Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:100 lv Giriş Proplemi

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3036

Alıntı Cagrı_Red Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle oyunmu olurya arkadaş problem var bu serverda 1.dc 2.kapasite bu 2'sini çözmüyo saygı deger güzel iş yapan GM ler ufak tefek yok dress yükledik yok guıld ablemi arkadaşım şu oyuna gıremıyoz gırsek DC yiyoz şuna asıl bir el atınya ufak tefek şeyleri boşverinya saçma sapan iş yapmayın GM ler bun yazımıda görmezden gelın @Asgard @Odin
    Çağrı hiçbir yorumun ya da öne sürülen fikirlerin görmezden gelindiği yok buna emin olabilirsin. Yaklaşımlarınızda biraz daha ılımlı olmanız her iki taraf içinde daha iyi olacaktır. Server açılalı daha 1 ay olmamışken bu kadar alelaceleci olunması doğru değil zamanla rayına oturacak şeyler bunlar, bu nedenle ne stres yapmaya ne yönetimle karşı karşıya gelmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    ReaLaMity
    1X1Y

Cagrı_Red - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cagrı_Red isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    91
    Beğenilme 
    10

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çağrı hiçbir yorumun ya da öne sürülen fikirlerin görmezden gelindiği yok buna emin olabilirsin. Yaklaşımlarınızda biraz daha ılımlı olmanız her iki taraf içinde daha iyi olacaktır. Server açılalı daha 1 ay olmamışken bu kadar alelaceleci olunması doğru değil zamanla rayına oturacak şeyler bunlar, bu nedenle ne stres yapmaya ne yönetimle karşı karşıya gelmeye gerek yok diye düşünüyorum.
    Sen düşünmeye devam et kardeşim

Buldozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Buldozer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    17
    Beğenme 
    14
    Beğenilme 
    29

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen emre eger pre tekte gırıs hakkı tanınsın suan prelı oyuncu sayısı 400 ise bu 800 1000 olacak bencede prelı adam tekte gırmelı ben para vermısım bır öncelıgım olsun adam bedavadan işşizin teki sabahları yada chek olunca charlarını sokar takılır durur çalısan insan işten gelip çat diye girmek ister gece 12 ye kadar dener giremeyince kapatır yarın allah kerim Preliye TEKTE GİRİŞ İSTİYORUZ @Asgard @Odin
    Kado ben preli karakterler için öncelik verilmesini savun muyorum yanlız Ki oyle olursada bot karakterlere kadar pre basilicak ve surekli millet dc yiyicek.Yine bir problem

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Rakı yeni olsada kadeh hep eskiye kalkar ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş