Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:RoyalGuardS Guildi'nin mükemmel insanları!

Intern Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Intern Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1241

Alıntı mustt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Spiroket denen kanı bozuk köpeği tanımıyordum ama kendisi bana ve guildimdekilere küfür edip oyundan çıktı. Sende edep adap çok ise önce etrafındakilere dağıt biraz. Bizde kimseye durduk yere kemik yok.

Bu arada yaratıka değil yaratığa. Virgül filan koymuşsun ama daha kelimeleri düzgün yazamıyorsun.
    Lan gavat kale savaşında 2 hafta üst üste hüsrana uğrayınca şahsıma ve arkadaşlarıma alldan ana bacı yapınca karşılıksız mı kalacağını sandın Eski düşmanlarınızın altına yatan karaktersizlersiniz yazık kafanıza.

Dipnot: Teşkilat guildi biz oyunu bıraktıktan sonra bile milyarlık çarlarıyla kale alamayan beceriksiz topluluğudur
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1241

Adamlara Meduda bot Çarıyla ks atıyorum ss aldım asgarda atıcam diyen pilavyerleri çok kaaleye almayın ezin geçin
    Konu Intern Doctor tarafından (09.Ocak.2021 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir.
    [IMG][/IMG]

Durum 
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    280
    Beğenme 
    131
    Beğenilme 
    1241

Alıntı LordRaiden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valence sen kimsin ki kendini nimetten sanıyorsun.Bize item satmışlarmış yok ondan sonraymıs .O kale 1 sene unionda durduysa bizlerin sayesinde .Antifriz LordSourun'u Reich 'i bizden kim aldı o çarları. Kaç kere BHZ ile çatıştın kapıda meduda togide .O kale önemsiz ise aramızda lafı olmaz ise devrederdin.Biz burda birton mevzuya girdik senin guild playerin item yaktı çarı sattı masterının biri oyunu bıraktı.Ben yeri geldi tek daldım düşman dediğim adamlara.Aranızda benle birlikte BHZ ile çatışan arkadaşlarınızda var onlarda zaten yanlış yapıldı TESKiLAT guildine diye oyundan cıktı gitti.
    Guildindeki adam medu öncesi uniqte son vuruş alamadığı için guildinden çıkıyor diğer adamın ona ajanlık yapıyor sonra uniondan çıkıp kaleyi almalar falan kahpeleri barındırırsan olacağı böyleydi. Onlarda zaten bizimkiler trye geçince kendini bir halt sandılar. Yine ne oldu alamadınız 3 hafta kaleyi sonra Bhznin altına yatmanız da cabası. Allah ıslah etsin size bol eğlenceler.
    Konu Intern Doctor tarafından (08.Ocak.2021 Saat 17:07 ) değiştirilmiştir.
    [IMG][/IMG]

mustt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mustt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Lordu bu seferlik ben keseyim diye dileniyordun unuttun mu ? İstediğin olmayınca da guildi galeyana getirip aptal bir tavır takındınız kalede. Gel ben sana silk alayım kıyamam yazık sana.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Yaptığınız kahpelik yanınıza kâr mı kalacak sandın ? Küfür edip oyundan çıkmak anca sen gibi korkak köpeklerin işidir Ezik karakterini bide stall yapıyor ahahahaha ulan cebinizde 20 lira yok Intern doctor yazmış bide velet seni

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Biz hiç bir çıkarımız olmamasına rağmen sadece bhz ye olan düşmanlığımızdan dolayı öncevatanın yanında durduk . Öncevatandan 2 player varken biz kaleyi korumaya 1 parti gelmiştik teşkilat guildi olarak. Toguide +5 set silahıyla gelenler varken biz saatlerce pvp yaptık toguiyi savunduk. Onlar daha petini kapatmayı bilmezken . Ama +5 glaviesi ile lord yarkan kesemediği için ağlayan bebek Spiroket zırlamaya başlayınca olanlar oldu.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Sizin oyuncularınız daha petini kapatmayı bilmezken biz saatlerce toguide kapışıyorduk adamlarla. Ulan gözünüz 2 coin gördü sayemizde kervan çekebildiniz rank kasabildiniz Şimdi burdan milyarlık char diye havlıyorsun ya Lan sen ne nankör bir köpekmişsin.

Spiroket köpeği sahte ranka da başladın sonra gözümden kaçmadı sanma Açgözlü nankör köpek seni Hata sende değil aslında senin gibi silik bir veledin gazına gelip aptal tavır takınanlarda.

Sen lord yarkan kesemedin diye ağladın herşey orda başladı. Guildi örgütledin. Kahpeliği ilk başlatan köpek sensin sonrasında olacaklardan biz sorumlu değiliz.

Lan bize 1 saat lord arattırdın daha gözünün önündeki unique yi göremiyorsun. Aptal Ne tiplerle muhattap oluyoruz ya Vallahi gülüyorum
    Konu mustt tarafından (09.Ocak.2021 Saat 06:11 ) değiştirilmiştir.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Biz kimseyi itemiyle hor görmedik ta ki onlar bizim itemlerimizle aldıkları bazı üstünlükleri bize çok görene dek. Zaten 2 guilddik oyunda gerizekalılar kaleyi alıp ne yapıcaz Sonra geri vermeyeceğimiz filan mı sandınız Kişi kendinden bilir işi nankör köpeklik içinizde.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Elimizden geçen karakterlerin itemlerin sayısı belli değil burda karakter aldınız diye ahkam kesenler bana saydırtmasınlar hangi itemlerin, karakterlerin kimden çıktığını. Siz bu serverda yokken olan olaylar Bilemeyebilirsiniz.

Bazı arkadaşlarda kimin altında olduğuna dikkat etsinler zira eski düşmanlarının altlarında olabilirler

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    213
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    120

Alıntı mustt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz kimseyi itemiyle hor görmedik ta ki onlar bizim itemlerimizle aldıkları bazı üstünlükleri bize çok görene dek. Zaten 2 guilddik oyunda gerizekalılar kaleyi alıp ne yapıcaz Sonra geri vermeyeceğimiz filan mı sandınız Kişi kendinden bilir işi nankör köpeklik içinizde.
    ee aldınız mı kaleyi o kadar itin köpeğin altına yatıp eli boş dönmek :S koyar
    Intern Doctor bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş