Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:WTB RAKİP

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    87

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef sende idrak problemi var bunu net olarak anlamış olduk. Ben senin yaşındayken yani 19 yaşındayken bundan 4 sene evvel yani,Futuristic-EternalGlory-Perfection gibi guıldlerle rekabet ediyordum çapımız son derece farklı. Ben sana revonun masteri olurum demedim,eğer masteri naylon murat olmasaydı o guıldin deputyside olurduk dedim sen bana abradan revoyu sordun bende bu şekilde cevap verdim ama sen o kadar akılsızsınki bunu bile idrak edemiyorsun şuanda revonun eski deputyleriyle birlikte oynuyoruz yok artık sinirlenmiyorum böyle veletlere senin yaşındayken biz 250 kişilik guıldlere kafa tutup player rankta tepelerine biniyorduk playerliğimiz sorgulamaya kapalı zaten ha diceksenki sorgularız masterinin +12 glaivesini ona monte etmiştim +5 glaive ile hatırlatırız
    S400 senin kim oldugunu hatirlatirim 1 sene önce bana ağliyordun kaleyi ağzınıza vura vura almıştık kalabalık tarafda olursun diye ulen at penisi hala gülüyorum ona guıld bizim zaten lan ayrıca topu topu 2 PT gelmiştik ulen tüm ekip gelseydik altınıza ederdiniz herhalde abim seninle farklı liglerdeyiz,ben Galatasaray'ım Şampiyonlar liginde oynarım sen fenerbahçesin eufa avrupa ligine katılmaya hak kazanmaya çalışırsın adımı zikretmeden önce besmele çekmeyi unutma.
    yazdıklarından beni ilglendiren kısma geliyorum
    3pt bot çarı vs 6 ONCEVATAN playerı
    savaş videosunu izledim bütün video towerlara atak yapan bi blade izlemekle geçti
    ki günümüz savaşlarında senin gibi 3 party bot var zaten
    ne sanıyorsun 3 5 kişi toplayıp kale mi alcaksın
    BAŞINI ALIRSIN
    ayrıca bir guildte yetkili olmak istiyorsan gel bot guildimde 1 kişilik yer var
    kasaları boşaltırsın stoneleri ayırırsın bi nevi deputy lik işte

Rhodanthe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Rhodanthe isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSilkroad
    Konular 
    66
    Beğenme 
    109
    Beğenilme 
    132

ABİM 4 saat önce gördün 4 saatte düşüne düşüne bunumu yazabildin alkşsdalsşdksad O kaleyi monte ettimmi,ettim gerisi benim için önemsiz. Çağrı abi gene çağırırsa gene toplanır geliriz ama bu sefer etek giydirmeden gitmem. Onun harici sizler benim rakibim olabilecek düzeyde insanlar değilsiniz. 1 sene full time bota at charı 20 30 tane sun silah biriktir sonra hepsine + git +10 olanı kullan yada gold bugu yap gold biriktir açık stalldan 500bye çek nays pileyırlıkkkkk XD la bi git ya
    Alıntı S400 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdıklarından beni ilglendiren kısma geliyorum
    3pt bot çarı vs 6 ONCEVATAN playerı
    savaş videosunu izledim bütün video towerlara atak yapan bi blade izlemekle geçti
    ki günümüz savaşlarında senin gibi 3 party bot var zaten
    ne sanıyorsun 3 5 kişi toplayıp kale mi alcaksın
    BAŞINI ALIRSIN
    ayrıca bir guildte yetkili olmak istiyorsan gel bot guildimde 1 kişilik yer var
    kasaları boşaltırsın stoneleri ayırırsın bi nevi deputy lik işte
    DeepState*ATSIZ___FYNh
    Rhodanthe

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    140
    Beğenme 
    119
    Beğenilme 
    87

Alıntı Rhodanthe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ABİM 4 saat önce gördün 4 saatte düşüne düşüne bunumu yazabildin alkşsdalsşdksad O kaleyi monte ettimmi,ettim gerisi benim için önemsiz. Çağrı abi gene çağırırsa gene toplanır geliriz ama bu sefer etek giydirmeden gitmem. Onun harici sizler benim rakibim olabilecek düzeyde insanlar değilsiniz. 1 sene full time bota at charı 20 30 tane sun silah biriktir sonra hepsine + git +10 olanı kullan yada gold bugu yap gold biriktir açık stalldan 500bye çek nays pileyırlıkkkkk XD la bi git ya
    çağrı abin çağırırdı eteği gelinliği giydirebilecek düzeyde olsaydınız.
    sana daha fazla açıklama yapmayacağım zaten az önce geldim düşünme olayı falan yok
    item olayına gelince de yaparsın itemini gelirsin csro ,abra ya da bahamuta benzemez .

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    87
    Beğenme 
    25
    Beğenilme 
    89

Siz bunu hala dikkate mi alıyorsunuz Cevap bile vermeyin konuşup konuşup gider o. Boş teneke misali.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Retired...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş