Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:GOLDENFRİEND'in YÜZ KARALARI

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    89
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    92

Alıntı CriticalKING Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tehdit etmiyorum size her X kişisi kelam edip bunun cezasını bu şekilde GF çekecekse eğer. En kral guild ismi karalamasınıda yaparım demeye getiriyorum. Tehdit değil, yapacak olduğum şeyleri söylüyorum.
    En kral karalamayı sizin yapacağınızdan hiç şüphem yok. İşiniz bu sizin zaten. Ben burada karalama yapmıyorum, kanıtları ile konu açıyorum. Guild adına açmanın yanlış olduğunu düşünüyor olabilirsin ama bunu ben başlatmadım.
    Kişilerin yaptıklarını guildlere mal etme olayını başlatan sizlersiniz. Hemde bunu bir iftira ile yaptınız. Bilmiyorsan konunun linki Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

SS'lerde görüldüğü gibi job nicki: qwerty''81'' olduğu için guildimizde olan : Ruling81 nickli playerı guildden banlamış bulunmaktayım.
    Yapan, yapılan herkes cezasını çekmiştir bilginiz olsun.
    Notice: Biz kimseyi savunmuyoruz, kimsenin arkasında durmuyoruz. Ben dahil oyun kurallı dışında playerlik yaparsam guild içi cezamı çekeceğim. Herkese bol şans şu saatten sonra. 4' ve 5'ide bekliyoruz... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Zaten GM'nin banladığı bir karakteri nasıl olduda thief isminden emin olup banladın, orasınıda anlamadım. İlk başta yapmanız gereken açıklamaları neden sıkışınca yapıyorsunuz, anlamadığım bir kısımda bu. 3-4-5'i beklemende manidar, demek ki siz bu işlere devam ediceksiniz ki bendende ifşalamamı bekliyorsun?

İnşallah bir daha böyle şeyler yaşanmaz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Retired...

Miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    163
    Beğenilme 
    45

Yeni başlayan arkadaşlarımızda oldu lakin bizim kimseden utandığımız bir şey yok. Utanılacak herhangi bir şey yaptığımızı düşünmüyoruz. En azından alnımız ak serverda geziyoruz. Bunlar gibi lolitop topitoş playerlera hergün sövüyorlar varsın sonunu bunlar düşünsün. Bizimle bir alakası yok ''GoldenFriend'' yazıyor fakat arkadaşın cezasını çektiğini düşünüyorum. Guildimizin adını kirletmezseniz sevinirim kimse istemez 50 + charı girip dw önü dw dışı her yere alay edici bot charlarımı dizip sizlerle alay etmemi. Sizin işiniz ekmeğiniz yok mu olm ? Ağzınızı açsanız GoldenFriend .....
    Bu adamlar sizlere ne yaptı anlamadım gitti açıkçası GoldenFriend guildinin eski playerlarındanım bir ara oyunu bırakmıştım o ara size olanlar olmuş. Neyse dediğim gibi her defasında bu şekilde konu açılacaksa sonunu siz düşünün. İyi forumlar gençler.
    kardeş sakin ol konuştuk dimi seninle oyunda uzun uzun bu konuyu. ve sen hayırdır tehdit mi ediliyoruz ? sizlere doğruyu bulun diyoruz yanlışı atın aranızdan diyoruz başka kötü bişey demedik sizlere .

iyi forumlar
    BABAESKİLİ

CriticalKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CriticalKING isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    107
    Beğenme 
    608
    Beğenilme 
    251

Kimseyi tehdit felan ettiğim yok. Olacakları söylüyorum 50 bin defa söyledim herhalde.. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ; Biz sıkışınca kimseye bir açıklama gereği duymuyoruz. Adamdan emin olup atmamın nedeni iste yukarıda açıklama olarak yaptım sanırsam büyük yazmalıydım harflerı felan görmen lazımdı.
    Biz aramızda zaten yanlış olanları barındırmıyoruz gereğini yaptık, yapıyoruzda. Ama benim anlamadığım bir nokta şurası bugün sizlere X kişi gelip sizin guildiniz böyle sizin guildiniz şöyle dediği için bu konuyu 2. kez açıp göya aklınızca beyninizce rezil ettiğinizi sanıyorsunuz. Gerekli açıklamaları Sayfa 1' de ve burada da yapıyorum. Ama sanırsam sen biraz anlamakta zorlanıyorsun sanırım yada ben farsça, arapça, ingilizce konuşuyorum.
    Burdan bu mesajları okuyan eşe dosta bir tavsiyem var; ''Cahille girmeyin münaşakaya. Ya sinirinizi zıplatır tavana ya da yazık olur adabınıza!'' - Mevlana

AlwaysEDE, CriticalKING, Quality

AfarWACTH!

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    153
    Beğenme 
    122
    Beğenilme 
    94

:,D

KingOfMoRfiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfMoRfiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    68
    Beğenme 
    77
    Beğenilme 
    116

Lan önce yatanın masteri şu itlerini bağla ramazanlik bitene kadar dört göz şikayet ettin ban yedi diyon 10 TL lik almayan adamın oyunda işine yok zaten sahte

nin en iyisini siz yapiyonuz kaç aydır bizde kervan cekmiyoz Kimin malını aliyorsunuzda rank a giriyorsunuz beni konuşturmayın mübarek gün
    GoldenFriendBrotherHoodZ

FeyzALL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FeyzALL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    140

Yeni başlayan arkadaşlarımızda oldu lakin bizim kimseden utandığımız bir şey yok. Utanılacak herhangi bir şey yaptığımızı düşünmüyoruz. En azından alnımız ak serverda geziyoruz. Bunlar gibi lolitop topitoş playerlera hergün sövüyorlar varsın sonunu bunlar düşünsün. Bizimle bir alakası yok ''GoldenFriend'' yazıyor fakat arkadaşın cezasını çektiğini düşünüyorum. Guildimizin adını kirletmezseniz sevinirim kimse istemez 50 + charı girip dw önü dw dışı her yere alay edici bot charlarımı dizip sizlerle alay etmemi. Sizin işiniz ekmeğiniz yok mu olm ? Ağzınızı açsanız GoldenFriend .....
    Bu adamlar sizlere ne yaptı anlamadım gitti açıkçası GoldenFriend guildinin eski playerlarındanım bir ara oyunu bırakmıştım o ara size olanlar olmuş. Neyse dediğim gibi her defasında bu şekilde konu açılacaksa sonunu siz düşünün. İyi forumlar gençler.
    gülüm sen daha oyunda yokken , ben bu goldenfriendin içinden geçmekle meşguldum . Senin Kralın da benim , Ata'nda da benim . Yok bırakmışmış da o ara olanlar olmuş da , eski playerlerindenmiş de . BOŞ LAF BUNLAR .
    Madem kendini bişey görüyosun . Neden şuanda bi icraatın yok senin ya ? Ne oldu kalenize la ? Ne oldu toginize ? Ne oldu kapı önü pvplere ne oldu la ???
    LAN OLUM NEYİ ALSANIZ ELİNİZE İÇİNİZE KAÇMADAN RAHATLAMIYONUZ . DÜZGÜNCE OYUN OYNAYIN HERKES RAHAT ETSİN . KENDİNİ DE ÖYLE FAZLA BÜYÜTME .
    Hadiyin iyi oyunlar .

FeyzALL & Deidara

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    140

Tehdit etmiyorum size her X kişisi kelam edip bunun cezasını bu şekilde GF çekecekse eğer. En kral guild ismi karalamasınıda yaparım demeye getiriyorum. Tehdit değil, yapacak olduğum şeyleri söylüyorum.
    hadi sen yap , bende yapayım ? en kral karalamayı kim yapıcak . YA SALIN ŞUNU SAL ŞU KÜÇÜK ENİŞTESİ GİTSİN ÇİÇEKLE BÖCEKLE UĞRAŞSIN BU YA SAL BUNU GİTSİN BAHÇE İŞLERİ YAPSIN BU

FeyzALL & Deidara

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    62
    Beğenme 
    253
    Beğenilme 
    140

Alıntı KingOfMoRfiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lan önce yatanın masteri şu itlerini bağla ramazanlik bitene kadar dört göz şikayet ettin ban yedi diyon 10 TL lik almayan adamın oyunda işine yok zaten sahte

nin en iyisini siz yapiyonuz kaç aydır bizde kervan cekmiyoz Kimin malını aliyorsunuzda rank a giriyorsunuz beni konuşturmayın mübarek gün
    YAHU Bİ KABUL ET . Bİ KABUL ET DE Kİ ADAM GOLDENFRİENDDE EVET . LAN ADAM BAN YEMİŞ Bİ KABUL ET LA . Bİ KABUL ET EVET DE SAHTE RANK YAPMIŞ DE . HERŞEY ORTADA HALAA BAĞIRIYO

FeyzALL & Deidara

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    107
    Beğenme 
    608
    Beğenilme 
    251

Gerizekalı konuşmaları okumadan gelmiş buraya kelam etmek için bukelemun gibi sararıp morarıyor. Valla benim için hiiiç fark etmez kendini nimetten sayma amk Gören görmeyen bi si* sanıcak seni

AfarWACTH!

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    107
    Beğenme 
    608
    Beğenilme 
    251

Alıntı FeyzALL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gülüm sen daha oyunda yokken , ben bu goldenfriendin içinden geçmekle meşguldum . Senin Kralın da benim , Ata'nda da benim . Yok bırakmışmış da o ara olanlar olmuş da , eski playerlerindenmiş de . BOŞ LAF BUNLAR .
    Madem kendini bişey görüyosun . Neden şuanda bi icraatın yok senin ya ? Ne oldu kalenize la ? Ne oldu toginize ? Ne oldu kapı önü pvplere ne oldu la ???
    LAN OLUM NEYİ ALSANIZ ELİNİZE İÇİNİZE KAÇMADAN RAHATLAMIYONUZ . DÜZGÜNCE OYUN OYNAYIN HERKES RAHAT ETSİN . KENDİNİ DE ÖYLE FAZLA BÜYÜTME .
    Hadiyin iyi oyunlar .
    Benim atam sen misin ? Kralım sen misin ASDAdfkajsvb havc a d
    Ulan sen kim köpeksin amk çakalı ?
    O zaman niye GF guildinden si*tir edildin ? Gelmişsin buraya kelam etmeye şöyle böyle Oyunda da 3 ayda 13 silah bastım 3 tane şöyle böyle konuşuyonz amk pardon sen hangi dağın itiydin ? OYUN BU OYUN
    Çok takılmayın amma lakin senin hiç icraatını göremedik noldu Mustafa BOLUKBAŞI'nın yanına gidicektin. ??
    Kendimi fazla büyüttmüyorum adam soru sormuş adamın sorusunu cevapladım, ayrıca sen kim köpeksin ki ya kendini bi s-k sanıyorsun?
    Çakala bak amk. Sw de senden başka 2 yüzlü karaktersiz yavşak var mı ki ?
    Neyse çok konuşmayacağım size yukarıda güzel bi cevap verdim ben Oturun ağlayın şimdi ''Denemeside bedava öyle bi rezil ederim ki. .....''

AfarWACTH!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş