Beğeni Ağacı1Beğeniler

Konu:Resmi Aracı

ElvanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ElvanC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Standart Resmi Aracı

Resmi Aracı Olmak istiyorum. Bunun için neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

orka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    orka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    334
    Beğenme 
    951
    Beğenilme 
    753

Alıntı ElvanC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Resmi Aracı Olmak istiyorum. Bunun için neler yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz
    Resmi aracılar güncelleneceği zaman forumdan konu açıyor yöneticiler , forumu takip etmeni öneririm. Büyük ihtimalle bu aralar resmi aracılar güncellenecektir.
    Hak edene hakkını verin, baş kaldıranın başını kesin.

KIZILCUBUK

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    489
    Beğenme 
    1252
    Beğenilme 
    1199

Online olman süren günde yaklaşık 8 saat olması gerekiyor gibi Ayrıca nickin uygun degıl kardeşim resmi aracı olmak ıcın. l v L gibi harfler tehlıkelı .Fakeleri açıabiliyor.
    Ne mutlu Türk'üm Diyene- Resmi ARACILIK İŞLEMLERİ için PM>>> WOLWO <<<

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Online sürem 8 saatden fazla zaten ama nickimin de bi sorun olacağını sanmıyorum ve örnekleri de var yani aslında

FKC
    FKC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FKC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    161
    Beğenme 
    262
    Beğenilme 
    791

Online süresiyle bir alakası yok kardeşim dinleme o idiotu sen Arkadaşım oyuna başladı 1 hafta sonra aracı olmustu iyi hatırlıyorum SCeReS

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı ElvanC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin gözünde puanınızın iyi olması gerekiyor öncelikle , buna her girdiğiniz konuşma ve olaylar dahil. İsim konusunda Nick'inizin fake olabilecek benzerlerini almanız yararınıza . Ayrıca oyunda zaman zaman dolaşıyoruz , karakteriniz göze çarpıyor ise genelde zaten online olduğunuzu anlıyoruz. 8 Saat gibi bir zorunluluk yok. Ayrıca karakterinizin pazar bölümünde konusu olmamalı .

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yönetimin gözünde puanınızın iyi olması gerekiyor öncelikle , buna her girdiğiniz konuşma ve olaylar dahil. İsim konusunda Nick'inizin fake olabilecek benzerlerini almanız yararınıza . Ayrıca oyunda zaman zaman dolaşıyoruz , karakteriniz göze çarpıyor ise genelde zaten online olduğunuzu anlıyoruz. 8 Saat gibi bir zorunluluk yok. Ayrıca karakterinizin pazar bölümünde konusu olmamalı .
    Şimdiye kadar sadece bir kişi ile sözlü münakaşaya girdim onda da cezamı çektim ve akıllandım BSro oyuncuları arasında da gerek arkadaş veya tanınmışlık olarak iyi bir yere sahip olduğumu zannediyorum. Daha öncede bir online oyunda yönetici olarak görev yaptım ve işleyişin sorumluluğunu kaldırabileceğimin farkındayım. Oyunun izin verdiği Slot karakterlerimin adlarınıda ismimin benzerleri şekilde açacağımın bilinmesini isterim. yardımcı olursanız sevinirim

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

1.Olarak Şunu Çok İyi Hatırlıyorum ki Forumda Pazar Bölümünde Satışta Olan Karakterler Aracı Olarak Daha Önceden Seçilmiyordu.Şimdi Ne Değişti Onu Merak Ediyorum?

Ben Bunu Söylediğimde

Neden Yanlış Hatırlıyosunuz Dediniz?

Konuda Burada.:Güncel Resmi Aracılar

_AantiqaA_
    INeedYoul

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.Olarak Şunu Çok İyi Hatırlıyorum ki Forumda Pazar Bölümünde Satışta Olan Karakterler Aracı Olarak Daha Önceden Seçilmiyordu.Şimdi Ne Değişti Onu Merak Ediyorum?

Ben Bunu Söylediğimde

Neden Yanlış Hatırlıyosunuz Dediniz?

Konuda Burada.:Güncel Resmi Aracılar
    Aracı olarak başvurduğunuz karakterinizin Satış konusu olmamalı. Onun dışında kişi başka bir karakterini satıyor ise bunda bizi ilgilendiren bir husus yoktur. Örnek olarak siz _Ratchet_ ile başvurduğunuz da , o karakterinizin satış konusu var ise kabul edilmez , ama siz xx karakterini satıyorsanız ve başvuruda kullandığınız karakter pazar bölümünde " GÜNCEL " bir konu ile yok ise bu engel olmayacaktır. Bu kural her zaman aynı kaldı. Bir karakter satan kişiyi aracı yapmayacak isek , kimse olamaz . Önemli olan başvurulan karakterin satılacak olmaması .

----Ek----

Not olarak düşelim , eğer siz eski satış konularından bahsediyorsanız , bunların da bir önemi yok. Önceden kime satılmış önemli değil. Karakter sahibi o an için güncel bir satış konusu bulundurmuyor ise seçilebilir .
    Konu Asgard tarafından (30.Mart.2016 Saat 20:17 ) değiştirilmiştir.

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

Aracı olarak başvurduğunuz karakterinizin Satış konusu olmamalı. Onun dışında kişi başka bir karakterini satıyor ise bunda bizi ilgilendiren bir husus yoktur. Örnek olarak siz _Ratchet_ ile başvurduğunuz da , o karakterinizin satış konusu var ise kabul edilmez , ama siz xx karakterini satıyorsanız ve başvuruda kullandığınız karakter pazar bölümünde " GÜNCEL " bir konu ile yok ise bu engel olmayacaktır. Bu kural her zaman aynı kaldı. Bir karakter satan kişiyi aracı yapmayacak isek , kimse olamaz . Önemli olan başvurulan karakterin satılacak olmaması .

----Ek----

Not olarak düşelim , eğer siz eski satış konularından bahsediyorsanız , bunların da bir önemi yok. Önceden kime satılmış önemli değil. Karakter sahibi o an için güncel bir satış konusu bulundurmuyor ise seçilebilir .
    Peki Ben Bunu Size Daha Önceden Söylemiştim

Sizin Bana Verdiğiniz Cevapta Şu Şekilde

Bence Siz O an ki Duruma Göre Kuralları Değiştiriyor Kendinizi Haklı Çıkaracak Cevaplar Veriyorsunuz.

----Ek----(1)
    Unique_Girl Karakterini Resmi Aracı Seçtiniz ve Forumda Satış Konusu Bulunuyordu.
    Şimdi Çıkıp Diyorsunuz Ki Aracı Olacak Charın Pazar Bölümünde bulunmaması Gerek Hangisine İnanayım ?

----Ek----(2)
    Kendinizi Yine Haklı Çıkaracaksınız Size İnanmıyorum Bunu Bilmeniz Yeterli Benim İçin Yemişim Aracılığı Beni Bilen Biliyor Aracıyı Zaten Kullanmıyorum

_AantiqaA_
    INeedYoul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş