Konu:SSD

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    151
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    461

Standart SSD

Bilgisayarımı 2018 yılında aldım, ilk kez bugün içini açtım.. Bilgisayarım Casper (pişmanlık...) Nirvana F800 bu modeli başka hiç bir yerde görmedim.. Satın aldığım günde katakuliye geldiğimi düşünüyorum çünkü pcde bi bokluklar var Bilgisayarımda CD-Rom yok, olmasada olur ama neden yok.. İçini açtım,kocaman CDR-Rom yerinde ufacık bir SSD yazılı bişey gördüm :d
    Bilgisayardan anlayan varsa bilgisayarımın özelliklerini modelini ssd nin fotoğrafını atsam aklımdaki soru işaretlerini giderebilecek arkadaş var mıdır_ (gerçekten ssd mi, ssd ise hali hazırda kullanıyormuyum kullanıyorsam bilgisayar neden bu kadar kötü)

Casper Nirvana F800
    Ekran kartı: 940 MX 1Gb
    RAM: 8 GB DDR5
    İşlemci: i5 7200

(Eski bilgisayarım ( Casper ) dönemine göre (2012) aynı özelliklere sahip 8gb ram 1gb ekran kartı i5 işlemcili.. ve sorarsanız eski bilgisayarım köpek gibi client açıyor teleport olurken kasmıyor.. Batarya problemi olmasa eski bilgisayarımı kullanırım. )

Sizce nedir mantığı ??
    RoyalFamily

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    28
    Beğenme 
    64
    Beğenilme 
    57

Kardeşim SSD yuvası orası bilgisayarının. Ayrıca sene olmus 2020 sd-rom mu kaldı bro oyun desen artık steamden alınıyor orjinal oyunlar,depolama alanı desen 32 gblik usb olmus 30 lira:d cd rom yok diye üzülme.SSD yuvası yeri koymuslar kardesim daha ne istiyosun klajdlksjdas
    Bende 2 masaüstü PC mevcut,birinin ssdi yuvası var diğerinin yok SSD yuvası olanın oraya SSD'yi sabitleyebiliyorum diğerinde harddiski söktüm SSD bağladım o kasadaki SSD sallana sallana geziyor pcyi biryere götürmek istedigimde :d
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    270
    Beğenme 
    758
    Beğenilme 
    301

Alıntı RedZombie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilgisayarımı 2018 yılında aldım, ilk kez bugün içini açtım.. Bilgisayarım Casper (pişmanlık...) Nirvana F800 bu modeli başka hiç bir yerde görmedim.. Satın aldığım günde katakuliye geldiğimi düşünüyorum çünkü pcde bi bokluklar var Bilgisayarımda CD-Rom yok, olmasada olur ama neden yok.. İçini açtım,kocaman CDR-Rom yerinde ufacık bir SSD yazılı bişey gördüm :d
    Bilgisayardan anlayan varsa bilgisayarımın özelliklerini modelini ssd nin fotoğrafını atsam aklımdaki soru işaretlerini giderebilecek arkadaş var mıdır_ (gerçekten ssd mi, ssd ise hali hazırda kullanıyormuyum kullanıyorsam bilgisayar neden bu kadar kötü)

Casper Nirvana F800
    Ekran kartı: 940 MX 1Gb
    RAM: 8 GB DDR5
    İşlemci: i5 7200

(Eski bilgisayarım ( Casper ) dönemine göre (2012) aynı özelliklere sahip 8gb ram 1gb ekran kartı i5 işlemcili.. ve sorarsanız eski bilgisayarım köpek gibi client açıyor teleport olurken kasmıyor.. Batarya problemi olmasa eski bilgisayarımı kullanırım. )

Sizce nedir mantığı ??
    Onurcum son nesil laptoplarda CD rom olmuyor artık son nesilden kastım 2/3 yıl içinde çıkan laptoplar, bana wpden ssdnin resmini at bilgisini vereyim ,hem harddisk hemde SSD varsa ssdyi bı aparat yardımıyla CD rom yuvasına takmislardir muhtemelen,ama ssd yi ilk göz olan HDD yuvasına takmak daha çok verim almanı sağlar
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    151
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    461

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim SSD yuvası orası bilgisayarının. Ayrıca sene olmus 2020 sd-rom mu kaldı bro oyun desen artık steamden alınıyor orjinal oyunlar,depolama alanı desen 32 gblik usb olmus 30 lira:d cd rom yok diye üzülme.SSD yuvası yeri koymuslar kardesim daha ne istiyosun klajdlksjdas
    Bende 2 masaüstü PC mevcut,birinin ssdi yuvası var diğerinin yok SSD yuvası olanın oraya SSD'yi sabitleyebiliyorum diğerinde harddiski söktüm SSD bağladım o kasadaki SSD sallana sallana geziyor pcyi biryere götürmek istedigimde :d
    Sözlerimde belirtmek istediklerim tam geçmemiş sanırım "CD-Rom nasıl olamaz yaa" kafasında değilim olsaydı da bende ssd taktırmak isterdim ki zaten cdrom yok yerinde sabitlenmiş ssd var.. Ssd olduğundan haberim olmadığı için şaşırmıştım...
    Şimdi ben bu ssdyi kullanıyormuyum. verim alıyor halim mi bu onu merak ediyorum
    RoyalFamily

[SeZeR] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    [SeZeR] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    270
    Beğenme 
    758
    Beğenilme 
    301

Alıntı RedZombie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sözlerimde belirtmek istediklerim tam geçmemiş sanırım "CD-Rom nasıl olamaz yaa" kafasında değilim olsaydı da bende ssd taktırmak isterdim ki zaten cdrom yok yerinde sabitlenmiş ssd var.. Ssd olduğundan haberim olmadığı için şaşırmıştım...
    Şimdi ben bu ssdyi kullanıyormuyum. verim alıyor halim mi bu onu merak ediyorum
    bilgisayar klasöründen yerel disklerden görebilirsin onu veya aygıt yöneticisinden
    Kıvırmak kalçada şık duran bir eylemdir,
    Ruhunuza Taşımayın.

Forever BLacK_RoGuE_ <3

OYUNDAN VEYA FORUMDAN ULAŞAMAYANLAR BURADAN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ : Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Kenakort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Kenakort isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    57
    Beğenme 
    176
    Beğenilme 
    115

pc özelliklerin iyi silkroad için

soruna gelecek olursak bilgisayarıma tıkla ve yerel disk C ve D felan olur oranın fotosunu atarsan yardımcı olabiliriz. o pcde harddiskte vardır ssd'de. 2 tane sata girişi mevcut anakartında. sanırım cd romu çıkartıp ssd takmışlardır. yada tek ssdde olabilir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    151
    Beğenme 
    144
    Beğenilme 
    461

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ssd şu vaziyette..
    RoyalFamily

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş