Beğeni Ağacı11Beğeniler

Konu:Özel suitler hakkında öneri

donotdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    donotdie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    18

Bence @TheBright in belirttigini gibi bu suitler honor buff verir ise job son derece canlanir. Str veya int icin oyuncuların fazla ugrasacagini sanmam. En azindan kendi adima konusayim ben ugrasmam.
    SROTAXI bunu beğendi.

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı Olympius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu özel suitlerden almak için o kadar caba sarf edıyoruz ama bıryerde özel suitler görüntü dısında hiç bir işe yaramıyor malesef swde kervan cok sık olamadıgı için eu karakterler 7 lwl olmabılmek ıcın bır ton caba sarf edıyor zar zor hergun kervan kovalayarak cogunda elı bos olarak donmek zorunda kalıyor malesef kasamadıgım ıcın ben gold ıle suıt almak zorunda kaldım ve bır ton caba sarf ettıgımız bu suıtlerde hıcbır blue ozellıgı malesef yok normal npcden aldıgımız suıtlerde bıle str 1 veya ınt 1 var mantıken onlar daha ıyı oluyor neden bır cok kısının caba sarf ettıgı hunter olsun thıef olsun trader olsun bu aldıgı suıtlerde hıcbır blue yok bence bunlara bır blue eklenmelıkı degerı olsun
    @Odin @Asgard
    iyi forumlar
    bugun sabah bununla ilgili konu açmayı düşünüyordum 5 str 5 ınt diye düşündüm bende sğecial suıt gıymek unıqlerde zarar oyuncular ıcın normal suıtler bılr 1 str yada 1 ınt verırken special suıt te hıc bır blue yok bunun gıderılmesı gereklı ola bılır

@Asgard @Odin ilgilenirmisiniz lütfen
    Olympius bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    101
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    683

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun sabah bununla ilgili konu açmayı düşünüyordum 5 str 5 ınt diye düşündüm bende sğecial suıt gıymek unıqlerde zarar oyuncular ıcın normal suıtler bılr 1 str yada 1 ınt verırken special suıt te hıc bır blue yok bunun gıderılmesı gereklı ola bılır

@Asgard @Odin ilgilenirmisiniz lütfen
    Yani şimdi kardo suıt aldım gıyıneyım diye caba sarf ediyorum kervan kovalıyorum gelen exp belli zaten 7 lwl olana kadar baya bir zaman gecıyor buna degecek seviyede malesef suan degil suıtler

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş