Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Resmi Aracı

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki Ben Bunu Siz.......
    .
    .
    .

Ben size bunu anlatamıyorum , herkes anladı siz anlamıyorsunuz. Yada sırf muhalefet olsun diye aynı şeyi tekrarlıyorsunuz. Nasıl anlatmalıyım ? Nasıl bir seviye bulayım sizin için ? Anlamamak için ısrar ediyorsunuz. Olay çok basit ,

Başvuran kişinin karakteri , başvuran kişi tarafından güncel bir konu üzerinden satılmıyor ise aracı olabilir .
    Unique_Girl karakteri satılmıştı ve yeni sahibi ile başvuru yapıldı. Yani başvuru sırasında ortada Güncel bir konu yoktu , eski satış konusu duruyordu ve bu konunun sahibi de başvuran kişi değil siz bunu örnek gösteriyorsunuz . Bunu baz alamayız .Güncel bir konu değil bu . Bunun neresini anlamıyorsunuz hayret ediyorum ..

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben size bunu anlatamıyorum , herkes anladı siz anlamıyorsunuz. Yada sırf muhalefet olsun diye aynı şeyi tekrarlıyorsunuz. Nasıl anlatmalıyım ? Nasıl bir seviye bulayım sizin için ? Anlamamak için ısrar ediyorsunuz. Olay çok basit ,

Başvuran kişinin karakteri , başvuran kişi tarafından güncel bir konu üzerinden satılmıyor ise aracı olabilir .
    Unique_Girl karakteri satılmıştı ve yeni sahibi ile başvuru yapıldı. Yani başvuru sırasında ortada Güncel bir konu yoktu , eski satış konusu duruyordu ve bu konunun sahibi de başvuran kişi değil siz bunu örnek gösteriyorsunuz . Bunu baz alamayız .Güncel bir konu değil bu . Bunun neresini anlamıyorsunuz hayret ediyorum ..
    Sabaha kadar anlatsanız anlamaz o idiot

ElvanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ElvanC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Sayın yönetici: Sorumun Cevabını aldım ama kafamda bi kaç soru işareti kaldı. Yani Benim talebim resmi aracı olmaktı diğer şartları olumlu ama yönetimin gözündeki puanım meselesi kalıyor. Talebim Hala Geçerli Düşünürseniz sevinirim

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı ElvanC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın yönetici: Sorumun Cevabını aldım ama kafamda bi kaç soru işareti kaldı. Yani Benim talebim resmi aracı olmaktı diğer şartları olumlu ama yönetimin gözündeki puanım meselesi kalıyor. Talebim Hala Geçerli Düşünürseniz sevinirim
    Aracı seçimleri belirli aralıklar ile yapılıyor. Seçimler başladığı zaman oyun içerisinde notice ile bilgilendirme geçiliyor. Aynı zamanda forumda ek bir konu açılarak başvurular alınıyor. Şuanda aracı seçimleri yapılmamakta. Aracı seçimleri başladığı zaman başvurunuzu yapabilirsiniz . Takibini forumdan ve oyun içerisinden rahatça yapabilirsiniz . Yönetimin değerlendirmesini kafanıza fazla takmanıza gerek yok , siz kurallara uyuyorsanız ötesini düşünmenize gerek yok

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Özellikle Sabaha karşı ve öğleye kadar online resmi aracı bulmak çok zor ve açık olduğunu düşündüm bu yüzden başvurmak istedim akşam 07.00 ile sabah 07.00 arasında online oluyorum Bu açığı kapatmak için şuan başvuru yapmıştım. Genede İlginiz için teşekkür ederim

Cengo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Cengo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    250
    Beğenme 
    4765
    Beğenilme 
    3163

insan kaynaklarına CW'ni bırak. Onlar sana dönüş yaparlar.

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

B Silkroad Güncel Resmi Aracıların Açıklandığı Tarih'e Dikkat Lütfen
    Öncelikle Asgard Siz 02.02.2016 Tarihinde Resmi Aracıların Açıklandığını Yazıyorsunuz Karakterin Satış Konusu 28.01.2016 Tarihinde Açılıyor Ortalama Her Gün Güncelleniyor ve Karakter 16.02.2016 Tarihinde Satılıyor. Halen Bana Başvuran Kişinin Aynı Kişi Olmadığını Söylüyorsunuz.
    Al Buyur. Konusuda Burada Unique_GirL_
    Siz Kendinizle Çelişiyorsunuz O kadar

2. Bir Konuda
    Yönetimin gözünde puanınızın iyi olması gerekiyor öncelikle , buna her girdiğiniz konuşma ve olaylar dahil. İsim konusunda Nick'inizin fake olabilecek benzerlerini almanız yararınıza . Ayrıca oyunda zaman zaman dolaşıyoruz , karakteriniz göze çarpıyor ise genelde zaten online olduğunuzu anlıyoruz. 8 Saat gibi bir zorunluluk yok. Ayrıca karakterinizin pazar bölümünde konusu olmamalı .
    Diyorsunuz Aşağıda Ne Yazıyor??

Kırmızı Olarak Çizili Yerde Ne Yazıyor Acaba Ben Okuyamıyorumda ?
    Alıntı FKC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabaha kadar anlatsanız anlamaz o idiot
    Yukarıdaki Yazılanları Dikkatli Oku
    Aşağıdaki Resim Sizinle Alakalı Değildir @Asgard (Gereksiz Uzaklaştırılmayalım )
    Konu _DarkBlue_ tarafından (30.Mart.2016 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Escobar Polemik yapacak bişey yok düzgünce bi soru sorduk dalgaya alınacak bi durumda yok

Durum 
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    .
    .
    Sizin örnek gösterdiğiniz konu da zaten sadece Krypa_Lord var seçilen , onun da Satış konusu BMR tarafından açılıyor , fakat aracı başvurusunu WhirlpooL.07 yeni sahibi yapıyor. " http://www.jollygame.net/forum/14-bs...tml#post272017 "

Unique_Girl ve PlasmaGlow örnek gösterdiğiniz 2 karakter zaten seçilmiyor satış konusu olduğu için . Burada hata yada çelişen nokta nedir ?

Bu konuda ki bir önceki yorumum da şunu düzeltmek isterim , Unique Girl zaten seçilmemiş konuya baktığımda , yani bir kural hatası yada değişen bir kural yok .

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

Yönetimin gözünde puanınızın iyi olması gerekiyor öncelikle , buna her girdiğiniz konuşma ve olaylar dahil. İsim konusunda Nick'inizin fake olabilecek benzerlerini almanız yararınıza . Ayrıca oyunda zaman zaman dolaşıyoruz , karakteriniz göze çarpıyor ise genelde zaten online olduğunuzu anlıyoruz. 8 Saat gibi bir zorunluluk yok. Ayrıca karakterinizin pazar bölümünde konusu olmamalı .
    Sizin örnek gösterdiğiniz konu da zaten sadece Krypa_Lord var seçilen , onun da Satış konusu BMR tarafından açılıyor , fakat aracı başvurusunu WhirlpooL.07 yeni sahibi yapıyor. " http://www.jollygame.net/forum/14-bs...tml#post272017 "

Unique_Girl ve PlasmaGlow örnek gösterdiğiniz 2 karakter zaten seçilmiyor satış konusu olduğu için . Burada hata yada çelişen nokta nedir ?

Bu konuda ki bir önceki yorumum da şunu düzeltmek isterim , Unique Girl zaten seçilmemiş konuya baktığımda , yani bir kural hatası yada değişen bir kural yok .
    Kırmızı Çizili Bölümde Daha Önceden Ne Demişiniz

Şimdi Ne Dediniz?
    Forumda Konusu Olan Karakteri Seçip Sonradan Kaldırıyorsunuz BMR Adlı Kişinin de O Zamanlar charını Satarken Resmi Aracıydı Sattıktan Sonra Bir Sürede Resmi Aracı Olarak Kaldı.

2. Olarak

Unique_GirL_ Muhabbetinide Siz Açtınız Ben Değil Sadece Yaptığınız Yanılgıyı Örneklendirdim Halen Bir Çırpınış Seziyorum Bu Olayda.

-----Ek-----
    Yukarda Kırmızı İle Renklendirdiğim Alıntınızda Bulunan İfadede ki Gibi Bana Hitap Edemezsiniz Siz Nasıl Bir Tutum İçerisindesiniz @Odin Yardımcılarınız Uslübuna Dikkat Etmelerini Söyleyiniz Forumda Düzeni Sağlarken Düzen Bozma Davranışında Bulunmasınlar.

İyi Forumlar
    Konu _DarkBlue_ tarafından (30.Mart.2016 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.

_AantiqaA_
    INeedYoul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş