Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı31Beğeniler

Konu:8vs8 PVP EVENTİ NASIL OLUR

samgoal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    samgoal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    57
    Beğenme 
    538
    Beğenilme 
    565

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toplu vs eventlerinin sonu olmuyor . GW şeklinde olmadığı sürece. Bu event de kazanan taraf nasıl belirlenecek ? Ezici bir üstünlük olmadığı sürece 2 tarafta yenilgiyi kabul etmez . Ölen elensin şeklinde bir yorum yapacak olursanız da o zaman anlaşmalı bir şekilde glut ile 2 dk sürmeyecektir event .

Event önerisini geçtim , bu son zamanlarda sürekli durgunluk yada oyunu bırakanlar adına yapılan yorumların hiçbirine katılmıyorum. bSilkroad da her sene 2 defa yaşanan bir durum bu . Belirli dönemler de oyuncular da sirkülasyon gerçekleşiyor . Şuanda bu dönem içindeyiz. Bu oyunu sabit bir kitle oynayacak diye bir kaide yok . Elbet bırakanlar da olacak . Ama unutmayın bırakanların da yerlerine yeni oyuncular gelecektir. Bu düzen hep bu şekilde ilerledi . Burada ne telaşa kapılacak bir çöküş , nede bir gerileme söz konusu .
    Artık yenilik gelmesi lazım değilmi tek yenilik dres.
    coder bunu beğendi.
    EL Yumruğunu yemiyen Kendini Balyoz SANARMIŞ
    Vah___sT
    ADALET BAKANI

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

illa ki bir uygulama yapılacaksa tüm playerlerin işine yarayacak uygulama yapılsın. seti çeken şu eventi yapalım yok şunu yapalım bunu yapalım ben değil biz kazanalım diyen yok

sirinda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    sirinda isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    19
    Beğenme 
    112
    Beğenilme 
    141

Toplu vs eventlerinin sonu olmuyor . GW şeklinde olmadığı sürece. Bu event de kazanan taraf nasıl belirlenecek ? Ezici bir üstünlük olmadığı sürece 2 tarafta yenilgiyi kabul etmez . Ölen elensin şeklinde bir yorum yapacak olursanız da o zaman anlaşmalı bir şekilde glut ile 2 dk sürmeyecektir event .

Event önerisini geçtim , bu son zamanlarda sürekli durgunluk yada oyunu bırakanlar adına yapılan yorumların hiçbirine katılmıyorum. bSilkroad da her sene 2 defa yaşanan bir durum bu . Belirli dönemler de oyuncular da sirkülasyon gerçekleşiyor . Şuanda bu dönem içindeyiz. Bu oyunu sabit bir kitle oynayacak diye bir kaide yok . Elbet bırakanlar da olacak . Ama unutmayın bırakanların da yerlerine yeni oyuncular gelecektir. Bu düzen hep bu şekilde ilerledi . Burada ne telaşa kapılacak bir çöküş , nede bir gerileme söz konusu .
    bunu csro için uygulamada bir sorun olcağını sanmıyorum.2 sene öncede getirebiliriz demiştiniz csro için bekliyoruz

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

çok isteniyorsa bir tarafla anlaşılır bir aracı bulunur yada yönetimden rica edilir (eğer kabul edilirse) her ptden kişi başı belli miktar gold alınır ve pvp yapılır. kazanan taraf goldu yada ortaya konanı alır.herşeyi devletten beklemeyin.bekliyosanızda bireysel beklemeyin herkesin charı saglam değil sw de bunu hiç göz önünde bulundurmuyorsunuz.

Bana da kalırsada swye yenilik gelmeli ancak herkesin yararlanacağı yenilik.kemik kitle yararlanacaksa sadece gelmesin böyle iyi

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

ben eventi şu şekilde planladım evente katılan gruplar hunter yada thief olacak bu job secımı sadece event ıcerısınde olacak yanı bır taraf thıef bır taraf hunter buda su sekılde job cezası sızın tarafınızdan kaldırılacak event bıtımınde herkes tekrar kendı jobuna dönecek yada sızın verecegınız bır ıtem ıle kendılıgınden job cezası kalka bılır en azından tamammen pt ölene kadar bır evet surer ve playerler reslenmeden kalkamazlar jobta oldukları ıcın demeyın bu pwp bıtmez bıtıyor bız yaptık cokta keyıflı oldu 5 sn lık bufsuz yakalanırsan butun pt bır anda yatıyor bu işte sizin üzerinize azda olsa biraz kalıyor sizin yapmanız gereken job cezasının kaldırılması yanı gerek verılecek tek seferlık bır ıtem ıle gerekse sız tarafından manuel bunuda nasıl yapıcaz demeyın önceden gruplar belırlenır ve o karakterler ıcın hazırlık yapılır gelmeyen olursa eksık baslar sorumluluk grup uyelerıne aıt olur sızce sımdı bu mantıksız mı ?? he bıde bu eventlerın sonu gelmez dıyrsunuz yanlıs anlamayın ama sızlerın görevı kurallar gerekcesınde playerlerın oyundan keyıf almasını saglamak dıger dandık prıvatelerde gmler full onlıne oluyorlar eventlşer falan fılan evet göz boyamak ıcın onlar ama bız sızden her an yapın demıyruz ayda bır 2 haftada bır ugrastırlım sızı okadar da hatrı olsun bukadar kısının 2 kısıden saygılar kolay gelsın
    Konu DonnaR tarafından (27.Şubat.2016 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    64
    Beğenme 
    790
    Beğenilme 
    626

Beni sayma bahadır

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    838

http://www.jollygame.net/forum/55-bs...ctf-oneri.html

ısrarla güncelliyorum oyunu kesinlikle sürekli canlandırıcagını düşündügüm tek etkinlik 8vs8 gibi eventler süreklilik taşımıyor pwp event bile ayda 2-3 ayda bir yapılıyo ama ctf nin birşekilde tutulması saglandımı oyundan zevk alım 2 katına çıkıcaktır.
    DonnaR bunu beğendi.
    RoadRunneR

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    838

açılan 8vs8 event için kesinlikle gw şeklinde yapılmalı oyunun puanlama sistemi çok adil olacaktır kaybeden taraf ve seyirci kısım gm yi taraflı bulabilir karışıklık çıkabilir bunun içinde guildeki playerların sadece pwp yapılan yerde bulunmaları lazım dw önü bot slotu vs yerlerde char kesilmemeli.
    RoadRunneR

MasTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MasTR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    194
    Beğenme 
    706
    Beğenilme 
    768

CTF veya Battle Arena yapılabilir ? Hatta Battle Arena çok güzel olur bayrak kapma maçı. Süre sonuna kadar en çok kesen ya da bayrağı kim dikerse o kazanır.

Build sınırlaması da olabilir hatta. Mesela party'lerde max 2 warior max 2 warlock gibi sınırlamalar getirilebilir...

Siz yapmak istedikten sonra herşey hallolur.
    Konu MasTR tarafından (28.Şubat.2016 Saat 02:54 ) değiştirilmiştir.
    Akıllılar dövüşmeden önce kazanırlar, cahiller kazanmak için dövüşürler.

bSro: ----------------------- aSro:
    MasTR_Wizz ------------ MoshimeDoto
    __HoPPaLa__ ----------- The_Guardian
    ALTINORDU

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1242
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı MasTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CTF veya Battle Arena yapılabilir ? Hatta Battle Arena çok güzel olur bayrak kapma maçı.
    Battle arena yı biz başlatıp sizi çekemeyiz , zaten mevcut saatlerde kayıt olur girersiniz . Sistem sizi arena çeşidine göre ya PT olarak yada rasgele olarak eşleştirir ve kendi zamanın da sona erer. Yani klasik bir şekilde gerçekleşir arena . Arenayı arena botları ile doldurmak yerine , savaşmak ve eğlenmek için girmeniz durumunda zaten bunu sizler de gerçekleştirebilirsiniz .

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş