Beğeni Ağacı20Beğeniler

Konu:kervar ve ana şehir sorunu

_Hound_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Hound_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    105
    Beğenme 
    1402
    Beğenilme 
    646

Exclamation kervar ve ana şehir sorunu

-Öncelikle kervan sorunundan bahsetmek istiyorum. oyunda herkesin bildiği üzere kervan çeken pek oyuncu yok.Bunun için ne coin sistemine ne de başka bir ihtiyaça gerek yok bence. Tek yapılması gereken verilen silk ödülünü biraz arttırmak olacaktır.Çünkü bir hatfalık uğraş sonunda 1. olsan 125 silk hiç tatmin edici bir ödül değil. en az 125 silk 3. ye verilmeli diye düşünüyorum. Yeni başlayanlar ve diğer playerler bu silk ödülü için hep birbirleri ile rekabet halinde olacaktır. hemde Npc'ye satılan mallardan oyuna gold girecektir.
    -Diğer bir sorun ise ana şehirin Downhang olması. Eski playerler bilir Alex North iken ana şehir oyun baya bir renkliydi. Oyunun ana şehrinin Semerkand veya Alex North olması oyuna başka bir kan katacaktır. Dw şehri hem küçük( stal için ) hemde renk tonu( grafikleri) çok itici. Diğer playerleri bu ana şehri değiştirme konusunda desteklemelerini istiyorum.

@Odin , @Asgard

Waqqabery, Asgard and Kaity like this.

__MeLeGiM__

https://www.youtube.com/watch?v=jr7HTpNPzs8&t=3s

Sn0w - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Sn0w isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    80
    Beğenme 
    28
    Beğenilme 
    99

Kesinlikle katılıyorum. En azından 1 lvl charla dilenen lerden kurtuluruz ana şehir Alex olursa. Kervan olayı zaten içler acısı durumda bi yenilik olması çok güzel olur.
    HafizIyotanka bunu beğendi.

HafizIyotanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    HafizIyotanka isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    133
    Beğenme 
    1288
    Beğenilme 
    542

Alıntı __MeLeGiM__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    -Öncelikle kervan sorunundan bahsetmek istiyorum. oyunda herkesin bildiği üzere kervan çeken pek oyuncu yok.Bunun için ne coin sistemine ne de başka bir ihtiyaça gerek yok bence. Tek yapılması gereken verilen silk ödülünü biraz arttırmak olacaktır.Çünkü bir hatfalık uğraş sonunda 1. olsan 125 silk hiç tatmin edici bir ödül değil. en az 125 silk 3. ye verilmeli diye düşünüyorum. Yeni başlayanlar ve diğer playerler bu silk ödülü için hep birbirleri ile rekabet halinde olacaktır. hemde Npc'ye satılan mallardan oyuna gold girecektir.
    -Diğer bir sorun ise ana şehirin Downhang olması. Eski playerler bilir Alex North iken ana şehir oyun baya bir renkliydi. Oyunun ana şehrinin Semerkand veya Alex North olması oyuna başka bir kan katacaktır. Dw şehri hem küçük( stal için ) hemde renk tonu( grafikleri) çok itici. Diğer playerleri bu ana şehri değiştirme konusunda desteklemelerini istiyorum.

@Odin , @Asgard

Katılıyorum.
    ALTINORDU-BARBARİANS
    JC

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3025

Aslinda dw de stallar teleportun sağ ve sol tarafina kurulsa daha iyi olabilir diye dusunuyorum hem npc yok hem daha geniş. Ancak ana şehrin değişmesi tabiki de iyi olacaktir, değişiklik daima iyidir
    Wacin ve HafizIyotanka bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1240
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Ana şehrin Donwhang olması açıkçası benim de hoşuma gitmiyor , fakat bunu seçen sizlersiniz . Biz şehir Alex. olmalı desek bile gelmeyenler olduktan sonra kimseyi zorla çekemeyiz . Toplu şekilde hareket etmeniz gerekiyor.

#Edit

Eğer bu yönde bir hareketiniz olacak ise şehri Alex'e çekmek için , destek vermek isterim. Yenilik iyidir , yada eskiyi hatırlamak .
    Konu Asgard tarafından (19.Mayıs.2016 Saat 15:26 ) değiştirilmiştir.
    orka, Ciesla, HafizIyotanka ve 6 kişi bunu beğendi.

_Hound_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Hound_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    105
    Beğenme 
    1402
    Beğenilme 
    646

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ana şehrin Donwhang olması açıkçası benim de hoşuma gitmiyor , fakat bunu seçen sizlersiniz . Biz şehir Alex. olmalı desek bile gelmeyenler olduktan sonra kimseyi zorla çekemeyiz . Toplu şekilde hareket etmeniz gerekiyor.

#Edit

Eğer bu yönde bir hareketiniz olacak ise şehri Alex'e çekmek için , destek vermek isterim. Yenilik iyidir , yada eskiyi hatırlamak .
    kervan hakkında verdiğim öneriyide yönetim olarak değerlendirirseniz kervanda da bir hareketlenme olacağını düşünüyorum. bunu isterseniz servere anket şeklinde de sorabilirsiniz

__MeLeGiM__

https://www.youtube.com/watch?v=jr7HTpNPzs8&t=3s

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1240
    Beğenme 
    518
    Beğenilme 
    10488

Alıntı __MeLeGiM__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kervan hakkında verdiğim öneriyide yönetim olarak değerlendirirseniz kervanda da bir hareketlenme olacağını düşünüyorum. bunu isterseniz servere anket şeklinde de sorabilirsiniz
    Anketler tam bir katılım olmaması ile birlikte , yan üyelikler ile de oylandığı için sağlıklı sonuç vermiyor. Ayrıca teknik konularda anket açmayı da yönetim açısından kabul görmüyoruz. Uygun görülürse zaten uygulanıyor.

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

+1
    ekran görüntüsü yarışmasına da düzen getirilmeli 1 ay içinde 2 defa 3 defa kazanan var tamam adamlar uğraşıyorlar resim çekmek için ancak bizde uğraşıyoruz.ay içinde yarışmayı 1 defa kazanın kişi o ay içinde yarışmaya katılma hakkı olmasın.

LittleMiddle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    LittleMiddle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    516
    Beğenme 
    1251
    Beğenilme 
    1186

Ekran gortunsu yarismasi basladindan beri hep ayni kişiler üzerinde dönüp duruyor.Kaity vr claire denen arkadaşlar silke doymadi.Buna bir kural getirilsin.Üst üste veya ayda bir kere ayni kişi alabilsin.Ayrica resimler değerlendirilirken dikkatli olmakngerek.Bazi fotograflar o kadar aptalca ki sasiriyorum nasil ödül aliyor.
    MuRo bunu beğendi.
    JollyGame

FmY__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FmY__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    64
    Beğenme 
    379
    Beğenilme 
    415

Merkezi alexe geri çekmek 10 numara 5 yıldız bi iş olur hem arena botlarının lag yapmasından kurtulunur hem her yeni başlayan oyuncunun abi para verir misin deyısınden hem de kervan çekmek isteyen herkesin gözünün önünde çekilmez.Sız teşvik ederseniz kısa sürede alexe tasınılır diye düşünüyorum
    Lawyer Of Future

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş