Kışın en büyük kurtarıcımız olan botlar ayaklarımızı sıcacık tutarken moda dünyasının son trendlerine ayak uydurmamızı sağlıyor. Siz nasıl botlar seviyorsunuz bilmem ama bu sezon tokalı ve aksesuarlı Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çok moda
Kadın botlarda en sık tercih edilen toka detaylı modeller, alışılagelmiş tarzların dışına çıkmak isteyenler için uygun birer seçenek olabilir. Fermuar, zincir, metal gibi detayları olan bu botları her stille tamamlamak mümkün. Son birkaç sezondur trend haline gelen aksesuarlı bot modasına, hazırladığımız kombin önerileri ile siz de ayak uydurabilirsiniz.
Aksesularlı botları, elbise, tunik, bluz, pantolon/etek gibi parçalarla kombinleyebilirsiniz. Püsküllü etekler, kadife kumaşlar, kahve tonları ve bol aksesularlı botlar tercih ederek, stilinize bohem bir hava da katabilirsiniz.
Yeni yıla yağmurla girdik fakat son birkaç gündür ‘kara kış’ yüzünü göstermeye başladı. Hava buz kesmeye devam ederken kimi insanlara romantik gelen bu güzel beyaz görüntü, bir yandan da akıllara bazı soruları getiriyor. Bu havalarda hangi ayakkabılar tercih edilmeli? Karlı havada nasıl yürünür? Soğuk ve özellikle karlı havalarda ayakkabı seçiminin çok önemli olduğunu söylemekte fayda var. Bu yüzden Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... seçerken çok dikkatli olmalı en ugun modeli tercih etmelisiniz.