Beğeni Ağacı36Beğeniler

Konu:cSRO 80 Cap Server Önerileriniz

Pause - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Pause isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    20
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    9

Stonelar üst üste konulmalı bence .
    OlcayTo bunu beğendi.
    Hep en iyisi olmak için emek veririm.
    Bir sevdadır ChampionZ

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    581
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Her stonenun farklı %'lik değerleri var, %30, %20, %10 gibi. Bu yüzden üstü üste koyulabilir olması teknik olarak mümkün değil. Mümkün kılınmaya çalışıldığında bug oluşturuyor. Biz yinede bunu değerlendirmeye alacağız.

Elixir konusunda 3-4 farklı neden ile açıklama yaptık. Tekrar açıklama yapma gereği duymuyorum.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Genel Bilgiler: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

aseydgasda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aseydgasda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    18
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    3

Peki Unique evente sıcak bakıyomusnuz ? veya turnuvalara felan ?
    Yazdıklarını sil çünkü basit kalırş
    Biz bilmeyiz hasmı fakat , abilerin kesin tanır !

cellotore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cellotore isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her stonenun farklı %'lik değerleri var, %30, %20, %10 gibi. Bu yüzden üstü üste koyulabilir olması teknik olarak mümkün değil. Mümkün kılınmaya çalışıldığında bug oluşturuyor. Biz yinede bunu değerlendirmeye alacağız.

Elixir konusunda 3-4 farklı neden ile açıklama yaptık. Tekrar açıklama yapma gereği duymuyorum.
    Tmm o zaman % lik farklılıklara göre konabilir. yani % 30 luk stone lar ayrı stack lansın % 20 lik ler ayrı. Elixir konusunda neden öyle olduğu hakkında fikrim var zaten söylememe gerek yok sadece fikrimi söyledim. İlginize tekrar teşekkürler.

aseydgasda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aseydgasda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    18
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    3

Ayrıca Unique Spawn saatlerini kısaltılmalı ve unique titanlar spawn olsun. Şimdi diyceksiniz oyun gerçek felan fıstık, Oyun Ratelerle Gerçeğe saten yakın, eğer bizler gerçek oynamak isteseydik isroya giderdik daha farklı şeyler olsun.
    Yazdıklarını sil çünkü basit kalırş
    Biz bilmeyiz hasmı fakat , abilerin kesin tanır !

Durum 
    Konular 
    581
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Alıntı aseydgasda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca Unique Spawn saatlerini kısaltın arkadaşlar ve unique titanlar spawn olsun. Şimdi diyceksiniz oyun gerçek felan fıstık, Oyun Ratelerle Gerçeğe saten yakın, eğer bizler gerçek oynamak isteseydik isroya giderdik daha farklı şeyler olsun.
    Alıntı yaboga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani şunu söylüyorum orjinale yakın diye bi şey yok orjinal istese millet gider orjinali oynar herkes aslında kolay olanı istiyor insanlarda şu var ben setimi dizdim sox droplar düşsün bune arkadaş b sroda + basan şansını yükselten iyiydi birazda para tabiki burda onu bile yapamıyo millet şunu söylemeliyim en iyi private idiniz ama çok insan sıkıntıdan isroya döndü

80 Cap orjinal iSRO varda bizim mi haberimiz yok arkadaşlar? Varsa adres gösterir misiniz?
    pierreberde bunu beğendi.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yaboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

Alıntı [GM]Odin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    80 Cap orjinal iSRO varda bizim mi haberimiz yok arkadaşlar? Varsa adres gösterir misiniz?
    güzel bi soru peki orjinal sro bumudur hiç bişi yok yani bumu 80 olduğu zamanıda biliyoruz sadece ratelerlemi orjinallik oluyo ya millet bişi toplasın bişi kessin binlerce event yaptı adamlar gözünüzü sevim siz orjinalmisiniz başladım başlayalı kes item düşürmeye çalış kimse olmadıktan sonra item nolcak 80 olmasımıdır orjinallik ben bişi sölimmi sayın gm bu gün isro 10x yapsın kimse private oynamaz çünkü 1x de 120 botsuz olmak imkansız mümkün değil bunu onlarda biliyor sizde bildiğiniz için private açtınız kolaylaştırmak isronun alttan gelen oyuncusu yok neden bi adamın 120 çarı yoksa kendi başına 120 olması imkansız bakın zor demiyorum imkansız burda bile bot olmasa kimse 80 i göremezdi bu yüzden lütfen eleştiri ve yorum kabul edebiliyorsanız böle bi başlık açın yoksa kalsın

Durum 
    Konular 
    581
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5428

Biz makul ve mantıklı eleştirileri kabul ediyoruz ve bu başlığı o yüzden açtık. Fakat orjinal istesek isro oynarız sözünün ne kadar yanlış olduğunu belirtmek istiyorum. Bulabilirseniz buyrun orjinal isro oynayın 80 cap.
    pierreberde bunu beğendi.

ozy71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ozy71 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    78
    Beğenme 
    71
    Beğenilme 
    84

Alıntı yaboga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel bi soru peki orjinal sro bumudur hiç bişi yok yani bumu 80 olduğu zamanıda biliyoruz sadece ratelerlemi orjinallik oluyo ya millet bişi toplasın bişi kessin binlerce event yaptı adamlar gözünüzü sevim siz orjinalmisiniz başladım başlayalı kes item düşürmeye çalış kimse olmadıktan sonra item nolcak 80 olmasımıdır orjinallik ben bişi sölimmi sayın gm bu gün isro 10x yapsın kimse private oynamaz çünkü 1x de 120 botsuz olmak imkansız mümkün değil bunu onlarda biliyor sizde bildiğiniz için private açtınız kolaylaştırmak isronun alttan gelen oyuncusu yok neden bi adamın 120 çarı yoksa kendi başına 120 olması imkansız bakın zor demiyorum imkansız burda bile bot olmasa kimse 80 i göremezdi bu yüzden lütfen eleştiri ve yorum kabul edebiliyorsanız böle bi başlık açın yoksa kalsın
    Bu arkadaşa katılıyorum , 80 cap isro zamanları o kadar dolu dolu geçerdi ki, ne yapsam düşüncesi hiç olmazdı... bide böle sun peşinde koşmazdı millet çünkü aylarca uğraşsalarda sun düşmeyeceğini bilirlerdi.. fakat o zamanlar başka seçenek yoktu silkroad için... binlerce kişi oynuyordu ve sw ye girmek oldukça zordu..

ama farkına varmanız gereken şey, o zaman oyunun bu kadar keyifli olması Gm lerin değil playerların sayesinde olan bişeydi... uniq event te yoktu.. trade ödülü de hiçbişi yoktu..
    Eğer siz kendiniz düzenlemezseniz, aktivite yapmazsanız Gm bu oyuna hiçbişi katamaz.. bunu böle bilin..

yaboga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    yaboga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    13
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    15

sayım gm im tüm arkadaşlar % büyük bi çoğunluk isronun artık parasız oyananamayacağını bildiğinden bıraktı 12 dg ye kadar oyuna girmek bile imkansızdı bence herkesin özlemi 80 yada oradaki raka değil isroda artık 12 13 dg + nasıl basacak seti parası olan yapıyo olmayan 12 dg de kalıyo bundan sebep millet eskiyi özlüyo yoksa yukarı gitmesini kimsenin eleştirdiği yok para kazanılırda bu kadar olmaz dedirttiğinden isro bu gün 2 hamle yapacak fazla değil tüm ekipmanlara silksiz + basma ve kasılma düzenlerini ayarlama bi tane privat ayakta kalamaz ben daha etkin bi oyun istiyorum kalabalıkta arkadşlarla bişilerin peinde koşmak istiyorum item peşinde değil

kendimiz nasıl yapalım üstad millet hep botta item peşinde daha bi kere pvp yapamadım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş