Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu
Beğeni Ağacı23Beğeniler

Konu:KALELERİ KAPATALIM SADECE HOTAN KALSIN

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı _DarkBlue_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3-5 b ile benim elimdeki silahı Rüyalarına bile sokmazlar biliyormusun bunu ? Bizimde Zamanında Cavede Nova 11 Staflı Charlarımız Vardı Ama Sen Bilmezsin Ozamanları Portakalda Vitamin Değildin Bayram Harçlığı Demişken Bayramlarda Kimin Duası Kiminin Parası İş Görüyor.

Dip Not:Zenginin Malı Züğürdün Çenesini Yorar

Anca Forumda Görebileceğin Bir İtem Olur.
    http://i.hizliresim.com/MpaNAQ.jpg
    O DEĞİLDE HAYIRLI UĞURLU OLSUN NASIL ALDIYSAN ALDIN KİMSEYİ BAĞLAMAZ AMA YAKTIM DİYE AYAK YAPMAN NE İŞ OZAMAN YAKIŞIRMI BİR DELİKANLIYA YALAN SÖYLEMEK ?? YOKSA YAKTIKTAN SONRA YENİDEN Mİ BASTIN YADA SENDEN ONU ALAN KISI İADE Mİ ETTİ ?? SADECE SORMAK İÇİN SORUYORUM YARGILAMAK GIBI BIR NIYETIM YOK
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

_DarkBlue_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _DarkBlue_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O DEĞİLDE HAYIRLI UĞURLU OLSUN NASIL ALDIYSAN ALDIN KİMSEYİ BAĞLAMAZ AMA YAKTIM DİYE AYAK YAPMAN NE İŞ OZAMAN YAKIŞIRMI BİR DELİKANLIYA YALAN SÖYLEMEK ?? YOKSA YAKTIKTAN SONRA YENİDEN Mİ BASTIN YADA SENDEN ONU ALAN KISI İADE Mİ ETTİ ?? SADECE SORMAK İÇİN SORUYORUM YARGILAMAK GIBI BIR NIYETIM YOK
    Staff hep bendeydi bankamdaydı tekilaya honor kastığım sürede girmedim o kadar yaktım dememde ki olaya gelecek olursak bazı kuduranlar olduğunu herkes biliyor örneğin üsteki yorumda görüldüğü gibi 23 nisan çocuk bayramına özel bir etkinlik
    Konu _DarkBlue_ tarafından (26.Nisan.2016 Saat 11:44 ) değiştirilmiştir.

_AantiqaA_
    INeedYoul

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Cavede unionunda ki arkadaşların Keşke _Ratchet_ Olmasa yazarken bunu söylemen güldürdü 15 Stafflı Charı aldığım kişiyi biliyorum mazisi ilgilendirmiyorda merak ediyorum ve soramadan edemeyecem ne zoruna gitti de kaleleri kapatalım konusunda yorumuma bu kadar ilgi gösterdin
    Yok yani varsa zoruna giden bir durum bilelim
    Cavede testten oteye gecemeyen, kalede kapilari dahi kiramayan, roc'ta 13 staftan ks yiyen bir mineralin nesi zoruma gidebilir anlatsana biraz
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cavede testten oteye gecemeyen, kalede kapilari dahi kiramayan, roc'ta 13 staftan ks yiyen bir mineralin nesi zoruma gidebilir anlatsana biraz
    İşte akıl seviyen bu saydıklarının hangisi ptdeki kişilerin etkisi dışında gerçekleşiyor ? benim pt de olmadığı halde 14 stafflılarınız power 15leriniz utansın ben değil görünen o ki senin idrak kapasiten ben tekilayı aldıktan sonra iyice körelmiş daha fazla cevap verip kudurtmayım

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

İşte akıl seviyen bu saydıklarının hangisi ptdeki kişilerin etkisi dışında gerçekleşiyor ? benim pt de olmadığı halde 14 stafflılarınız power 15leriniz utansın ben değil görünen o ki senin idrak kapasiten ben tekilayı aldıktan sonra iyice körelmiş daha fazla cevap verip kudurtmayım
    Pt elemanları diyorsun da ali AO il ALSTAR ortak pt kurdunuz 6 stafın 5 i Fight tı 12-12-13-14-15
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

Olympius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Olympius isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    101
    Beğenme 
    619
    Beğenilme 
    683

Biz ne 13 Acc 10 devilli full fight rogueler gördük kimisi cebindeki son preyi kimi kolunu bacağını bıraktı gitti ��
    DonnaR, MyRuless and Apsuva like this.

Redline-Dehset
    ​O ŞİMDİ KOMANDO UZMAN ÇAVUŞ

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    236
    Beğenme 
    851
    Beğenilme 
    826

Alıntı DonnaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pt elemanları diyorsun da ali AO il ALSTAR ortak pt kurdunuz 6 stafın 5 i Fight tı 12-12-13-14-15
    Öncelikle şunu belirteyim Altınordu guildinden bir Tr_Gemlik_Tr vardı. Dediğin gibi 2 guild kurdu o ptyi bir uniona karşı. Ben kimseyi savunmuyor veya böyleyiz demiyorum.
    Gerek imkanlar gerek şans gerek strateji gereği aldınız ben sizin guilde veya unionda olsam 1 guild ve 1 tane dışardan alınan wizardla ksye giren Ptye söz edip . Buna başarı demezdim.

Dip not: Ağlıyor gibisinden laf eden çok olur şimdi ciğeri beş para etmezler konuşur. Daha öncede desim önümüzde ki maçlara bakacaz

Konu güncel bir sonuç alınır inşallah

_AantiqaA_
    INeedYoul

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Öncelikle şunu belirteyim Altınordu guildinden bir Tr_Gemlik_Tr vardı. Dediğin gibi 2 guild kurdu o ptyi bir uniona karşı. Ben kimseyi savunmuyor veya böyleyiz demiyorum.
    Gerek imkanlar gerek şans gerek strateji gereği aldınız ben sizin guilde veya unionda olsam 1 guild ve 1 tane dışardan alınan wizardla ksye giren Ptye söz edip . Buna başarı demezdim.

Dip not: Ağlıyor gibisinden laf eden çok olur şimdi ciğeri beş para etmezler konuşur. Daha öncede desim önümüzde ki maçlara bakacaz

Konu güncel bir sonuç alınır inşallah
    ben unıon guıld bazında konusmuyorum sen dedın kı pt nın basarısının yarıstıgı yerde benım basarısızlıgım degıl bende dıyorum kı senın pt dekı sılahlar daha yuksektı benımde demek ıstedıgım strateji yanlıslıklıgından kaybettın ama bunu hala savunur gıbı davranma ısterse 80 guıld bırlessın sonucta 8 kısılık bır ekıp yarısıyor kı bu yarısan ekıpte sızın ekıbınız bence usrtundu amac kımseyı kötulemek degıl ben o gunde dedım normal sartlarda sana yazması gerekırdı yanlıs stratejı uyguladınız dıye kımsenın kımseye agladıgı yok sadece ınsanlar bırbırlerını kıskırtmayı sevıyor dıyelım buda belkı sw yı ayakta tutan rekabetı canlı tutuyordur hayıorlısı artık .

bu konu uzerınde durulacak bır konu bence denene bılır @Asgard @Odin ASRODA TAİSU AÇILMIYOR
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Ağlarsın öyle Ulan hem bu konu hotan kalesi ile alakalı sen ve saz arkadaşlarının bu konu altına değil yorum hotan kalesi hakkında fikir bile üretmemesi lazım
    Apsuva bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Fevzi09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Fevzi09 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    296
    Beğenilme 
    224

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mantıklı
    1X1Y bunu beğendi.
    09

Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan Birinci ... 2345 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş