Beğeni Ağacı6Beğeniler

Konu:TITAN MOBS

Forties - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Forties isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    37
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    230

Buna karşı çıkan kişiler muhtemelen o slotlarda partisi bulunan kişilerdir.Bu öneri daha önceden biçok kez tekrarlandı.Ama forumun bu ÖNERİ kısmı tamamen gereksiz yere oluşturulmuş.Çünkü kimsenin burdaki önerileri umursadığı yok.
    Esaias bunu beğendi.

RedZombie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RedZombie isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    153
    Beğenme 
    148
    Beğenilme 
    502

Alıntı a.turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım 20-30 kişinin etrafında dönecek bu oyun onlar heveslerini alana dek.
    O heves hiç bir zaman alınmaz Bir evinde bir de iş yerinde botlara salan var para bol geldi daha çok istiyorlar Doyumsuzluk işte yapacak bir şey yok
    RoyalFamily
    *Power

Apsuva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Apsuva isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    56
    Beğenme 
    1419
    Beğenilme 
    755

Bu öneriyi bireysel bakarsak ben de destekliyorum ama genel olarak bakarsak piyasayı çok etkiler serverda ticaret yarıdan bile aşağı düşer bu şekilde. Oyunda kasma derdi yok bütün gün dwde pvp de insanları sıkıyor bu yüzden sürekli olarak partileri geliştirip slotlarda rekabet ediyorlar. Oyunda kendimizi geliştirmemizi gereken çok çok güzel bir yenilik gelmediği sürece bu her yönden serverı geri atar , gelse bile piyasayı öldürüp insanların partiye verdiği emekler ve astronomik yatırımlar boşa gider. İmkansız (Bot partim yok )
    Hoenheim bunu beğendi.
    ComradeS

Red___LabeL

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    101
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    683

Bireysel olarak lmp kasmak isteyenler bot charlarının her slotta oldugundan yakınıyor yönetim bu sistemi değiştirince bu kez bot patysi olanlar konu acıp fergat figan etmeye baslayacak bakalım bu işin sonu nereye varacak

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Alıntı Apsuva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu öneriyi bireysel bakarsak ben de destekliyorum ama genel olarak bakarsak piyasayı çok etkiler serverda ticaret yarıdan bile aşağı düşer bu şekilde. Oyunda kasma derdi yok bütün gün dwde pvp de insanları sıkıyor bu yüzden sürekli olarak partileri geliştirip slotlarda rekabet ediyorlar. Oyunda kendimizi geliştirmemizi gereken çok çok güzel bir yenilik gelmediği sürece bu her yönden serverı geri atar , gelse bile piyasayı öldürüp insanların partiye verdiği emekler ve astronomik yatırımlar boşa gider. İmkansız (Bot partim yok )
    Alıntı Olympius Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel olarak lmp kasmak isteyenler bot charlarının her slotta oldugundan yakınıyor yönetim bu sistemi değiştirince bu kez bot patysi olanlar konu acıp fergat figan etmeye baslayacak bakalım bu işin sonu nereye varacak
    ++ Bencede oyle partilerine cok onem verenler var lmp kaldırılırsada nova kasmak isteyen olmaz heralde ? Hem piyasa düşer Hem server geriler

a.turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    a.turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Söyle bir durum var; ben titan mobs lar atılmasın lmp düşmesin demiyorum ki karışık spawn olsunlar evet şu anki durumda belirli spawn noktalarını elde tutmak için bir oyuncunun 8 char ı da yükseltmesi gerekiyor bu bir player 8-10 char demek ve serveri kalabalık ve güncel tutuyor demek fakat örneğin bir silk alımında yada daha aktif işlerde 8-10 kişi değil onların sahibi olan bir kişi muhattap olur.. server içine bir oyuncuya 8-10 char actırmaktansa yeni playerlar cekmeye calısmak daha mantıklı olacaktır hem server için hemde ekonomik olarak yöneticiler için. sonuç olarak 400 player ve 2000 char mı daha fazla ekonomik gelir demek yoksa 700 player 1800 char mı ?

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Alıntı a.turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar oyunu daha yeni yeni tanıyor olmama karşın gördüğüm bir durum hakkında sizinde görüşlerinizi almak isterim..
    Titan mob ların spawn noktaları tamamiyle sabit sanıyorum ve her oyuncu bu noktalarda 7/24 bot bulunduruyor (çoğu bulunduramıyor; her yer tutulmuş).
    Bu durum oyunu oldukça monotonlaştırıyor ve yeni oyuncu ların önüne taş koyuyor, yani herkes bir çeşmenin başını tutmuş.
    Bunun yerine benim önerim titan moblarının haritada tek bir noktada değilde rastgele spawn edilmesidir, böylece bot yerine bireysel oynayanların sayısıda artacaktır tekelleştirmede yok olacaktır diye düşünüyorum.

Şimdiden teşekkürler.
    İyileştirme olarak spawn alanları genişletilmişti en son. Ama her zaman partinin göbeğine atmıyor emin olabilirsin. Valla şahsen günde 5 ila 6 civarı lmp kastığım oluyor tabi oyundaki vaktimi tamamen titan aramaya harcarsam Senin anlayacağın partinin bile yanından titan kaçırabiliyorsun saatlerini takip et farzetki unique bekliyorsun
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

a.turhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    a.turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    8
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    6

Alıntı orka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyileştirme olarak spawn alanları genişletilmişti en son. Ama her zaman partinin göbeğine atmıyor emin olabilirsin. Valla şahsen günde 5 ila 6 civarı lmp kastığım oluyor tabi oyundaki vaktimi tamamen titan aramaya harcarsam Senin anlayacağın partinin bile yanından titan kaçırabiliyorsun saatlerini takip et farzetki unique bekliyorsun
    Bilgi için teşekkür ederim, geçen gün kasma alanına giderken bir tane full hp titan yakaladım başladım kesmeye, adamın teki geldi oldukça sağlamdı adını hatıralayamıyorum wizardın teki işte sonra bir iki kişi daha neyse aldılar elimden sonrasında azar kayıyor adamın elinden çalmaya utanmıyor musun bilmem ne falan
    Ulan full hp yle yakalamışım napcam başka

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş