Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:GOLDENFRİEND'in YÜZ KARALARI

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    87
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    89

Standart GOLDENFRİEND'in YÜZ KARALARI

Diğer konu saptırıldığı için tekrardan açıyorum. GoldenFriend üyeleri veya masterı utancından durumu açıklamak yerine yalanlayıp konuyu saptırdılar. Demek ki içlerinden biri bunu yaptığı ve suçlu olduklarını bildikleri için bu yola başvurdular. Bu hafta ranka giren çarlardan iki tanesi sahte rank kasarak girmiştir. Onlarıda zamanla ifşalayacağım şuan iftira atmış olmamak adına nicklerini belirtmiyorum. Resimleride tekrardan aşağıda yayınlıyorum.

Bu ve bunun gibileri serverda istemiyoruz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Retired...

Miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miya isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    41

kanıtlar gelmeye devam ettikçe aralarında bu şekilde emek hırsızlarını bulundurmaya devam edicekler mi ? etmemeleri gerektiğini biliyorlar fakat silk mavi zerk rank ismi ünvan sahibi olmaları hoşuna mı gidiyor anlamadım . yine başladılar hunter traderden yetmediğini düşünerek sahte ranklara . senelerdir bu şekilde konu açıp belirtiyordum ama burada guıldi görünce yalan yanlış bişey yaptığımı düşünmüyorum . yazıklar olsun böyleleri yüzünden guıldinizin adı kirlendi
    BABAESKİLİ

CrazzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    CrazzY isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    60
    Beğenilme 
    61

Madem öyle şikayetler bölümüne alalım conem asgard baksın kimse banlanır gider bu saatten sonra thief te olmadığım için kendi jobunuza kendiniz sahip çıkın ama önce kendi içinizde arayın kasan kişiyi hadi bol şans ��

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    87

Sırf bize olan hırsınızdan ve kininizden Thief rankımızı gasp etmeye çalıştınız ama içinizde patladı.
    Yine 2 guild bi sik i doğrultamadınız.
    Bakalım daha ne acizliklerle karşı karşıya kalacağız.
    FeyzALL bunu beğendi.

Miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miya isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    41
    Beğenme 
    162
    Beğenilme 
    41

Alıntı CrazzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Madem öyle şikayetler bölümüne alalım conem asgard baksın kimse banlanır gider bu saatten sonra thief te olmadığım için kendi jobunuza kendiniz sahip çıkın ama önce kendi içinizde arayın kasan kişiyi hadi bol şans ��

kardeş gözüne mi aydadılar . orada koskoca goldenfrend yazıyor adamın guıldinde sen kafayı yemişsin uğraşma artık manyak olursun bak samimi söylüyorum
    BABAESKİLİ

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    60
    Beğenilme 
    61

Alıntı Miya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş gözüne mi aydadılar . orada koskoca goldenfrend yazıyor adamın guıldinde sen kafayı yemişsin uğraşma artık manyak olursun bak samimi söylüyorum
    Bende diyorum ki madem yakaladınız atın sikayet bölümüne kimse kim sahte kasan siktir olup gider sw den kafa rahat eder anlamadığın ben cok kovaladım yeri geldi o yanındakilerle beraberde aradım sahte kasanı bu saatten sonra arayın bulun yani sikayet bölümüne alalım

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    66
    Beğenme 
    109
    Beğenilme 
    132

Guıld adı vermeden konuyu açsaydın keşke. Şuanki GoldenFriend'in essahlı GoldenFriend ile alakası oldugunu düşünmüyorum. Abra'da gayet sağlam charları vardı ve iyi playerlerdi. Bencede burada sahte rank var gibi duruyor ama bunun kararını playerler olarak biz değil yönetim veriyor adam malı yıkmış gibi duruyor.
    CriticalKING bunu beğendi.
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    87
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    89

Alıntı CrazzY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet konularına bakma gibi bir alışkanlığın yok belli. Çünkü genelde biz şikayet edip kontrol ettiğimiz için konulara hakim değilsin. Sahte kasan çar banlandı. Fakat resimlerde görüldüğü gibi moon itemlerle donatılmış. Biz diyoruz ki içinizde sahte kasanın ana karakteri banlansın ki bir daha yapılmasın. Sizde o kişiyi içinizde bulun diye konu açtık ama içinizde bulmak yerine konuyu saptırdınız. Yani suçu işleyen kadar suça ortaksınız.

Retired...

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    52
    Beğenme 
    60
    Beğenilme 
    61

Alıntı forzabeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayet konularına bakma gibi bir alışkanlığın yok belli. Çünkü genelde biz şikayet edip kontrol ettiğimiz için konulara hakim değilsin. Sahte kasan çar banlandı. Fakat resimlerde görüldüğü gibi moon itemlerle donatılmış. Biz diyoruz ki içinizde sahte kasanın ana karakteri banlansın ki bir daha yapılmasın. Sizde o kişiyi içinizde bulun diye konu açtık ama içinizde bulmak yerine konuyu saptırdınız. Yani suçu işleyen kadar suça ortaksınız.
    Önceden de demişliğim var yine diyorum her kim kasıyorsa biliyorsa yardım yataklık ediyorsa.... Bunu yapanın bot carı değil tüm carları ban yemeli madde düzeltilip sikayet bölümüne pek bakmıyorum sw de eskisi gibi carına pwp sine göre deil klawyesine göre kapışır olmuş herkes o yüzden bakmıyorum en son da 5 sene önce felan crazyfouryou oynarken Bi cat ban yemiştim o kadar ondan sonraki oynadığım carları siz zaten daha iyi biliyorsunuz haşd hayırlı iftarlar

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    87

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Guıld adı vermeden konuyu açsaydın keşke. Şuanki GoldenFriend'in essahlı GoldenFriend ile alakası oldugunu düşünmüyorum. Abra'da gayet sağlam charları vardı ve iyi playerlerdi. Bencede burada sahte rank var gibi duruyor ama bunun kararını playerler olarak biz değil yönetim veriyor adam malı yıkmış gibi duruyor.
    Haydaaaa Guild lerinin ismi de mi sahteymiş ?
    (Bu arada yönetim kararı verdi zaten )

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş