Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı4Beğeniler

Konu:RoyalGuardS Guildi'nin mükemmel insanları!

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Standart RoyalGuardS Guildi'nin mükemmel insanları!

Kendisiyle hiç muhabbetim olmadığı halde, hiçbir şekilde kendisini tanımadığım ve bir olay yaşamadığım halde, gelip ana bacı söven insan diyemeyeceğim yaratıka sahip çıkan insanlar var.

Bu bir şikayet yazısı değildir. Sadece şu oyunu oynayan insanların ne kadar ikiyüzlü olduğunu bilin istedim. Gelip oyunda guildimizdeki insanlar çok mükemmel insanlardır demek tamamen saçmalıktır. Varsa cevapları bekliyorum.

http://
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

FlameSword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FlameSword isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

suç şahsidir birader. bu ne hırs, gözü dönmüş adamın. bu hırsta birisinin vatana millete hayrı olmaz. adam topluca herkesin annesine küfür etmiş. hırsa bak sanki istanbulu kuşatıp alamadı. viyanayi kusatan yeniceriler boyle kufur etmemistir viyanali askerlere. kesinlikle bu iş cezasız kalmamalı.

Tea
    Tea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Tea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    69
    Beğenme 
    381
    Beğenilme 
    429

Bende zaman zaman ederim kufurde bu baska boyut tabi

halilbzbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    halilbzbs isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    0

Bir insanın hırsı insanlığının önüne geçtiyse söylenecek pek laf olmuyor...Bu arkadaşın uzun uzun oturup düşünmesi dileğiyle

YALNIZGEZEN46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    YALNIZGEZEN46 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    43
    Beğenme 
    3
    Beğenilme 
    22

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendisiyle hiç muhabbetim olmadığı halde, hiçbir şekilde kendisini tanımadığım ve bir olay yaşamadığım halde, gelip ana bacı söven insan diyemeyeceğim yaratıka sahip çıkan insanlar var.

Bu bir şikayet yazısı değildir. Sadece şu oyunu oynayan insanların ne kadar ikiyüzlü olduğunu bilin istedim. Gelip oyunda guildimizdeki insanlar çok mükemmel insanlardır demek tamamen saçmalıktır. Varsa cevapları bekliyorum.

benım olayın aynı boyutu evdekı aılesını duşunmeyen bır muptezel surusu malesef fırlayıp çıkma bunlara denır...

ForTheKenYa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ForTheKenYa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    13
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    10

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

O karaktersiz veledi sen takma kardeşim bu kadar vasıfsız bir ite sahip çıkanlara yazık

mustt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mustt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Ben de Spiroket denen kanı bozuk köpeği tanımıyordum ama kendisi bana ve guildimdekilere küfür edip oyundan çıktı. Sende edep adap çok ise önce etrafındakilere dağıt biraz. Bizde kimseye durduk yere kemik yok.

Bu arada yaratıka değil yaratığa. Virgül filan koymuşsun ama daha kelimeleri düzgün yazamıyorsun.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

hem suclu hem de guclu. hala daha uste cikma pesindesin. millet ne kadar arsiz, yuzsuz olmus. ozur dilemesi gerekirken bir de adama hala laf atip ortami geriyor. imla falan ne anlatiyorsun sen? ayan beyan ortada her sey. akil alir gibi degil hem adamin annesine kufur et hem de imla bilmem ne cart curt. kardesim adamin annesine kufur etmissin belki de bir sinirle yazdi imlaya dikkat edemedi. insanlarin bazi degerleri vardir. bir sinirle yazdi belki nereden bileceksin? yavuz hirsiz. ayrica cogu kisi bu foruma mobil giriyor, mesaj atarken ingilizce klavye ona gore duzeltiyor sen tas devrinde mi yasiyorsun da bunu bilmiyorsun kufurbaz. delikanli ol ozur dile, cakallik yapma. adam kufurle karsilik bile vermemis terbiyeli davranmis, sen ne anlatiyorsun. hem milletin annesine kufur et hem de ukala ukala konus. sapik herif, delikanli ol ozur dile. ben de ı,i,o,ö,ü,ü lere dikkat etmedim bak onu da yaz. imla diyor la adam. senin guidine kufur ettiyse adam sikayet et sen bu serverin GM'i misin? sen kimsin kafana gore adalet uyguluyorsun? o zaman bu serverda herkes kendi isini kendi gorsun olur mu oyle sey?

mustt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    mustt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    0
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Ben de mi ekran görüntüsü alıp konu açıp guildinizin adını mı kötülemeye çalışsaydım ? Burda amacın ne olduğunu herkes biliyor. Ben özür dilerim bu benden birşey götürmez ama üzerinden kaç gün geçmesine rağmen bu konuyu bizim yeni guildimizin ismiyle açman komik olmuş. Sana akıl vereni de biliyorum da neyse.

Özür dilerim küfür ettiğim kişilerden.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

konuyu acan kisi zamaninda konu acamadi cunku kendisi pandemide gorevliydi ve yatili olarak calisiyordu. uzun sure evine gitmedi. son bir kac gundur de carlarina ben emaneten baktim. bunu da all chatten en az iki gunde bir yazdim (emaneten bakiyorum carin asil sahibi degilim gibi). yani size kurulan bir kumpas falan yok. yine konu acmayacakti aslinda ama masterin bizim guildimizdeki insanlar cok mukemmel insanlar gibi bir ifade kullandi. ondan yazdi.

Sayfa 1 Toplam 10 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş