Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 567
Beğeni Ağacı3Beğeniler

Konu:Asgard çarımı neden banlandı ?

teneke_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    teneke_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

bende onu anlatmaya çalışıyorum kardeşim bu şekilde werilen itemi aldıgım için sonradan şikayet üzerine dolandırıcılıkla suclanıp çarım banlanıyorsa oyunda herkes birbirine yapar bunu sayın asgard gerekli açıklamayı da yapmadı sadece bekliyorum

AnnaMaria_W - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    AnnaMaria_W isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    cSilkroad
    Konular 
    2
    Beğenme 
    27
    Beğenilme 
    30

Alıntı Zui Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakmayın ama ben burada sizin yalan söylediğinizi düşünüyorum. Afedersin de, şu kurduğun cümleye 5 yaşındaki çocuk inanır mı?

'' Adam oyunu bırakıyomuş geldi itemlerini bana verdi. ''

Vaaaaaaay canına adam 1000+ kişiden seni bulmuş gelmiş itemlerini sana vermiş obaaaaa , hadi bunu geçtim. Kendi isteğiyle verdiği halde dolandırıldım diye konu açmış. Abooov, ne tesadüf değilmi Bu kurduğun cümleye inanki küçük cocuklar bile inanmaz.

Amma velakin,

Dolandırıldım diye konu açan arkadaşın elinde herhangi bir kanıt yok ise, ban atılması pek doğru değil. Kanıtsız iş yapılmaz. Kanıtsız iş yapılırsa yarın öbür gün @Asgard başın ağırır ( Şuan olduğu gibi)

Hayırlı geceler.
    Ben daha önceleri isroda oynarken oyunu birkaç sefer bırakıp şans eseri jg'de gördüğüm insanlara item vermiştim. 1000+ kişi den elbet o item birine verilecek veren kişi olursa o kişi belki bunu bulmuş belki başka birini bulacaktı sonuç olarak bulacaktı Her insan neden kötü olsun ki. Herkes oyunda itemi bedava verilemeyecek kadar değerli gördüğünü sanmıyorum. Bırakmıştır vermiştir.

teneke_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    teneke_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    5
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Alıntı Zui Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam kusura bakmayın ama ben burada sizin yalan söylediğinizi düşünüyorum. Afedersin de, şu kurduğun cümleye 5 yaşındaki çocuk inanır mı?

'' Adam oyunu bırakıyomuş geldi itemlerini bana verdi. ''

Vaaaaaaay canına adam 1000+ kişiden seni bulmuş gelmiş itemlerini sana vermiş obaaaaa , hadi bunu geçtim. Kendi isteğiyle verdiği halde dolandırıldım diye konu açmış. Abooov, ne tesadüf değilmi Bu kurduğun cümleye inanki küçük cocuklar bile inanmaz.

Amma velakin,

Dolandırıldım diye konu açan arkadaşın elinde herhangi bir kanıt yok ise, ban atılması pek doğru değil. Kanıtsız iş yapılmaz. Kanıtsız iş yapılırsa yarın öbür gün @Asgard başın ağırır ( Şuan olduğu gibi)

Hayırlı geceler.
    düşüncene saygı duyarım kardeşim ama adamın itemlerini zorla almadım oda bana zorla wermedi zaten ortada ne ss war ne delil ne kanıt birazda şikayetçi olan tarafı eleştirin ben zaten mağdurum şuan

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1242
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Biz bugüne kadar kimseyi kanıtsız cezalandırmadık , bu konuda içimiz rahat . Şüpheniz olmasın. Karakter sahibi şikayette bulundu ve gerekli incelemeyi yaptık . İnceleme sonucu hiç bir şekilde takas görülmemekte. Tek taraflı bir Exchange vardır ve itemler sizin karakterinize aktarılmış . Her yazdığınız yorumda konuya farklı bir anlam yüklüyorsunuz . En son yazdığınız konuda ise tanıdığınız olduğu iddia ettiniz . Eğer tanıyor iseniz sizi neden şikayet ettiğini kendisine iletebilirsiniz . Bu konuda bizi suçlayamazsınız. Biz karakter sahibinden şikayet aldık ve kanıtlar dahilinde gerekli cezayı uyguladık.
    Bu konu dışında sizin bir önceki olayınızda da şüpheli davranışlarınız ve ceza almanız bu konuya da gölge düşürmekte . Bunu da ekleyelim .

http://www.jollygame.net/forum/55-bs...dikkatine.html

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan Birinci ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş