Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:3. yazılımlarla otomatik honor kasanlar var illegal honora çare bulunmalıdır.

Miya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Miya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    54

Question 3. yazılımlarla otomatik honor kasanlar var illegal honora çare bulunmalıdır.

merhaba arkadaşlar ,

şahsen ben kendim elle honor kasıyorum ph kullanıyorum . fakat otomatik plugins ile honor kasanlar emeğe saygısızlık edip hala devam etmektedir.

gmler ilgilendiğinde inşallah böyle kasmaya devam edenlerin honorlarını eski hallerine geri çeker . @Odin @Asgard
    BABAESKİLİ

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    54

++++++++++++++++++
    BABAESKİLİ

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Akademilerin tamamı sıfırlanıp günlük aktivitelerle honor kasılmalı. Oyunun esasında oldschool versiyonunda amaç oyuna yeni başlayanları belli bir levele getirip, onların level atlamasına yardımcı olanlara sox silahlar ve bir takım bufflar vermekti. Amaç oyuna yeni başlayanların daha hızlı oyuna adapte olabilmelerini sağlamaktı. Bu oyuncular gerçek kişilerdi. Oyunda şuan bu sistem tamamen hammalıktan başka bir şey değil. Çünkü oyunda zaten level kasma problemi yok. Oyunda sox silahlar zaten kolay toplanıyor. Milletin seti zaten almış başını yürümüş. Şuanda ufak detaylar başarıyı getiriyor. Bana göre sistem tamamen değiştirilmeli. Honor bufflar da aydan aya yenilenmeli. Kategorize edilerek honor bufflar dağıtılmalı. Örneğin unique, trade/hunter/thief job rank listesine girenler belli bir honor point almalı ve bunların tamamının toplamı gelecek ay için honor point sıralamasını oluşturmalı. Capture flag da aktif hale getirilerek katılım ön plana çıkartılabilir. Rakip kesenlere, maç kazananlara, katılımcılara puan dağıtılabilir. Bir de bunlardan bağımsız ve bunlara ek olarak, oyunda single takılmak isteyenler de fgw'de unique keserek belli bir honor point kasabilir. Bu aktiviteleri aylık ne kadar yaparsanız, o kadar bir honor point toplarsınız. Bütün oyuncuların topladığı honor pointler sıralanır ve honor sıralaması aylık yenilenir. Şu sistemde yeni account al, çarı akademiye sok, mezun et şeklinde yapılan aktivite gerçekten boş iş. Hammalıktan başka bişey değil.
    Düz mbotla kasılabilecek kişi sayısı günlük bellidir. Mezun etme saatleri de kontrol edilsin. Ph botsuz oynayanlar belli bir saatten sonra mezun veremezler. Bu oyunu kimse de 7/24 oynayamayacağına göre, günlük belli bir limiti mutlaka olur bu işin. Hiç kimse ph botsuz 7/24 çar mezun edemez. Belli bir sayıda tıkanır kalır. Hiç mi uyumayacak? Hiç mi yaşamayacak bu adam? Bakın iddia ediyorum bu dediklerim kontrol edilsin, honor sıralamasındaki çoğu çar ban yer. Ph botun zaten sunucuları da bellidir. Ph bot yapımcıları ile iletişime geçilip csro serverında aktif edilen hesaplar çok rahat ip eşleştirmesiyle bulunur. Ph bot kullanan iplerin girdiği çarların honorları kontrol edilse ve banlansa oyunda %80 honorlu çarlar banlanır. Bu işleri yapmak çok zor değil. Gelin benim dediğim sisteme geçelim. Oyuna update gelemiyorsa da honoru kaldıralım. Gerek pvpde gerek toplu savaşlarda kesinlikle haksız üstünlük veriyor. Haksız rekabeti önlemek gerekir.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

onceuponatime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    onceuponatime isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Knight Online
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Valence Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akademilerin tamamı sıfırlanıp günlük aktivitelerle honor kasılmalı. Oyunun esasında oldschool versiyonunda amaç oyuna yeni başlayanları belli bir levele getirip, onların level atlamasına yardımcı olanlara sox silahlar ve bir takım bufflar vermekti. Amaç oyuna yeni başlayanların daha hızlı oyuna adapte olabilmelerini sağlamaktı. Bu oyuncular gerçek kişilerdi. Oyunda şuan bu sistem tamamen hammalıktan başka bir şey değil. Çünkü oyunda zaten level kasma problemi yok. Oyunda sox silahlar zaten kolay toplanıyor. Milletin seti zaten almış başını yürümüş. Şuanda ufak detaylar başarıyı getiriyor. Bana göre sistem tamamen değiştirilmeli. Honor bufflar da aydan aya yenilenmeli. Kategorize edilerek honor bufflar dağıtılmalı. Örneğin unique, trade/hunter/thief job rank listesine girenler belli bir honor point almalı ve bunların tamamının toplamı gelecek ay için honor point sıralamasını oluşturmalı. Capture flag da aktif hale getirilerek katılım ön plana çıkartılabilir. Rakip kesenlere, maç kazananlara, katılımcılara puan dağıtılabilir. Bir de bunlardan bağımsız ve bunlara ek olarak, oyunda single takılmak isteyenler de fgw'de unique keserek belli bir honor point kasabilir. Bu aktiviteleri aylık ne kadar yaparsanız, o kadar bir honor point toplarsınız. Bütün oyuncuların topladığı honor pointler sıralanır ve honor sıralaması aylık yenilenir. Şu sistemde yeni account al, çarı akademiye sok, mezun et şeklinde yapılan aktivite gerçekten boş iş. Hammalıktan başka bişey değil.
    Düz mbotla kasılabilecek kişi sayısı günlük bellidir. Mezun etme saatleri de kontrol edilsin. Ph botsuz oynayanlar belli bir saatten sonra mezun veremezler. Bu oyunu kimse de 7/24 oynayamayacağına göre, günlük belli bir limiti mutlaka olur bu işin. Hiç kimse ph botsuz 7/24 çar mezun edemez. Belli bir sayıda tıkanır kalır. Hiç mi uyumayacak? Hiç mi yaşamayacak bu adam? Bakın iddia ediyorum bu dediklerim kontrol edilsin, honor sıralamasındaki çoğu çar ban yer. Ph botun zaten sunucuları da bellidir. Ph bot yapımcıları ile iletişime geçilip csro serverında aktif edilen hesaplar çok rahat ip eşleştirmesiyle bulunur. Ph bot kullanan iplerin girdiği çarların honorları kontrol edilse ve banlansa oyunda %80 honorlu çarlar banlanır. Bu işleri yapmak çok zor değil. Gelin benim dediğim sisteme geçelim. Oyuna update gelemiyorsa da honoru kaldıralım. Gerek pvpde gerek toplu savaşlarda kesinlikle haksız üstünlük veriyor. Haksız rekabeti önlemek gerekir.
    yatır atmaktan başka işlevin yok oyunda bu kadar düşünme bence oyun hakkında insanları oyundan soğutmaktan başka bir iş yapmıyorsun zaten. he bide zerk açıp kaçıyosun
    S400 bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    47
    Beğenme 
    174
    Beğenilme 
    54

Alıntı Miya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar ,

şahsen ben kendim elle honor kasıyorum ph kullanıyorum . fakat otomatik plugins ile honor kasanlar emeğe saygısızlık edip hala devam etmektedir.

gmler ilgilendiğinde inşallah böyle kasmaya devam edenlerin honorlarını eski hallerine geri çeker . @Odin @Asgard
    ,

++++++++++
    BABAESKİLİ

Parsha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Parsha isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    0

kimseyi savunmuyorum nasıl anlamak isterseniz anlayın Bilmediğiniz bir şey var otomatik kasma diye bir şey yok sonuç olurak ph ile kassa bile başında durmak gerekiyor yok botu baslatim sabaha kadar bot kasssin öyle bir şey yok yine uğraş gerekiyor yani

S400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    S400 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    213
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    120

Alıntı Parsha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimseyi savunmuyorum nasıl anlamak isterseniz anlayın Bilmediğiniz bir şey var otomatik kasma diye bir şey yok sonuç olurak ph ile kassa bile başında durmak gerekiyor yok botu baslatim sabaha kadar bot kasssin öyle bir şey yok yine uğraş gerekiyor yani
    yöööö

emircelik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    emircelik77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    34
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    25

Alıntı Parsha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ŞEYMİ DOSTUM YİNE YANGINLAR YİNE BEN
    R4DAGAST FLEEP

Valence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Valence isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    46
    Beğenme 
    33
    Beğenilme 
    35

Alıntı onceuponatime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yatır atmaktan başka işlevin yok oyunda bu kadar düşünme bence oyun hakkında insanları oyundan soğutmaktan başka bir iş yapmıyorsun zaten. he bide zerk açıp kaçıyosun
    7 aydır oyunu oynamıyorum. Neyin kafasını yaşıyorsunuz merak ediyorum.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

FlameSword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FlameSword isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

la olum siz kafayı mı yediniz? biri blade çara yatır atıyor diye çemkiriyor diğeri de beğeniyor. blade ile ne yapacak adam? kaldı ki başa baş pvp yapsa çoğu çarı yatırır. toplu pvp'de, togi'de, medusa'da zehir verip yatır atar bundan doğalı yok. sanki oyunda blade yokken adam blade getirmiş gibi yorum yapıyorsunuz. o zaman siz de force zehir atmayın, soul kullanmayın, bowcu kombo kullanmasın. force çarlar da res atmasın haksız rekabet öldüysen öldün kalkma yerden. mantığa bak. bug mu var yok illegal bir durum da yok. ayrıca sizde de zerkle kaçan bir dünya adam var onlara da mı çemkiriyorsun "abi kullanmayın zerki kaçarken" mi diyorsun? komik, saçma, garip, tuhaf, antik kuntin, basit yorumlar bunlar. kafayı yemiş manyaklar. kesebiliyorsan kes engel ol.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş