Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:Gold partiler

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Arkadaşlar bu titan konusunu abartıyorsunuz cidden, 1 Wizard ve arkanıza 1 warrior takıp titan aramayı denedinizmi ? Şimdi diyeceksiniz seninde partin var. Evet benimde titan slotunda parti karakterlerim var pazar kısmından para verip aldım bu 1 sonra onlara dress aldım devil aldım silahlarını güçlendirdim itemlerini güçlendirdim bu 2 , günlerce titan slotu aradım ks yedim ks attım 1 slotta 3 parti kastık yeri geldi buda 3 . Sabır arkadaşım lütfen sabır siz istiyorsunuz herşey hemen olsun her gün bir sürü lmp kasayım yani armut piş ağzıma düş istiyorsunuz yok öyle birşey. Ben bu swye ilk başladığımda ptlerin yanında stone topluyordum 1 ayda 750 B 1 T kastığım oluyordu bunları denedinizmi hiç ? Ne kadar ekmek o kadar köfte...
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

TTneT_AdsL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    TTneT_AdsL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    82
    Beğenme 
    2
    Beğenilme 
    37

Alıntı ocrrr123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gold partiler yasaklansin veya titan mob cikan yerlerde gold partiler kurulmasin bizde lmp kasmak istiyoruz gold partiler buna izin vermiyor benim gibi bu konudan sikayetci bir suru kisi var biz tl ilemi gold partilere kafa tutmak zorundayiz ? lmp kasmak istiyoruz lutfen bu gold partilere bir cozum bulun
    Kardeşim benim düşünceme göre bu işte alan razı veren razı benim bot çarım yok ama bu durum defalarca gündeme getirildi ve oyun yönetimi şu zamana kadar bir şey yapmadı bundan sonra yapıcak gibide gözükmüyor.Çünkü oyunda bi iskelet kadro var ve bu kadro baya ilerlemiş durumda dolayısıyla bu playerlar kalıcı oluyo bu yüzden oyun yönetimi bu oyuncu sayısını yeterli görüyor.Oyüzden sebeple oyundaki piyasada artış oluyor ve yeni playerlar silk çekmek zorunda kaşıyor ve oyun yönetiminin işine geliyor.Bunlar benim düşüncem kim ne derse desin bu böyle
    pokemon__100 ve manismo bunu beğendi.
    AllStar

pokemon__100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    pokemon__100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    10
    Beğenme 
    55
    Beğenilme 
    22

Neyse ben daha birşey demiyorum bu konuda daha önce yüzlerce konuşulmuştur.Sadece titanlara alternatif olarak lmp yi başka yerlerden de elde edilecek bir sistem olsa bu kadar isyan olmaz

Best of My Life:Anime & Game

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyide o partiyi kuran adamın emeği nolucak ? adam power alıyo seterini yapıyo gerekrse power bard fight bard alıyo o da yetmezse +12 staff koyanı var yani bunlar emekle oluyo adam o kadar emek göstermiş . sende yap öyle pt at ks ni titan slotuyla başlama git nova kasarak başla hem boşta titan var oyunda fakat çift slot lw i ezik diye koymak işinize gelmiyo
    Beni kastetmiş

ocrrr123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ocrrr123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    14

O adam o powerli charlari her turlu elinden cikarir TL olarak kara bile gecer peki bana soyleyin suan LMP fiyatlari 13B ye dayandi baska hangi yoldan bi kisi 13B kasabilir tek seferde ? silk satin almadan bunu nasil yapabilirki ? ki benim LMP kasma sebebim + basmak satmak degil bi oneri olarak sunabilecegimiz 3 sey var
    1.si Titan moblar tipki uniqueler gibi farkli bolgelerde ciksin insanlar arayip oyle kessin ki boyle rekabet artar
    2. Titan cikan yerlerde gold partiler yasaklansin herkesin bilgisayari 8 char kaldirmiyor o adam tek basina 8li parti ile nasil basa ciksinki
    3. Mbot durdurulsun herkes ne yapabiliyorsa bileginin gucuyle yapsin mesela bende 3 haftadir bot calismiyor elimle her ise yetismeye calisiyorum herkes boyle yapabilir
    Baska turlu koseyi donenler daha fazla zengin olacak ve yeni baslayanlar oyunu 1 hafta icinde birakmis olacak suan swnin %50sinden fazlasi bot char yani gold pt

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Alıntı ocrrr123 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O adam o powerli charlari her turlu elinden cikarir TL olarak kara bile gecer peki bana soyleyin suan LMP fiyatlari 13B ye dayandi baska hangi yoldan bi kisi 13B kasabilir tek seferde ? silk satin almadan bunu nasil yapabilirki ? ki benim LMP kasma sebebim + basmak satmak degil bi oneri olarak sunabilecegimiz 3 sey var
    1.si Titan moblar tipki uniqueler gibi farkli bolgelerde ciksin insanlar arayip oyle kessin ki boyle rekabet artar
    2. Titan cikan yerlerde gold partiler yasaklansin herkesin bilgisayari 8 char kaldirmiyor o adam tek basina 8li parti ile nasil basa ciksinki
    3. Mbot durdurulsun herkes ne yapabiliyorsa bileginin gucuyle yapsin mesela bende 3 haftadir bot calismiyor elimle her ise yetismeye calisiyorum herkes boyle yapabilir
    Baska turlu koseyi donenler daha fazla zengin olacak ve yeni baslayanlar oyunu 1 hafta icinde birakmis olacak suan swnin %50sinden fazlasi bot char yani gold pt
    Sen LMP nin 17 B olduğu zamanları iyiki görmemişsin forumu kesin yakardın. Arkadaşım 1 Wizard 1 Warrior senin işini görür dedikçe sisteme isyan ediyorsun...
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

ocrrr123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ocrrr123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    38
    Beğenme 
    32
    Beğenilme 
    14

Ben bladeyim kendi isimi kendim gorebiliyorum zaten ama cogu zaman partiler ks atmaya geliyor ben titan keserken olmuyorum mesela dun hic titan bulamadim gold partiler yerleri kapmisti bugun bos bi anda oglen 1 ve gece 1 titan kesebildim sorun kesememek degil sorun titan slotlarini kendi mulkleri gibi ele gecirmeleri ve haklilarmis gibi e sende char kas getir ks at atabiliyorsan diye boburdenenler bile var oyun sistemi bu sekilde yurumeye devam edecek imkani olmayan ezilmeye mahkum kalacaktir iyi geceler

FightBoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FightBoW isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    55
    Beğenme 
    114
    Beğenilme 
    63

Alıntı sensy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böylemi reyis?

Tekniğin iyi ama geliştirmen lazım
    BUGÜN HİÇ ELHAMDULİLLAH DEDİN Mİ ?

Edos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Edos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    11

Alıntı [SeZeR] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    titan gözlülerde ondan
    OGLUM SEZERRRER KESKE KARIM O GECE BASIM AGRIYOR DESEYDIDE SEN GELMESEYDIN

ordulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ordulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    21
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    9

aynen kalkarsa daha iyi olur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş