Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:ÖNERİ *****

slimfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    slimfit isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Wink

Alıntı isak81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam mantıklı bir açıklama katılıyoruz. Ama siz eu char oynayan insana heal atma , cleric shield alma , iron , bles falan açma diyemezsiniz ki. Deseniz de alacağınız cevap bellidir. Bu sebepten dolayı sizin bahsettiğiniz kadar basit olmayan bir güçsüzlük ( ch charlar için ) ortaya çıkmış oluyor.
    Doğrusu cleric alma, shield alma , heal atma, iron basma, bles basma' dediğimi nerede gördünüz ve nereden çıkardığınızı hala anlamış değilim. Sanırım sizin saydığınız konuda yer almayan şeyler yerine, konuya yazdıgım ve tek sorun olan ' İntegry' i ele alırsak biraz daha basit bi çözüm bulunabilir diye düşünüyorum

Simhonss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Simhonss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    13
    Beğenme 
    140
    Beğenilme 
    318

pvp eventinde bless,skin skillerinin kullanılması beni güldürüyor zaten.normal player arasındaki pvplerde int eu haricinde bless açılmıyor ama pvp eventine gelince bless,skin bufflarını kullanıyorsun tam bir saçmalığın daniskası

integrityde effect değeri düşürülmeli tek integrity ile bütün debufflar gidiyor nerdeyse bu düşürülmeli bence 2 debuff var ise 1i gitmeli sadece 2si değil.

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu derece duyarlı ve bilgili oyuncular bizi sevindiriyor .. Özellikle katıldığımı söylemek istediğim nokta "Fakat euda bi korkak oynayış var " korkaklık olarak değil bu kapalı oynamak olarak dile getiriliyor. Zaten dengeleri bozan da bu oluyor. Bir taraf attack da iken diğer taraf " Cleric , Kalkan , Heal , Body - Soul Diety " basıp bekliyor. Hali ile kaybetmesi bu esnada set dengeleri var ise imkansız oluyor. Biz her zaman savunuyoruz dengeler ideal , sadece kullanıcıların oyun anlayışları buna engel oluyor .. Bunun en belirgin halini Pvp Eventler de görüyoruz , CHN lerin egemenlik kuramamasında ki neden Eu ların Bless , İron gibi skilleri kullanması , tabi bir önceki bahsettiğimiz detaylar haricinde .
    Abdullah bey bu konuda bi önerimde benim olucak , hiç olmazsa PvP eventlerinde CHN ile EU buildlerini ayırın. Yani Çin Kralı ayrı Avrupa Kralı ayrı olsun. Çinler çin buildleri ile vs atsınlar Avrupalılarda avrupa buildleriyle. Bu önerim sorunu çözmez fakat en azından bizi bir tutam tatmin etmiş olur. Şuan serverde en güçlü chin __PlayBoy__ ali kardeşim , ondan sonra benim karakterim _JinPachi_ geliyor. Fakat bu gücü malum PvP eventlerinde gösteremiyoruz , çünkü durum adil değil...Önerimi Fatih beyinde dikkate almasını istiyorum...Saygılarımla.. @Odin
    slimfit bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Alıntı Simhonss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pvp eventinde bless,skin skillerinin kullanılması beni güldürüyor zaten.normal player arasındaki pvplerde int eu haricinde bless açılmıyor ama pvp eventine gelince bless,skin bufflarını kullanıyorsun tam bir saçmalığın daniskası

integrityde effect değeri düşürülmeli tek integrity ile bütün debufflar gidiyor nerdeyse bu düşürülmeli bence 2 debuff var ise 1i gitmeli sadece 2si değil.
    bu sayede bles bitince bi + sı daha olan wariorlar zerk başladığında skinlerini açarak sw kralı oluyolar, aslında warior hiç bir yere kral olamaz saçmalığın harbiden daniskası.. ama yapacak bişey yok :d

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdullah bey bu konuda bi önerimde benim olucak , hiç olmazsa PvP eventlerinde CHN ile EU buildlerini ayırın. Yani Çin Kralı ayrı Avrupa Kralı ayrı olsun. Çinler çin buildleri ile vs atsınlar Avrupalılarda avrupa buildleriyle. Bu önerim sorunu çözmez fakat en azından bizi bir tutam tatmin etmiş olur. Şuan serverde en güçlü chin __PlayBoy__ ali kardeşim , ondan sonra benim karakterim _JinPachi_ geliyor. Fakat bu gücü malum PvP eventlerinde gösteremiyoruz , çünkü durum adil değil...Önerimi Fatih beyinde dikkate almasını istiyorum...Saygılarımla.. @Odin
    +1 bence de daha once de duymustum bunu güzel olacaktır eminim

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm Moderatörü arkadaşlarımız bilir , Mod. odasında açmış olduğum bir konu var . Konu şudur , CHN karakterlere özel yapılacak bir Pvp event , eksikleri artıları ne olabilir gibi .. Yakın zamanda CHN lere özel bir Pvp eventimiz olacak . Sadece konunun biraz düzenlenmesi gerekiyor . Bunu oyunda da sık sık dile getirdim.

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Bölüm Moderatörü arkadaşlarımız bilir , Mod. odasında açmış olduğum bir konu var . Konu şudur , CHN karakterlere özel yapılacak bir Pvp event , eksikleri artıları ne olabilir gibi .. Yakın zamanda CHN lere özel bir Pvp eventimiz olacak . Sadece konunun biraz düzenlenmesi gerekiyor . Bunu oyunda da sık sık dile getirdim.
    Teşekkürler nacizane yorumunuza , uygulamaya geçerse gercekten Bsilkroadın vizyonu dahada yükselir.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    61
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    33

güncell bu konu da unutulmasın

Fevzi09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fevzi09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    296
    Beğenilme 
    224

++1
    09

Medicine Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Medicine Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    227
    Beğenme 
    310
    Beğenilme 
    596

Bu derece duyarlı ve bilgili oyuncular bizi sevindiriyor .. Özellikle katıldığımı söylemek istediğim nokta "Fakat euda bi korkak oynayış var " korkaklık olarak değil bu kapalı oynamak olarak dile getiriliyor. Zaten dengeleri bozan da bu oluyor. Bir taraf attack da iken diğer taraf " Cleric , Kalkan , Heal , Body - Soul Diety " basıp bekliyor. Hali ile kaybetmesi bu esnada set dengeleri var ise imkansız oluyor. Biz her zaman savunuyoruz dengeler ideal , sadece kullanıcıların oyun anlayışları buna engel oluyor .. Bunun en belirgin halini Pvp Eventler de görüyoruz , CHN lerin egemenlik kuramamasında ki neden Eu ların Bless , İron gibi skilleri kullanması , tabi bir önceki bahsettiğimiz detaylar haricinde .
    O zaman integrity phy mag gibi skillerin değerleri yada süreleri uzatılabilir?Özellikle İntegrity süresi uzatılabilir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş