Beğeni Ağacı7Beğeniler

Konu:ÖĞRENCİ EVİ IP LİMİT !!!!!!!!!!!!!!!!!!

iSimpLy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    iSimpLy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Standart ÖĞRENCİ EVİ IP LİMİT !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Öğrenci evindeyiz 2 oyuncuyuz 2 pc den sadece 1 er çar açabiliyoruz. IP limit yüzünden oyunda ilerleyemiyoruz geri kalıyoruz. 1 Char bottayken stall çarı açamıyoruz ticaret yapamıyoruz bu yüzden de ilerleyemiyoruz. Sayın GM Asgard sizden isteğimiz bize ulaşmanız ve IP limit sorunumuzu halletmeniz. 1 Oyuncunun 2 char açma hakkını kullanamıyoruz öğrenci evi olduğu için. Gerekiyorsa fotoğrafta ataabiliriz. Teşekkürler..
    gokmen1994 bunu beğendi.

MyKea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyKea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    92
    Beğenme 
    18
    Beğenilme 
    493

Alıntı iSimpLy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrenci evindeyiz 2 oyuncuyuz 2 pc den sadece 1 er çar açabiliyoruz. IP limit yüzünden oyunda ilerleyemiyoruz geri kalıyoruz. 1 Char bottayken stall çarı açamıyoruz ticaret yapamıyoruz bu yüzden de ilerleyemiyoruz. Sayın GM Asgard sizden isteğimiz bize ulaşmanız ve IP limit sorunumuzu halletmeniz. 1 Oyuncunun 2 char açma hakkını kullanamıyoruz öğrenci evi olduğu için. Gerekiyorsa fotoğrafta ataabiliriz. Teşekkürler..
    yonetim bu hususta bişey yapmıyor malesef. en mantıklı cozum biriniz telefon internetinden baglansın veya vın jet tarzı bişey alsın onunla baglanıp oynasın.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Kardeşim öğrenci evi diyoruz sen vından telefon paketinden bağlansın diyorsun
    MuRo, greenice07 and DragonSlayer like this.

CallOfDuty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CallOfDuty isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    10
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    7

Git ders çalış sanki dersten geri kalıyorsun, 2 pc var diyorsun öğrenci evi diye kendini acındırıyorsun, Biz de okuduk dağ başına yapmışlardı .
    Konu CallOfDuty tarafından (01.Ocak.2017 Saat 17:28 ) değiştirilmiştir.

BUNLARDA YÜKSEK MEVKİLERİ İŞGAL EDEN ARKADAŞLARIM . .

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    973
    Beğenilme 
    1963

Alıntı CallOfDuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine o iyi soyledi sahsen ben olsam: git ders çalış sanki geri kalıyorsun ****** , 2 pc si var diyorsun nasıl ev o *** , herkes giriyor siz kaldınız ***** ***** ****, gibi tepkilerde bulunabilirdim ama tutuyorum kendimi
    Biz de okuduk dağ başında ****** . Hadi birazda ders çalışın muhabiride sevin sevgiye ihtiyacı vardır kesin. Güzel şeyler yazın ***
    Sakin ol şampi10

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Alıntı CallOfDuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine o iyi soyledi sahsen ben olsam: git ders çalış sanki geri kalıyorsun ****** , 2 pc si var diyorsun nasıl ev o *** , herkes giriyor siz kaldınız ***** ***** ****, gibi tepkilerde bulunabilirdim ama tutuyorum kendimi
    Biz de okuduk dağ başında ****** . Hadi birazda ders çalışın muhabiride sevin sevgiye ihtiyacı vardır kesin. Güzel şeyler yazın ***
    4 kişiyiz 2 pc var bu 2 pc sı olanda oynuyor. ama ıp lımıt sınırı yuzunden bırer char acabılıyoruz. Konuyu saptırmayın ders calısmak falan fılan dıye orası bızı ılgılendırır. Suan onemlı olan burda bınevı hakkımızın yenıyor olması. Her player ın 2 char acma hakkı var, ama bız ogrencı oldugumuz ve aynı evde kaldıgımız ıcın bu hakkımızı kullanamıyoruz. Bu yuzden de ıp lımıtımızın 4 e cıkarılmasını talep edıyoruz. Bunu ıstemeye hakkımız var.!!!

sonkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sonkez isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    19
    Beğenme 
    124
    Beğenilme 
    168

Otur ders çalış kardeşim zorlama kendini.
    Tek öğrenci evi sizmişsiniz gibi konuşma herkesde aynı durum var iyi siz 2 kişi kalıyormuşsunuz aynı sorunu yaşayan yüzlerce öğrenci evi var ve en kalabalık evde sizinki değil emin ol. Hiçbirine sağlanmamış bu ayrıcalığı size sağlayacaklarını zannetmiyorum.
    CahilAvcisi bunu beğendi.

CahilAvcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CahilAvcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    115
    Beğenme 
    1524
    Beğenilme 
    510

herkes işine geldiği gibi yazıyor. tamam kardeşim haklısın, biriniz oynuyor biriniz oynayamıyor. aynı oyunu oynayan, aynı evde oturanlar da seninle aynı durumda. size böyle bir ayrıcalık yapsalar onlara haksızlık olmaz mı? mesela bizim evimizde 3 adet bilgisayar var. sadece birinde oynayabiliyoruz. size 4 limit verirlerse bize de 6 limit vermeleri gerekmez mi? satış için consigment var. oradan satabilirsiz istediklerini. 3-4 kişi aynı evi paylaşan öğrenciler ne yapsın? ana çarını sokamıyor adamlar oyuna. herkese bol keseden ip limit verseler oyuna giremeyiz. şu haliyle bile trafik oluyor
    sonkez bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

kendın soyluyorsun 3 4 kısı aynı evı paylasan ne yapsın dıye. ne yapsın pekı o adamlar 2 sı oynasın dıgerı ıkısı oynamasın mı? Belkı 4 ude oynamak ıstıyor ama ıp lımıt nedenıyle sadece ıkısı oynayabılıyor buda haksızlık degıl mı ? Benım burda soylemek ıstedıgım pc sayısı degıl player sayısı. Sen evınde 2 char acabılıyorsun 1 player olarak ama bız 1 evde 2 player olarak sadece bırer char acabılıyoruz bu haksızlık degıl mı pekı ? Oyuna gırememe sorununuda gm halletsın 3000 yerın 3500 yapsın ozaman. trafık olması benım sorunum degıl.

Durum 
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    4

Alıntı sonkez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Otur ders çalış kardeşim zorlama kendini.
    Tek öğrenci evi sizmişsiniz gibi konuşma herkesde aynı durum var iyi siz 2 kişi kalıyormuşsunuz aynı sorunu yaşayan yüzlerce öğrenci evi var ve en kalabalık evde sizinki değil emin ol. Hiçbirine sağlanmamış bu ayrıcalığı size sağlayacaklarını zannetmiyorum.
    kardesım bız evde 2 degıl 5 kısı kalıyoruz ve sadece ıkı kısı oynayabılıyor. bu nedenle evınden pc sını getırmeyen bıle ıp lımıt var dıye. Her player ın 2 char acma hakkı var ve ben hakkımı ıster ve savunurum. Aynı durumda olanlarda ıstesın hakkıdır. Internetlere 10 lımıt hakkı var nerden bılıcem ben o adamın 10 lımıtıde kendı kullanmayacagını. Nerden bılıcen dıger pc lere yukledıgını. 10 lımıtıde kendı kullanır kımsede bısey dıyemez buda haksızlık degıl mı ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş