Öncelikle JollyGame ailesine hoş geldiniz.

Sizleri aramızda görmek mutluluk verici. Bir çoğunuzun bildiği gibi JollyGame, ilk olarak 2011 yılında bSilkroad olarak kurulmuştur. Ardından 31 Ağustos 2014 yılında JollyGame olarak şirket markamızı duyurduk. Uzun yıllardır Silkroad piyasasında kesintisiz hizmet veriyoruz. Çevremizde bir çok Private Server görüyoruz . Tüm bunların yönetim şekli , server özellikleri ve Prensipleri JollyGame'in oldukça dışında. Biz burada oyuncularımıza çok daha farklı bir ortam sunuyoruz. Bu sebeplede serverlarımızda yeni başlayacak kişilerin mutlaka bilmesi gereken bazı hususlar var, bunları dile getirmek istiyoruz.

1. Serverlarımızda TL karşılığı GOLD veya İTEM satışı kesinlikle yasaktır . TL ile item ticaretine , oyunun ticaret ortamına dönüştürülmesini istemiyoruz . Bunun cezası kurallarımız da yer almakta . Tabi bunun ile birlikte kişilerin karakterlerini satmalarına karşı çıkmıyoruz. Kişi karakterini değiştirmek isteyebilir , satıp oyunu bırakmak isteyebilir . Bu en doğal hakkınız . Bu durumlarda karakter satışlarına izin veriyoruz.

2.
Biz oyun yönetimi olarak oyuncularımız ile karşılıkı saygı çerçevesinde diyalog kurmak istiyoruz. Bu şekilde yaşanan sorunların çözümünü daha sağlıklı ve hızlı gerçekleştirebiliriz. Tabi bizlerin sizlere göstermiş olduğu saygının ve kullandığımız üslubun aynısını sizlerden de bekliyoruz. Hiç bir oyun yöneticisi ile küfürlü ve hakaret içerikli bir diyalog kurulmasını onaylamıyoruz.

3.
Kesinlikle oyuncularımızın emeklerine değer veriyoruz. Amacımız server açıp para kazanıp sonrasında el ayak çekip bitmesini izlemek ve yeni bir server açmak değil . Bugün bunun en büyük örneği bSilkroad ve cSilkroad sunucularımızdır. 2011 ve 2012 yılında açılan bu 2 serverımız günümüzde halendaha aktiftir.

Genel olarak bu madderleri göz önünde bulundurarak serverlarımızda vakit geçirmeyi kabul ediyorsanız, oyunda vakit geçirmenizde faydalı olabilecek bir kaç konuda sizlere bilgi vermek isteriz.

- Öncelikle serverlarımızda oynamadan önce mutlaka kurallarımıza göz atmalısınız. Her serverımıza özel kurallarımız vardır, en az 1 defa göz atmanız yeterlidir.

bSilkroad Oyun Kuralları

cSilkroad Oyun Kuralları


- bSilkroad 110 Cap ve cSilkroad 80 Cap Hakkında Genel Bilgiler


bSilkroad Server Bilgileri (Rate, Limit vs.)

cSilkroad Server Bilgileri (Rate, Limit vs.)


- bSilkroad'a yeni başlayacak oyuncularımız hazırlamış olduğumuz rehberimize göz atarak büyük ölçüde bilgi sahibi olabilirler.

bSilkroad Başlangıç Rehberi : Bu konuda oyuna sıfırdan başlayarak, üst seviyelere nasıl gelebileceğinizi anlatan bir rehber mevcut. Oldukça yararlı olabilecek bir konu. Yeni başlayan kişiler mutlaka göz atmalı.

- Oyun içerisinde olduğu gibi forum adresimizde de Itemlerinizi yada Karakterlerinizi satabilirsiniz. Bunun için her serverın kendine ait Pazar bölümünü kullanabilirsiniz.

bSilkroad Pazar Bölümü

cSilkroad Pazar Bölümü


- Oyun içerisinde ticaretlerinizi güvenli bir şekilde yapabilmek adına serverlarımızda seçilen resmi aracılarımız mevcut. Bu aracı listesine güncel olarak buradan ulaşabilirsiniz ;

bSilkroad Resmi Aracı Listesi

cSilkroad Resmi Aracı Listesi

- Oyun içerisinde karşılaştığınız ceza gerektiren uygunsuz davranışları bizlere bildirebilirsiniz, bunun için her serverın kendine ait şikayet bölümü bulunmakta. Buraya konu açarak şikayette bulunabilirsiniz.

bSilkroad Şikayetler

cSilkroad Şikayetler

Son olarak oyun hakkında her türlü güncel bilgilere ulaşmak için sosyal ağlarımızı kullanmaktan çekinmeyin.