Beğeni Ağacı16Beğeniler

Konu:Wizard bugu

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Alıntı Mete46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun yasaklanmasının sebebı normalınden hızlı atack yapması ve unıqlerde yada pwplerde oyunun tadını kacırıyor xbowun yatırına gelınce dagger oynayan herkez gayet memnun wizard bugu ıle karsılastıracak kadar mantıksız bi davranış yapıyorsun bence
    Fark eden bişey yok mantık aynı... Xbow bugunun seriliği karşıdaki adama 1 tane atacağı bufu attırmıyor örnek healing cycle. Aynı şekil speed bugda öyle. Yorumlara bak birisi yazmış unique rank kasamıyorum dagger zerk bug yapıp buluyor diye. Birde devil eklendiğini düşün. Madem bi yasak gelecek hepsine gelsin. Tek taraflı yasağı ben şahsım adıma kabul etmiyorum.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Wizard bugu yasaklansın yasaklanmasın WTS KS gng onlara ağlamaları gerektiğini söyle @RaKKaNi Screenshot by Lightshot
    DonnaR ve MyRuless bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

MyRuless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MyRuless isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    73
    Beğenme 
    1204
    Beğenilme 
    741

Alıntı HeiHachii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fark eden bişey yok mantık aynı... Xbow bugunun seriliği karşıdaki adama 1 tane atacağı bufu attırmıyor örnek healing cycle. Aynı şekil speed bugda öyle. Yorumlara bak birisi yazmış unique rank kasamıyorum dagger zerk bug yapıp buluyor diye. Birde devil eklendiğini düşün. Madem bi yasak gelecek hepsine gelsin. Tek taraflı yasağı ben şahsım adıma kabul etmiyorum.
    Tabi bütün buglara yasak gelmesini isteyebilirsiniz ama daha düne kadar wizard bugunu bilen yoktu daggerdeki bugdan şikayet eden yoktu. Ya zaten istesede dagger buguna yada speed buguna özellikle engel olamaz. Ona bakarsan warior yerde yatan adama dare devil vurlabiliyor wizard bunu kadar göze batmıyor

Char : __MyRuLeSs
    Guild :RedLine
    Name:Hanifi Mete
    ForeveR:_AsKaN_

HeiHachii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HeiHachii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    117
    Beğenme 
    450
    Beğenilme 
    406

Tabi bütün buglara yasak gelmesini isteyebilirsiniz ama daha düne kadar wizard bugunu bilen yoktu daggerdeki bugdan şikayet eden yoktu. Ya zaten istesede dagger buguna yada speed buguna özellikle engel olamaz. Ona bakarsan warior yerde yatan adama dare devil vurlabiliyor wizard bunu kadar göze batmıyor

Bi yaptırım uygulanacaksa eğer bi konuda , o konunun hakim olduğu diğer olumsuzluklarada yaptırım uygulanmalı. Kısıtlama tek taraflı ve haksızlık ile olur ise , tatmin edici sonuç vereceğini sanmıyorum.

RaKKaNi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    RaKKaNi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    78
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    838

yerde yatan adama warriorun bugu degil tam tersine warriorun zararina olusan oyunun bugu kaldiralibiliyosa kimse hayir demez.
    RoadRunneR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş