümle var mı? Açıkcası göremiyorum. Virüs programını kapatmakla uğraşamazsanız o zaman oyuna giremezsiniz. Böyle bir durum varken ne yapmamızı bekliyorsunuz? Sizin kullandığını virüs programı yanlış bir tespitte bulunuyorsa bunu biz mi düzelteceğiz? Eğer çözüm için siz bir adım atmazsanız bizim yapacağımız birşey yok.

Eğer amacınız sorun çözmek ise aldığınız hatayı detaylı bi şekilde anlatırsınız varsa ekran görüntüsü paylaşırsınız bizde yardımcı olabildiğimiz kadar olmaya çalışırız.

Daisuke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Daisuke isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    81
    Beğenme 
    172
    Beğenilme 
    242

Anlatılmak istenen; oyun dosyalarında virüs yok, senin antivirüs programında sorun var. Antivirüs programını kaldır ve tekrar dene.

Biraz işim var halledip geleceğim, halen çözülmemişse team ile bağlanıp kendim çözeceğim.

onursro1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onursro1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    5

Arkadaşım bende sırf oyun için anti virüs programımı kaldırdım botu da engelliyordu clientide. Bir şeyi elde etmek istiyorsan birşeylerden de vazgeçmeyi bileceksiniz.. gerçi yaptığım fedakarlıkta benim için şuan geçersiz oyuna trafikten dolayı giremiyorum orası ayrı

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş