Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Asgard çarımı neden banlandı ?

teneke_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    teneke_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

ASGARD ilgilenirmisin artık oyuna girmek istiyorum ama sebepsiz yere çarım dolanırıcılıktan banlanıyor sizde biliyosunuz ki adam bana takas ile werdi itemleri 2 kere onaylaması gerektıgını bılıyorsunuz ben hiçbir şekilde zorlamadım benımle ne alakası war bunun

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtemleri hangi amaç ve sebep ile aldınız peki , karşılığında Gold , silk item vermeden ? Ve karakter sahibi neden dolandırıldığını iddia etti de sizi şikayet etti ?

ADAM sonuçta oyunu bıraktıgını söyleyip bana takası kendisi atarak itemleri koyup onaylayarak kendisi weriyor benım hiçbir şekilde konuşmam geçmez orada ben zorlamadım onu we bu itemleri aldıgım için dolandırıcımı oluyorum ben allah aşkına sayın #ASGARD

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

beklııyorum

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı teneke_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beklııyorum
    T3N3K3 senin charınmı dostum bir ara bu char hakkında global atıyordu birisi işte charımı alıcaktı itemleri aldı ama charı almadı itemleri geri vermedi vs. eğer o char seninse öyle bişey yapmış olmayasın sakın ?
    FightBoW bunu beğendi.

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1242
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    T3N3K3 senin charınmı dostum bir ara bu char hakkında global atıyordu birisi işte charımı alıcaktı itemleri aldı ama charı almadı itemleri geri vermedi vs. eğer o char seninse öyle bişey yapmış olmayasın sakın ?
    Evet karakter adı T3N3KE.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet karakter adı T3N3KE.
    bir ara yanlış hatırlamıyorsam biri global atmıştı charımı alıcakdı güven için 1 2 item verdim ama sonra vazgeçip itemimi vermedi diye yanlış hatırlıyorsam affola hatta aldıgı itemleri ucuza satmıştı bende aldım o itemlerden +7 no adv eu kalkandı sanırım yanlış hatırlamıyosam T3N3K3 diyordu globalda forum nickini görünce direk charı alıcam diyip item isteyip geri vermeme durumumu var diye düşündüm. geçen haftalarda bu konuda çok gloabal atıldı sadece bu nick aklımda kalmış o da item aldıgım için olabilir. yanlış hatırlıyorsam hatamız affola.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

asgard hala karakteri neden kapalı tutuyorsun ? takas yapan kişi karşı taraf cezayı alan ben hemn ceza almamda çok saçma adamın werdigi itemi almam benı dolandırıcı yapmaz şikayetçi olan arkadasıda anlamıyorum hem kendi istegiyle weriyor hemde şikayet ediyor ? burada bir suçlu warsa TeKeLBaYii dir adam bana item werdi diye benım çarımı banlamayın kardeşim lütfen asgard açın karakterimi

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

bir ara yanlış hatırlamıyorsam biri global atmıştı charımı alıcakdı güven için 1 2 item verdim ama sonra vazgeçip itemimi vermedi diye yanlış hatırlıyorsam affola hatta aldıgı itemleri ucuza satmıştı bende aldım o itemlerden +7 no adv eu kalkandı sanırım yanlış hatırlamıyosam T3N3K3 diyordu globalda forum nickini görünce direk charı alıcam diyip item isteyip geri vermeme durumumu var diye düşündüm. geçen haftalarda bu konuda çok gloabal atıldı sadece bu nick aklımda kalmış o da item aldıgım için olabilir. yanlış hatırlıyorsam hatamız affola.

benden bi şikayet warmı kardeşim forumda weya ss ? her gün glo atılıyor oyunda herkes birbirine küfür atıyor iftira atıyor haksız mıyım birbirini çekemeyenler bu tür iftiralar oluyor herkes bilir bunu

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    245
    Beğenilme 
    156

Alıntı teneke_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benden bi şikayet warmı kardeşim forumda weya ss ? her gün glo atılıyor oyunda herkes birbirine küfür atıyor iftira atıyor haksız mıyım birbirini çekemeyenler bu tür iftiralar oluyor herkes bilir bunu
    şikayet varmı yokmu bilmem kardeşim ben senide şikayet etmiyorum sadece gördüğüm birşeyi anlattım ve buna dayanarak böyle bir durum olabilir diyorum.oyunda çok fazla olay var zaten herşeyi herkes şikayet etmiyor.geçen haftalarda bu olayda çok yaşandı o yüzden yazdım.doğru olan kararı yönetim veriyor sonuçta sen benim yazdıklarıma neden bu kadar takıldın neden hemen savunmaya geçtin.bunlar ayrıca suçluluk piskolojisinin bir sonucu.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

şikayet varmı yokmu bilmem kardeşim ben senide şikayet etmiyorum sadece gördüğüm birşeyi anlattım ve buna dayanarak böyle bir durum olabilir diyorum.oyunda çok fazla olay var zaten herşeyi herkes şikayet etmiyor.geçen haftalarda bu olayda çok yaşandı o yüzden yazdım.doğru olan kararı yönetim veriyor sonuçta sen benim yazdıklarıma neden bu kadar takıldın neden hemen savunmaya geçtin.bunlar ayrıca suçluluk piskolojisinin bir sonucu.
    kardeşim senın söylediklerine takılmadım ben sadece emeklerımın peşindeyim boş yere çarım banlandı benım yerıme kendını de koy adam bana item weriyor sonra çarım banlanıyor mantıklı mı sence

Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 23456 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş