Beğeni Ağacı7Beğeniler
  • 7 Post By Asgard

Konu:ADALETE BAK BAK

_HACI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _HACI_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    236
    Beğenme 
    666
    Beğenilme 
    511

Standart ADALETE BAK BAK

Milletin milayarlık çarları soyulur gününe işlem yapılır. Bizim arkdaşın çarı soyulur sıradan basit bir oyun karkateri olduğu için mi saatlerce cevap verilmiyor anlamıyorum la.
    OYSA HERKES ISTIRIR SEVDİĞİNİ-
    KraL_SuTcu HACI_BUMBALA
    FOREVER STABİL----
    İlgili Dallar: Html/PHP

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    416

Senin ta zamanında bana bi lafın vardı bana shopla ban yedırttıklerınde lafın şuydu: "Kimin yaptığını biliyorum hakettın daha kötüsünü yapmadı şükür et." seninde başına gelmemiş şükür et fazla konuşma haketmıstır arkadaşın
    Lawyer Of Future

Zui
    Zui - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zui isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    46
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    134

Öncelikle geçmiş olsun, ancak...

Bu tür konu açarsan, yönetici sana geç cevap verir. Adam gibi sorununu belirt, daha çabuk yanıt alacağından eminim.

Bu tür konu açarak daha çabuk cevap vereceklerini düşünüyorsan yanılıyorsun, tam tersi.

İyi forumlar.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

1. si siz kimsiniz ? Karakter sahibi mi ? Hayır .. Peki hangi karakterden bahsediyorsunuz ? Bilgi yok .. Ne zaman yada nasıl olduğu konusunda bilgi var mı ? Yok .. Hatırladığım kadarı ile bugün bana karakter soyulması ile iligli farklı bir mesaj da gelmedi gündemde olanların dışında , onları da cevapladım. Bu tür olaylarda muhatabımız karakter sahibidir , eşi dostu yada arkadaşları değil .

2. si ise , 4 yıldır hizmet veren bir Server da yer alıyorsunuz . Kendi adıma yönetimde geçirdiğim 2. yılım . 2 yıl önce gönüllüolarak başladığım bu göreve aynı şekilde bir kazanç beklemeden gönüllü olarak devam ediyorum . İlk gün söylediğim söz de olduğu gibi forumda yada oyunda bulunma amacım hizmet verdiğimiz insanlara elimden geldiğince yardımcı olmak . Uygun olduğu şekilde sorularına cevap vermek , yanıtsız bırakmamak . Bugün bile ilk günde olduğu gibi aynı isteklilik ile devam ettiğime inanıyorum.

İşimiz rahat gibi görünebilir , yada aksini de düşünebilir siniz . Kendi kurallarımızı kendimiz yazıyoruz , kendi kurduğumuz bir ortamda her şeyi istediğimiz gibi biz yönetiyoruz ( server çıkarları doğrultusunda ) .

Hiç şu açıdan düşündünüz mü ?

Cumartesi - Pazar paydos imkanımız var mı ? Yok .. Akşam saat 8-9-10 olmuş , paydos imkanımız var mı ? Hak olarak var evet fakat uyguluyor muyuz ? Hayır.. Her zaman gece yarısı 2-3 lere kadar buradayız . Çoğu zaman sabah 5-6 ya kadar ama oyun içerisinde ama forumda iletişim içinde dahi bulunuyoruz. Bayramlar da 3 gün tatil verip forumdan uzaklaşıyor muyuz ? Hayır , bayram gibi önemli eylemlerin bulunduğu günlerde bile işlerimizin arasında gecikmeli olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Burada bir çok örnek göstere bilirim , dışarıda olduğum halde forumdan özel mesaj geldiğinde Telefon aracılığı ile Tapatalk üzerinden dönüş sağlıyorum .. Tabiri caiz ise 7/24 sürekli hizmet veren bir server da bulunuyorsunuz .. Bugüne kadar hangi ortamda " şahsım adına söylüyorum "oyuncular ile aramda ki diyaloğa sahip bir yönetici ile karşılaştınız ? Oyun içerisinde benim kurduğum diyaloğu sizlere kim kurdu ? Siz kişisel olarak denk gelmemiş olabilirsiniz , fakat bir çok kişi burada size bunu rahatça açıklayabilir . Tek tek size isim dahi verebilirim , milyarlık char sahiplerinden de , hiç bir değerli itemi bulunmayan kişilerden de .

Geçenlerde kaybedilen bir " NOVA +10 " Staff'ın bile incelemesi yapılmışken , stala koyulan 14b lik bir Premium'un bile incelemesi yapılmışken , Savaş öncesinde takas edilerek kaybedilmiş bir Staff 'ın bile incelemsi yapılırken , Envanterinden kaybolan bir Wizard Costume dress'in bile incelemesi yapılmışken , neden karakterleri değerine göre ayıralım da bahsettiğiniz olayı görmezden gelelim ?

Tüm bunları sadece ve sadece " basit bir oyun karkateri olduğu için mi saatlerce cevap verilmiyor " bu cümlenizi okuduğumda duyduğum kırgınlığı ve üzüntüyü dile getirmek için yazıyorum .. Emin olun bu gibi tavırlar bize bir şey kaybettirmez , biz Profesyonel olarak hizmetlerimize devam ederiz fakat sizin yönetim gözünde ki önceliğinizi kaybetmenize neden olur ..

İyi forumlar .
    Konu Asgard tarafından (12.Şubat.2016 Saat 00:45 ) değiştirilmiştir.
    SROTAXI, Cengo, Wonderweiss ve 4 kişi bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş