Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Oyundaki durgunluk

MaviAlize - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MaviAlize isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    85

Standart Oyundaki durgunluk

Öncelikle herkese merhaba. Yazacaklarımı bsilkroad'ın birkaç yıldır aktif olduğunun bilincinde yazıyorum. Itemini düzen düzmüş almış yürümüş.
    Oyuna başlayalı 2 ay oldu olmadı. İlk başladığım zamandan 2 hafta sonra oyunda bir duraklama başladı ve bugünlerde iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Pazarda satış oranı çok düşük. 2 gündür bakıyorum da doğru dürüst stall bile açan yok eskisi gibi. Serverı biraz daha canlandırmak oyuncu sayısını arttırmak için reklam yapabilir veya orta direk oyuncular için nasıl bir proje yaparsınız bilmiyorum ama geçmiş yıllardan gelen oyuncular bilir belki... Bu durağanlık dönemsel olarak mı oluyor ?
    __MarjuanA__ bunu beğendi.

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

bence dönemsel değil son 1 yıldır bu duraganlık artarak devam ediyor. Heleki bu aralar iyice ölü gibi sw ticaret yok bişey arıyosan bulamıyosun satıyosan satamıyosun.kemikleşmiş bir kadro var oyunda artık herkes alıcagını almış vericegini vermiş setini vs dizmiş. yeni oyuncu gelip görünce bana kalırsa bune diyip çıkıp gidiyor.kalanlarda aradıklarını bulamamakda yada bir şekilde oyun içerisinde gold yapamamakda bunun sebebibide bana kalırsa çogunlugun doymuş olması
    MaviAlize ve Cengo bunu beğendi.

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    408
    Beğenme 
    640
    Beğenilme 
    608

Alıntı MaviAlize Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba. Yazacaklarımı bsilkroad'ın birkaç yıldır aktif olduğunun bilincinde yazıyorum. Itemini düzen düzmüş almış yürümüş.
    Oyuna başlayalı 2 ay oldu olmadı. İlk başladığım zamandan 2 hafta sonra oyunda bir duraklama başladı ve bugünlerde iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Pazarda satış oranı çok düşük. 2 gündür bakıyorum da doğru dürüst stall bile açan yok eskisi gibi. Serverı biraz daha canlandırmak oyuncu sayısını arttırmak için reklam yapabilir veya orta direk oyuncular için nasıl bir proje yaparsınız bilmiyorum ama geçmiş yıllardan gelen oyuncular bilir belki... Bu durağanlık dönemsel olarak mı oluyor ?
    Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence dönemsel değil son 1 yıldır bu duraganlık artarak devam ediyor. Heleki bu aralar iyice ölü gibi sw ticaret yok bişey arıyosan bulamıyosun satıyosan satamıyosun.kemikleşmiş bir kadro var oyunda artık herkes alıcagını almış vericegini vermiş setini vs dizmiş. yeni oyuncu gelip görünce bana kalırsa bune diyip çıkıp gidiyor.kalanlarda aradıklarını bulamamakda yada bir şekilde oyun içerisinde gold yapamamakda bunun sebebibide bana kalırsa çogunlugun doymuş olması
    Oyunda durgunluk olduğuna katılıyorum fakat hiç bir player oyuna başlayınca ooo bu adamlar her şeyi yapmış diye oyunu bırakmaz bırakırsa oynayası yoktur. Silkroad oynamanın amacı server kralı olup en iyi itemlere sahip olmak olamaz, olmamalı.
    _HACI_ bunu beğendi.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyunda durgunluk olduğuna katılıyorum fakat hiç bir player oyuna başlayınca ooo bu adamlar her şeyi yapmış diye oyunu bırakmaz bırakırsa oynayası yoktur. Silkroad oynamanın amacı server kralı olup en iyi itemlere sahip olmak olamaz, olmamalı.
    şöyle söylemek istedim aslında ben yeni başlayan bir kişi şuanda swde çıkıp pvp bile atamayabilir çünkü herkes yapmış itemini ve dikkatinizi çekiyormu bilmiyorum artık swde çine rabet yok bunun nedenine toplu pvp ler dikkatimi çekti eskiden böyle şeyler az olurdu şimdi hergün en kötü 2 3 defa pt olarak pvp alanında pvp yapılıyor bunun için insanlarda çin kullanmıyor ve bu pvp alanında dikkatimi çeken bir olayda hiç bir tarafı olmayan kişiye atak yapılıyor ve o kişi dur yapma diyince atak yapılmaya devam ediliyor buda yeni başlayan bir playeri etkileyebe bilir. ben kaç yıldır oynuyorum ancak ben bile etkileniyorum olayla alakam yok ben çekiyorum ceremesini

MaviAlize - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MaviAlize isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    27
    Beğenme 
    78
    Beğenilme 
    85

İlk başlarda ben de ve birkaç yeni başlayan arkadaşım bu fikirlere kapıldık. Biraz oyuna asılınca oluyor birşeyler. Tabi hemen herşey olsun istiyor insan ama hemen olmuyor. Eskiden bu lvlleri kasmak için bile aylar geçiyordu ve sabırla uğraşıyorduk bir iki fgw gideyim kayda değer talismanlar düşsün, hemen immortal set yapayım gibi bir çaba var tabi pat diye olmuyor.
    Genel olarak baktğımda ise örneğin birçok yeni başlayan player var. Guild yok hiçbirşey yok kasıyorlar. Nasıl gold yapacaklarını bilmiyorlar vs. biraz palazlanınca cave yapmak istiyorlar olmuyor,fgw girmek istiyorlar, fw katılmak istiyorlar belki olmuyor. Şuan bence oyuncu var ama nerdeyse yarısından çoğu çöp topluyor. Elle kasan adamlar da var. Oyunda belki guildlerde biraz hareketlenmeler olsa başlangıç seviyesindeki oyunculara biraz daha yardım edilse diğer playerlar tarafından daha açıcı olacağını düşünüyorum. Durum yine bizimle alakalı sanırım lakin oyun yöneticilerinin de bu konu da birşeyler düşünüyor veya uyguluyor olmalı.

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Oyun kapasitesi 1200/1500 daha fazla player gelirse tabi daha iyi olur reklamlarda yapıldıgını düşünüyorum senın alıp veremedıgın ne sw suan oldukca canlı aksamları 1300 e cıkıyor online

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Arkadaşlar şahsen ben 2 senedir oynuyorum bsroyu kesintisiz bu ve bunun gibi hadiselere bizzat tanık oldum, senede bir kaç kez oluyor bu gibi durumlar. Size söyleyebileceğim bu durgunluk fazla uzun sürmeyecek.
    MaviAlize bunu beğendi.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyun kapasitesi 1200/1500 daha fazla player gelirse tabi daha iyi olur reklamlarda yapıldıgını düşünüyorum senın alıp veremedıgın ne sw suan oldukca canlı aksamları 1300 e cıkıyor online
    Player var ancak ticaret yok sadece silk itmemler satılıyor yada lmp vs. gerisi gitmiyor. bişe arıyorsun yok satıyorsun alan yok.arkadaş bundan dolayı yakınıyor.

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Player var ancak ticaret yok sadece silk itmemler satılıyor yada lmp vs. gerisi gitmiyor. bişe arıyorsun yok satıyorsun alan yok.arkadaş bundan dolayı yakınıyor.
    Aradıgımı rahatca buluyorum stallarım durgunda degıl ilginc harbi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Oyuna yenilikler gelmesi lazım ve benim için en önemlisi çin karakterlere bişey yapılması lazım( gerekirse eu karakterlerin pvp alanında belli kısıtlamaları olması lazım pt pvplerde vs .) düşüncem bu yönde. pvp alanına çıkanlar görüyordur zaten ne var ne yok ortamda diye

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş