Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:RoyalGuardS Guildi'nin mükemmel insanları!

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün, Gump gelip wtb pvp dedi. Bizim arkadaş da kendisini kesince gidip geldi konuşmaya başladı. Durduk yere bu konu açılmadı. Kendisi guildinin içerisindeki bütün insanların mükemmel olduğunu iddia ediyordu. Daha önce de guilde çağırmıştı. Senin gibi bir karaktersizi barındırdığını söyledim. Öyle bir şey olmaz dedi. Sebebi olur dedi. Ben de sebep yok adam durup dururken gelip pm attı, tanımam etmem. Falan filan sizin guildde bana küfür etti, oyundan çıktı, oyunda yok ben de sana söveyim diye girişti dedim. İnanmadı. Guildimizdeki bütün arkadaşlar mükemmeldir dedi. Dedim ki atacağım foruma, o zaman orada yorum yaparsınız Oyun için de şunu söylemek istiyorum. Ozan'a, biz kaleyi istiyoruz Ozan, sizinle bir alıp veremediğimiz yok. Bu bir oyun. Kaleye saldıracağız kardeşim deyip saldırsaydınız eyvallah der adam gibi kale savaşı yapardık. Bizim guildde oyunu bırakanlar olunca size bir haller oldu. Elinizdeki çarları bir şey sandınız. Bizim ameleliğimizi yaptığınızı söylediniz. Halbuki çoğu itemi bizim arkadaşlardan aldınız. Bir çok arkadaşımız da yardımcı oldu. Biz bu oyunu siz yokken de oynuyorduk. Bize bir şey mi verdiniz? Dostluğu boşuna bozdunuz. Job'ta olan Job'ta kalır. Fw'de olan Fw'de. Oyun içinde kervan devirirdik sahiplerini kızdırır dostluğu yine de bozmazdık. Kale alırdık kale verirdik. Bak şurada konuştuğum Nina_Sky Osmanlı guildinde. Öncevatan ile Osmanlı Guildi savaş halindedir. Biz dostluğumuzu bozduk mu peki? Bozmadık. Fatih'e (Nina_Sky) hem unique ranka sokmak için hem de trade ranka sokmak için yardım ettim. İnanmayabilirsin ama Osmanlı guildinde de oynadım. Konuyu alakadar etmediği için ayrılma nedenimi buraya yazmayacağım. Orada da arkadaşlarım var, Öncevatan'da da. Fatih'in itemleri +5'ti bizim setimiz +9 +10. Bu eziktir deyip arkadaşlık mı bozduk? Eldeki imkanlar arttıkça ağır başlı olmak gerekir. Dostluk önemli. Kimin ne yaşadığını bilemezsiniz. Bize kimse akıl vermedi. Olaylar böyle gelişti. Seni affediyorum. Bir alıp veremediğim de yok. Oyununu oyna. İyi olan kazansın. Birbirimize küfür etmemize gerek yok. Dalga geçeriz, geçiliriz. Kim küfür ediyorsa onun kendi şahsi suçudur. Gelip burada şikayet edersin biz de görürüz. İki kişinin arasında olanı o iki kişi bilir. Biz nereden bilelim? Haydi yolun açık olsun.

Konuyu açan bendim. O vakit özür dilemişti ben de affetmiştim. Kimseyle de bunun harici bir problemim olmadı. Ağzımdan bir küfür dahi duymamışsınızdır. İsim vermeyeceğim kişiyi savundunuz. Adamın yaptığını yanına kâr bıraktınız. Aranızda halledin dediniz. Şunu unutmayın. Ben guildden çıkmadım. Discorddan çıkmadım. Guildden beni attınız. Discorddan da attınız. 30'a yakın global attım. Durumu izah ettim. Bana inanılmadı. Onu savundunuz. Şimdi bana o guildde yok geri dön diyorsunuz. Siz o adamı guildden 3 hafta sonra attınız. Atmanızın sebebi de ben değilim kendi aranızda anlaşamadınız. Yoksa derhal atardınız. Beni küstürdünüz. 3 aydır ben oyun oynamıyorum. Ama kardeşim söylüyor oyunda bana küfür ediliyor. (Hepsinin ssleri de mevcut.) Siz gidip bir hırsızı savundunuz ve guild olarak benim arkamda durmadınız. Şimdi de geri çağırıyorsunuz. Dönmediğimiz için de küfür yiyoruz. Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bir oraya bir buraya gidip gelip durmam. Arkamda duracaktınız. Ben Must'ı bu gün değil, özür dilediği gün affettim. Guild değiştirmem konusunda kimse bir şey söyleyemez bana. Arkamda durmadınız.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

relegate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    relegate isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    5

git tedavi ol götay burda havlama aq

forzabeko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    forzabeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    123
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    135

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan bendim. O vakit özür dilemişti ben de affetmiştim. Kimseyle de bunun harici bir problemim olmadı. Ağzımdan bir küfür dahi duymamışsınızdır. İsim vermeyeceğim kişiyi savundunuz. Adamın yaptığını yanına kâr bıraktınız. Aranızda halledin dediniz. Şunu unutmayın. Ben guildden çıkmadım. Discorddan çıkmadım. Guildden beni attınız. Discorddan da attınız. 30'a yakın global attım. Durumu izah ettim. Bana inanılmadı. Onu savundunuz. Şimdi bana o guildde yok geri dön diyorsunuz. Siz o adamı guildden 3 hafta sonra attınız. Atmanızın sebebi de ben değilim kendi aranızda anlaşamadınız. Yoksa derhal atardınız. Beni küstürdünüz. 3 aydır ben oyun oynamıyorum. Ama kardeşim söylüyor oyunda bana küfür ediliyor. (Hepsinin ssleri de mevcut.) Siz gidip bir hırsızı savundunuz ve guild olarak benim arkamda durmadınız. Şimdi de geri çağırıyorsunuz. Dönmediğimiz için de küfür yiyoruz. Bu iş çocuk oyuncağı değil. Bir oraya bir buraya gidip gelip durmam. Arkamda duracaktınız. Ben Must'ı bu gün değil, özür dilediği gün affettim. Guild değiştirmem konusunda kimse bir şey söyleyemez bana. Arkamda durmadınız.
    Hasanla zamanında samimiyetinizden ötürü item almışsın. Olayın içinde hediye ya da karşılıksız item verme söz konusu, adam kendi verdiği itemi geri istiyor. Bu konumda ne ona ne de sana birşey söylemek guild üyelerine düşmez. Aranızdaki hukuka dayalı bir alış veriş söz konusu...
    Olayda zamanında sana verdiği +0 statlı glavie hiçbir karşılık olmadan vermiş adam sana ... Sen gidip ona +10 yapmışsın ve bir süre onunla oynamışsın. Aradan zaman geçmiş adam oyuna gelmiş sana teklif sunmuş o glavı geri ver ben sana +10 başka glavie vereyim diye. Bu adamın sana yaptığı kıyağa rağmen sen aç gözlülük yapıp, elinde +12 glavien olmasına rağmen problem çıkartmışsın. Bu sorunu başında guild üyelerine taşısan aramızdan biri sana +10 glavie basar verirdi emin ol.
    Sana yapılan yanlışlar oldu fakat bunlar hasan tarafından yapıldı, discorddan ve guildden atma gibi...
    Bizden sana karşı herhangi kötü bir söz söylenmedi, tam tersine yapıcı olmaya çalışıldı ama açgözlülüğünden önünü görmediğin için gittin küfür yediğin adamların yanında yatır atmaktan başka bir işe yaramıyorsun.

kendine biraz saygın olsa küfür yediğin adamların yanına koşa koşa gitmezdin, tek takılırdın. Bu konuyuda güncellememin sebebi herkes kimin ne olduğunu görsün diyeydi, guildinden çıkman için değil sen oraya aitsin zaten

Bizim guildde haftalarca 12 glavie ile oynayamayan adamı kendi guildine alıp o itemlerle yatırcı yapıp kullananlarıda tebrik ederim, bizim tek sorunumuz insanları kullanamıyoruz herkes kendi istediği gibi oyununu oynuyor. Belli amaçlar uğruna kimseyi özgürce oyun oynamasını engelleyip, "sen sabah akşam yatır at", "sen sürekli kombo at" diye sınırlandırmıyoruz.

RedSea 'Since 2007'

Retired...

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı forzabeko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasanla zamanında samimiyetinizden ötürü item almışsın. Olayın içinde hediye ya da karşılıksız item verme söz konusu, adam kendi verdiği itemi geri istiyor. Bu konumda ne ona ne de sana birşey söylemek guild üyelerine düşmez. Aranızdaki hukuka dayalı bir alış veriş söz konusu...
    Olayda zamanında sana verdiği +0 statlı glavie hiçbir karşılık olmadan vermiş adam sana ... Sen gidip ona +10 yapmışsın ve bir süre onunla oynamışsın. Aradan zaman geçmiş adam oyuna gelmiş sana teklif sunmuş o glavı geri ver ben sana +10 başka glavie vereyim diye. Bu adamın sana yaptığı kıyağa rağmen sen aç gözlülük yapıp, elinde +12 glavien olmasına rağmen problem çıkartmışsın. Bu sorunu başında guild üyelerine taşısan aramızdan biri sana +10 glavie basar verirdi emin ol.
    Sana yapılan yanlışlar oldu fakat bunlar hasan tarafından yapıldı, discorddan ve guildden atma gibi...

Birincisi,
    Bizden sana karşı herhangi kötü bir söz söylenmedi, tam tersine yapıcı olmaya çalışıldı ama açgözlülüğünden önünü görmediğin için gittin küfür yediğin adamların yanında yatır atmaktan başka bir işe yaramıyorsun.

kendine biraz saygın olsa küfür yediğin adamların yanına koşa koşa gitmezdin, tek takılırdın. Bu konuyuda güncellememin sebebi herkes kimin ne olduğunu görsün diyeydi, guildinden çıkman için değil sen oraya aitsin zaten

Bizim guildde haftalarca 12 glavie ile oynayamayan adamı kendi guildine alıp o itemlerle yatırcı yapıp kullananlarıda tebrik ederim, bizim tek sorunumuz insanları kullanamıyoruz herkes kendi istediği gibi oyununu oynuyor. Belli amaçlar uğruna kimseyi özgürce oyun oynamasını engelleyip, "sen sabah akşam yatır at", "sen sürekli kombo at" diye sınırlandırmıyoruz.

Açıklık getirmek gerekirse bana inanmadınız. Halen daha da adamı savunuyorsunuz.
    Birincisi glavie hediye olarak verildi. Ödünç verdim dedi.
    İkincisi iteme +10 basan benim ve ben 2. bir 2x 100 +sız glavie aldığımda bana hediye et bunu dedi. İkisi aynı değerde değildi. Ben de bana hediye ettiğini kullandığımı ve çarı satacağımı 2 çar oynamayacağımı söyledim. Hatta çarı sattım ve dediğin gibi şuan +12 Glavie elimde yok. Adamın yüzünden +12 glavie olan çarı satmak zorunda kaldım ve paraya ihtiyacım vardı. Geri vermesini istediğimde ben sana clean +10 basıp vereyim dedi. O zaman bas da ver dedim. Durumum yok biraz bekle dedi. Ben de 9 10 gün kadar bekledim. Fakat çarına para harcamaya devam etmesine rağmen +10 almadı ya da basıp da vermedi. Ortada olan budur. Bana hediye edilen iteme +yı basan bendim. +10 verdim 10 istedim. O günden bu güne de 1.5 2 ay oldu. +10 İtem halen daha da verilmedi. Üstüne üstlük sanki guildden ben çıkmışım gibi neden guildden çıktın diye de bana çekişildi. Malum şahıs bana HUN diye bir guild kurdum. Herkes geliyor orda toplanacağız dedi. Ben de herkes ordaysa mecbur orda toplanırız dedim. Yani bahsedildiği gibi ben kimseyi satmadım. Ayrıca elimde çar sadece blade. Yani elimde Glavie item yok ve blade çarın tek bir özelliği var o da yatır atmak. Bir işe yaramıyorsak guilde neden geri çağırıyorsunuz? Beni çağıran da sizsiniz. Malum şahıs guildde yok geri gel dediniz. Ben de arkamda durmadığınız için gelmedim. Yapmanız gereken tek şey arkamda durup malum şahsı dışlamaktı veya ikimiz de guild dışı kalacaktık. Siz tarafınızı seçtiniz şimdi çemkirmenin alemi yok. Adamla 20 gün sonra problem yaşadınız. Benim için adamı guildden atmadınız. Ortada bir çökme durumu var ve arkamda durmadınız. Olay bu. Biz elimizden geldiğince guilde destek olmamıza rağmen bizim hiç hatrımız yokmuş. Adamla birebir anlaşın dediniz. Olay budur. Ben bana küfür eden insanı affettim. Guilde girmek için de değil. Ben kin tutmadım. Ayrıca anlamadığım şey şu, hem bana küfür edip hem de geri çağırıyorsunuz. Anlamış değilim. Aranızda anlaşın benimle ona göre konuşun ve ben 3 aydır oyun oynamıyorum. Birşeyleri aydınlattım. Aslında siz de biliyorsunuz da işinize gelmiyor. Uğur bile gelip burdan bakınca onun da haklı yanları var diyor. Ne haklı yanı varsa artık. Sağlıcakla kalın. Bir daha açıklama yapmayacağım. Sizin bu konuda konuşmaya hiç hakkınız yok.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

KingOfMoRfiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    KingOfMoRfiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    78
    Beğenme 
    79
    Beğenilme 
    124

Nolmus bu sw ye kim kime sövmüş kim ne etmiş ayip ayip koskoca insanlarsiniz küfür nedir
    GoldenFriendBrotherHoodZ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş