Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 2 Post By Loss
  • 1 Post By WizzaRd
  • 1 Post By donotdie

Konu:1* star kervanlar hakkında

_FireWavezZ_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _FireWavezZ_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    47
    Beğenilme 
    13

Standart 1* star kervanlar hakkında

Öncelikle merhabalar son zamanlarda herkesinde bildiği gibi 1* star kervan ceken arkadaşlar 7-8 char açıp her biriyle 1* star toplamda 8* star kervan çekmekte ve bunu cok sıklıkla yapmış bulunmaktalar ben ve arkadaşlarım bır thıef olarak hıc bır kervana dokunamaz hale geldık Silkroadın belkide en zevk verici Thief Hunter kapışmasına dahi maalesef hiç bir iz kalmamış bulunmakta.. İsteğim ve önerimin dikkate alınmasını arz ediyorum.. HERKESE KOLAY GELSIN HAYIRLI CUMALAR..

dangeros3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    dangeros3 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    48
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Kardeşim sizin gibiler ezik charları trader yerlerine koyuyor ona nedemeli arayıp bulmak varken ezik charlarla takip ne amacla hırsızlıgın bile hakkı olası lazım kendin arayıp bulacan ezik char koyup tradercı bulmakla olmuyor

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    47
    Beğenilme 
    13

Canım benım nereden bılıyorsun gezıp gezmedıgımı ezık charlarla takıldığımı ?? ? ? ? ? ? ?? ? ? ??? ?

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    408
    Beğenme 
    640
    Beğenilme 
    608

Alıntı _FireWavezZ_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar son zamanlarda herkesinde bildiği gibi 1* star kervan ceken arkadaşlar 7-8 char açıp her biriyle 1* star toplamda 8* star kervan çekmekte ve bunu cok sıklıkla yapmış bulunmaktalar ben ve arkadaşlarım bır thıef olarak hıc bır kervana dokunamaz hale geldık Silkroadın belkide en zevk verici Thief Hunter kapışmasına dahi maalesef hiç bir iz kalmamış bulunmakta.. İsteğim ve önerimin dikkate alınmasını arz ediyorum.. HERKESE KOLAY GELSIN HAYIRLI CUMALAR..
    Alıntı dangeros3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sizin gibiler ezik charları trader yerlerine koyuyor ona nedemeli arayıp bulmak varken ezik charlarla takip ne amacla hırsızlıgın bile hakkı olası lazım kendin arayıp bulacan ezik char koyup tradercı bulmakla olmuyor
    1* kervanlara yönetimin bir şey yapacağını sanmıyorum. Bu tamamen oyuncunun hakkı ve 1* a dokunulmaması gerek. 1* kervan konusunda bir şey yapmak yerine oyuncuların o koca koca itemler ile biraz kervan çekip sw ye canlılık getirmesi gerekir. O peçeler sadece caveye girmek için yapılmamış. Hatta buradan şöyle bir öneride yapmış olayım, mümkün olursa suiti 5 lv olamayanlar caveye giremesin o zaman job canlanacaktır mecburiyetten.

Diğer husus job kesinlikle akıl işi bence herkesi pt ye almamak, pt formda bırakmamak, şehirde fazla dolaşmadan malı alıp çıkmak, şehirden şehire değilde dağlarda bulunan npclerede mal satmak ta traderler için çözüm olabilir.
    Konu Loss tarafından (12.Şubat.2016 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.
    _FireWavezZ_ ve SROTAXI bunu beğendi.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    47
    Beğenilme 
    13

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1* kervanlara yönetimin bir şey yapacağını sanmıyorum. Bu tamamen oyuncunun hakkı ve 1* a dokunulmaması gerek. 1* kervan konusunda bir şey yapmak yerine oyuncuların o koca koca itemler ile biraz kervan çekip sw ye canlılık getirmesi gerekir. O peçeler sadece caveye girmek için yapılmamış. Hatta buradan şöyle bir öneride yapmış olayım, mümkün olursa suiti 5 lv olamayanlar caveye giremesin o zaman job canlanacaktır mecburiyetten.

Diğer husus job kesinlikle akıl işi bence herkesi pt ye almamak, pt formda bırakmamak, şehirde fazla dolaşmadan malı alıp çıkmak, şehirden şehire değilde dağlarda bulunan npclerede mal satmak ta traderler için çözüm olabilir.
    Gerçekten harika fikir tebrik ederimm

I_DEDE_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    I_DEDE_I isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    47

Alıntı _FireWavezZ_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlayanlar ne yapmalı ? Bunuda göz önünde bulundurman gerek.

WizzaRd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    WizzaRd isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    6
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    6

Kardeşin oyunda neden kervan canlanmıyo senin gibiler yüzünden adama son çare 1 yıldız kalıyo onadamı göz diktin
    SROTAXI bunu beğendi.

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    380
    Beğenilme 
    416

Bende theıfım oyuna şöyle bi bakayım diye 1 hafta girdim dediğinin tersine 10 15 yıldız çekenler çok var ama görünmez cekıyolar bence onları yakalamaya bak.8 tane 1* çekenler genelde pek imkanı olmayanlar zaten
    Lawyer Of Future

donotdie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    donotdie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    36
    Beğenme 
    30
    Beğenilme 
    18

Oyunun kuralı bu. Bu kuralı değiştirmek serverı olumsuz etkileyecektir. Parasi olan 8 car ile 5' er yildizdan 40 yildiz ceker. Parasi olmayan ise toplam 8 yildiz ceker. Kervan bulmak biraz sans biraz tecrube isi. Gunduz pek ceken olmaz thief lerin az oldugu zaman yani gece saatlerinde genellikle daha fazla kervana denk geliyorum. Rota belli pus ve bekle
    CriticalKING bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş