Beğeni Ağacı9Beğeniler

Konu:2115 e kadar bann

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1240
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Reklam ile küfür cezasını aynı kefeye koyamazsınız. 2 side birbirinden uzak örnekler . Kişiye hakaret ile Yönetime hakaret arasında ki fark ne ise bu 2 sinin de arasında ki fark o dur. Birisi bizim yönettiğimiz server da reklam yapıyor ise , buyursun istediği server da oynasın . Burada değil . Cezaları veren ve kaldıran da biziz. Bu konuda ne zaman ne şekilde karar alacağımızı da iyi biliyoruz. Bu yüzden kapatılan karakterler için bu kadar ısrarcı olmak durumu değiştirmiyor .

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

Alıntı Silkroad41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asgarda muhalefet olmak için herşeyi yapıyorsunuz be abi
    charın açıldı tuzun kuru adamlar itiraz edebilir ki bence haklılar ancak her şey yine yönetimin kararına kalmış.şuanda yaptığın şey hani lisede öğretmeni yağlayan öğrenci varya tam olarak o.kendini başkasının yerine koy bir empati kur ve öyle yaz yazacaklarını.tamam yönetim karakterini açmış buda seni sevindirmiş ancak her konuda böyle yalakalık yapmana gerek yok.Fkc ye diyorsun ancak şuan senin durumunda aynı görüntüyü verdi gözüme.Bir düşüncen yoksa bir şeye yardımcı olamıyorsan bence yorum atma konulara.
    Tekrardan hayırlı olsun charın.

(Banlı karakterim yok)

krons melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    krons melih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    0

Küfür İle Atılmış Bannı Kaldıra biliyormusunuz 2115 yıl

krons melih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    krons melih isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    7
    Beğenme 
    8
    Beğenilme 
    0

3 4 ay önce yedi

ElvanC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ElvanC isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    4
    Beğenilme 
    23

Cezaları sizin verdiğiniz ve kaldırdığınız konusunda hem fikiriz yanlz benim söylediğim karakter başka bi swden örnek gösterirken reklam amaçlı konuşuyorsun diye bann yedi. tabiiki size ısrarcı olmamın bişey değiştirmeyeceğini biliyorum ama en azından konuyu tekrardan aklınıza getirmek için yazmıştım. Çar zaten 12 Kasımda bann yemiş neyse dediğiniz gibi ısrarcı olmaya gerek yok kolay gelsin

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3025

Alıntı ElvanC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cezaları sizin verdiğiniz ve kaldırdığınız konusunda hem fikiriz yanlz benim söylediğim karakter başka bi swden örnek gösterirken reklam amaçlı konuşuyorsun diye bann yedi. tabiiki size ısrarcı olmamın bişey değiştirmeyeceğini biliyorum ama en azından konuyu tekrardan aklınıza getirmek için yazmıştım. Çar zaten 12 Kasımda bann yemiş neyse dediğiniz gibi ısrarcı olmaya gerek yok kolay gelsin
    Niye degistirmesin kardesim? Baska bi sw den ornek gosterdiyse bunun neresi reklam amaçli oluyor da ban veriyorsunuz @Asgard ? Bu gibi charlarinda baninin kaldirilmasi iicin foruma onlarca konu açıp her konuda yönetime yalakalık mı yapması gerek?
    FmY__ bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    379
    Beğenilme 
    415

Hali hazırda af durumu yokken süresiz banı olan birinin banı kalkıyor da diğerlerinin günahı ne? Sabah akşam yönetim çok iyi isler yapıyor, padişahım çok yaşa deyip durmaması mı. Benim hakkımı yiyenin banı kalkıyorsa benim günahım neydi oyuna ara verirken ben de kasaydım bi sahte yakalanana kadar yolumu bulurdum suçumuz kurallara uyup,kendimizi bozmamamız mı
    1X1Y bunu beğendi.
    Lawyer Of Future

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    600
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5509

Reklam cezalarında affın olmamasının temel sebebi bu serverı bırakan, cezadan korkmayan ve özellikle altını çizerek belirtiyorum; Karakterde silk/global olma ihtimaline karşın hesap açılmamaktadır. Bugüne kadar yüzlerce karakter açıldı, tek amacı reklam olan ve silk ile global satın alarak bu reklamları yapan. Normal bir oyuncu da reklam yaptığında aynı şekilde değerlendirilir. En başta söylediğim gibi başka serverda oynamayı seçen, orasının reklamını yapan bir şahsın bu serverdaki ceza sisteminden korkusu olmaz. O yüzden ceza verme/af etme gibi kavramlar onun için geçerli değildir. Hesabı süresiz kapatılır ve bir daha kullanılamaz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş