Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:RoyalGuardS Guildi'nin mükemmel insanları!

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı mustt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de mi ekran görüntüsü alıp konu açıp guildinizin adını mı kötülemeye çalışsaydım ? Burda amacın ne olduğunu herkes biliyor. Ben özür dilerim bu benden birşey götürmez ama üzerinden kaç gün geçmesine rağmen bu konuyu bizim yeni guildimizin ismiyle açman komik olmuş. Sana akıl vereni de biliyorum da neyse.

Özür dilerim küfür ettiğim kişilerden.
    Dün, Gump gelip wtb pvp dedi. Bizim arkadaş da kendisini kesince gidip geldi konuşmaya başladı. Durduk yere bu konu açılmadı. Kendisi guildinin içerisindeki bütün insanların mükemmel olduğunu iddia ediyordu. Daha önce de guilde çağırmıştı. Senin gibi bir karaktersizi barındırdığını söyledim. Öyle bir şey olmaz dedi. Sebebi olur dedi. Ben de sebep yok adam durup dururken gelip pm attı, tanımam etmem. Falan filan sizin guildde bana küfür etti, oyundan çıktı, oyunda yok ben de sana söveyim diye girişti dedim. İnanmadı. Guildimizdeki bütün arkadaşlar mükemmeldir dedi. Dedim ki atacağım foruma, o zaman orada yorum yaparsınız Oyun için de şunu söylemek istiyorum. Ozan'a, biz kaleyi istiyoruz Ozan, sizinle bir alıp veremediğimiz yok. Bu bir oyun. Kaleye saldıracağız kardeşim deyip saldırsaydınız eyvallah der adam gibi kale savaşı yapardık. Bizim guildde oyunu bırakanlar olunca size bir haller oldu. Elinizdeki çarları bir şey sandınız. Bizim ameleliğimizi yaptığınızı söylediniz. Halbuki çoğu itemi bizim arkadaşlardan aldınız. Bir çok arkadaşımız da yardımcı oldu. Biz bu oyunu siz yokken de oynuyorduk. Bize bir şey mi verdiniz? Dostluğu boşuna bozdunuz. Job'ta olan Job'ta kalır. Fw'de olan Fw'de. Oyun içinde kervan devirirdik sahiplerini kızdırır dostluğu yine de bozmazdık. Kale alırdık kale verirdik. Bak şurada konuştuğum Nina_Sky Osmanlı guildinde. Öncevatan ile Osmanlı Guildi savaş halindedir. Biz dostluğumuzu bozduk mu peki? Bozmadık. Fatih'e (Nina_Sky) hem unique ranka sokmak için hem de trade ranka sokmak için yardım ettim. İnanmayabilirsin ama Osmanlı guildinde de oynadım. Konuyu alakadar etmediği için ayrılma nedenimi buraya yazmayacağım. Orada da arkadaşlarım var, Öncevatan'da da. Fatih'in itemleri +5'ti bizim setimiz +9 +10. Bu eziktir deyip arkadaşlık mı bozduk? Eldeki imkanlar arttıkça ağır başlı olmak gerekir. Dostluk önemli. Kimin ne yaşadığını bilemezsiniz. Bize kimse akıl vermedi. Olaylar böyle gelişti. Seni affediyorum. Bir alıp veremediğim de yok. Oyununu oyna. İyi olan kazansın. Birbirimize küfür etmemize gerek yok. Dalga geçeriz, geçiliriz. Kim küfür ediyorsa onun kendi şahsi suçudur. Gelip burada şikayet edersin biz de görürüz. İki kişinin arasında olanı o iki kişi bilir. Biz nereden bilelim? Haydi yolun açık olsun.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

EIite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EIite isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    6

Tek cümle ile açıklamak gerekse uğrunda unionu bozdukları karşı çıktıları bir arkadaş dün onların yanında ve onlari öven bir global atıyor başka birşey demeye gerek yok bunlar kendiyle çelişen adam. Bunların hırsı herşeyin önüne geçmiş bu oyunda çok gördük ama böylesini görmedik daha birşey demeye gerek yok. Bos sw de dolansın dursunlar yarın öbürgün namluyu birbirlerine döndürecekler.
    Konu EIite tarafından (07.Ocak.2021 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.

Efekentlee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Efekentlee isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSRO & cSRO
    Konular 
    3
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    13

Ulan kokoreç dün medeni bir şekilde konuşurken bugün primmi yapıyosun

Baby_Loon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Baby_Loon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    5
    Beğenilme 
    7

Reklamin iyisi kotusu olmaz dewam edin 1 ay onceki olayi yeni gibi prim yapmaya calismayin aksama kapinin onune fotolarimizi almaya dewam edin😁

LordRaiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LordRaiden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    11

Valence sen kimsin ki kendini nimetten sanıyorsun.Bize item satmışlarmış yok ondan sonraymıs .O kale 1 sene unionda durduysa bizlerin sayesinde .Antifriz LordSourun'u Reich 'i bizden kim aldı o çarları. Kaç kere BHZ ile çatıştın kapıda meduda togide .O kale önemsiz ise aramızda lafı olmaz ise devrederdin.Biz burda birton mevzuya girdik senin guild playerin item yaktı çarı sattı masterının biri oyunu bıraktı.Ben yeri geldi tek daldım düşman dediğim adamlara.Aranızda benle birlikte BHZ ile çatışan arkadaşlarınızda var onlarda zaten yanlış yapıldı TESKiLAT guildine diye oyundan cıktı gitti.

EIite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EIite isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    2
    Beğenme 
    12
    Beğenilme 
    6

Alıntı LordRaiden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valence sen kimsin ki kendini nimetten sanıyorsun.Bize item satmışlarmış yok ondan sonraymıs .O kale 1 sene unionda durduysa bizlerin sayesinde .Antifriz LordSourun'u Reich 'i bizden kim aldı o çarları. Kaç kere BHZ ile çatıştın kapıda meduda togide .O kale önemsiz ise aramızda lafı olmaz ise devrederdin.Biz burda birton mevzuya girdik senin guild playerin item yaktı çarı sattı masterının biri oyunu bıraktı.Ben yeri geldi tek daldım düşman dediğim adamlara.Aranızda benle birlikte BHZ ile çatışan arkadaşlarınızda var onlarda zaten yanlış yapıldı TESKiLAT guildine diye oyundan cıktı gitti.
    sen şu şey degilmisin ya düşman dediginiz kapida o kapistigin adamlarla kale alan 1 hafta koruyamayan. madem oncevatan titiviriydi nasıl koruyamadınız bi anlatsana. bu oyun ekip işidir +5 li de olsa player playerdir sizinde haklı olduğunuz yerler yok değil var fakat omcevatandan 1 kişi size yanlış yapmamıştır ki oncevatanin adını ağzınıza alasınız. oncevatan döndüğünde bunlarin hepsi konuşulur şimdi oncevatan yokken oncevatana yeni gelen playerlerle oncevatan üzerinden muhabbet yapmak güldürüyor.
    Konu EIite tarafından (07.Ocak.2021 Saat 16:31 ) değiştirilmiştir.

LordRaiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LordRaiden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    34
    Beğenilme 
    11

Sen önce bana kim olduğunu söylede ona göre konuşayım.Biz hiç bi zaman kimseyi itemliyle hor görmedik.Gözümüzü budaktan sakınmadık her yere daldık.Düşman olarak gördüğümüz adamlarla sonuna kadar savaştıkta şavaştımda.Diyorsun ya kimse size öncevatandan yanlış yapmadı.Benim sırt sırta çarpıştığım adam kardeş olarak gördüğüm adam dönüp bana ''Siz kimsiniz'' diyorsa kim düşman kim dost bu saatten sonra onu söyle bana ? BHZ mi düşman mış ÖNCEVATAN MI düşmanmış? Bu sözlerim Öncevatandaki herkese değil bize vefasızlık yapan bhz ile mevzular varken ortada gözükmeyenlere ve onların dolmuşana gelenleredir. Son olarakta eski mevzuların açanda Valence yukarıda oku yazdıklarını bi Elite ....

FlameSword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FlameSword isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

adam pandemide yatili calisiyordu birader evine gidemedigi icin o zaman baslik acamadi. yine acmayacakti ama biz mukemmeliz falan yazinca konuyu acti. dilsiz seytan olmayin. ayrica adamin annesine sovup bir hafta sonra bizim guilde gelsene demek tuhaf degil mi? hala uste cikma derdindesiniz. diyebilir misin Valence bana kufur etti, hakaret etti? hala daha sen kimsin falan. erdemli olun biraz.
    Konu FlameSword tarafından (07.Ocak.2021 Saat 17:44 ) değiştirilmiştir.

FlameSword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FlameSword isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

bir de hic kimseyi itemiyle hor gormedik demen de tuhaf, lordu bana birak yoksa seni keserim diyen kim? hor gormek degil mi bu?

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı LordRaiden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapılmış bu Teşkilat'a haksızlık cidden çok merak ediyorum. Bir anlatsana. Yapılan haksızlık neymiş gerçekten merak ettim.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş