Beğeni Ağacı10Beğeniler

Konu:Bir kaç soru.

JemBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    JemBey isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    45

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ???????????????
    kardeş haklısın ama pzar kısmında 3 -5 karakter yok farkındaysan kural uygulandı diyelim charlar banlandı sence sw için nası bi sonuç doğurur bunu düşünüyomusun(cevabını bekliyorum) ? Ayrıca @LASTDAY2 sen de charını satmadınmı bana demeki bn sadece oynadığım charı sattım ama bazıları gibi 3- 4 tane char alıp satmıyorum filan deme
    ADI AŞK BU MEZİYETİN...
    JemBeyy

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1959

Alıntı Ashwyn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş haklısın ama pzar kısmında 3 -5 karakter yok farkındaysan kural uygulandı diyelim charlar banlandı sence sw için nası bi sonuç doğurur bunu düşünüyomusun(cevabını bekliyorum) ? Ayrıca @LASTDAY2 sen de charını satmadınmı bana demeki bn sadece oynadığım charı sattım ama bazıları gibi 3- 4 tane char alıp satmıyorum filan deme
    ÇAYI KÖZDE ADAMLIĞI ÖZDE SEVERİM
    JemBey bunu beğendi.

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    scarface isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    18
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    155

İster istemez bu konuya yorum yapma gereği duydum, çünki benimde 3 karakter satışım var forumda.Geride 3 -4 karakter daha çıkar ilerde foruma koyabileceğim.Benim anlayamadığım konuyu açan vatandaşın ve onu tasdikleyenlerin bu şatışları ticaret olarak nasıl görürsünüz ? Bu karakterler alındı ve bir süre oynandıktan sonra keyfekeder satışa konuldu. Satılıp satılmamasıda pekte önemli degil arada girer hevesimizi alır çıkarız. Ayrıca LASTDAY2 alper sana gelecek olursak sendeki +14 stafın nasıl el degiştirdiğini ve LASTDAY isimli karakteri nasıl aldığınıda çok iyi bilenlerdenim. O yüzden fazla zıplama.
    JemBey bunu beğendi.
    BSro
    Guild : RedLine
    ------------------------------------------------------------
    ASro
    Guild : BaNDiTs

scarface - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    scarface isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    18
    Beğenme 
    227
    Beğenilme 
    155

Ayrıca forum pazardaki karakterlerimin satışı GÜNCEL`dir.
    BSro
    Guild : RedLine
    ------------------------------------------------------------
    ASro
    Guild : BaNDiTs

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    45

Alıntı manismo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ???????????????
    ????????
    ADI AŞK BU MEZİYETİN...
    JemBeyy

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1099
    Beğenme 
    969
    Beğenilme 
    1959

Alıntı scarface Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İster istemez bu konuya yorum yapma gereği duydum, çünki benimde 3 karakter satışım var forumda.Geride 3 -4 karakter daha çıkar ilerde foruma koyabileceğim.Benim anlayamadığım konuyu açan vatandaşın ve onu tasdikleyenlerin bu şatışları ticaret olarak nasıl görürsünüz ? Bu karakterler alındı ve bir süre oynandıktan sonra keyfekeder satışa konuldu. Satılıp satılmamasıda pekte önemli degil arada girer hevesimizi alır çıkarız. Ayrıca LASTDAY2 alper sana gelecek olursak sendeki +14 stafın nasıl el degiştirdiğini ve LASTDAY isimli karakteri nasıl aldığınıda çok iyi bilenlerdenim. O yüzden fazla zıplama.
    Kime neyi anlatıyorsun kaan lastdayın otoban oldugunu bılmeyenmı var
    JemBey bunu beğendi.

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    20
    Beğenme 
    76
    Beğenilme 
    45

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kime neyi anlatıyorsun kaan lastdayın otoban oldugunu bılmeyenmı var
    knk adamı kanser edersin sen amk
    ADI AŞK BU MEZİYETİN...
    JemBeyy

NEWDAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NEWDAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    3
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    78

Alıntı scarface Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben coklu karakter satana birsey demiyorum.kendimde sattim.adam aynanda full fightlo car alinir konusu var 2 tanede car satis konusu var.ve konulara kaca satarsin diyor.bana gelicek olurasak cari aldigimi camd bir arkadas honorunu aldi bende cari aldim ayri honor ve car satisi gibi dusun....
    Hodri meydan sen nasil aldigimi acikla bende sizdekilerin nasil aldiginj aciklayam ama yalan demek yok ????
    Konu NEWDAY tarafından (03.Haziran.2016 Saat 16:42 ) değiştirilmiştir.

NEWDAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    NEWDAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    League Of Legends
    Konular 
    3
    Beğenme 
    66
    Beğenilme 
    78

Ne cari sattim bilmiyom ama aynanda car alip konulara kaca diyip tekrar satıp aynanda alim satim konusu acip mesajlar yazmiyoeum...
    Sw icin olumlu sonuclanir.ne kadar item cikarsa oyundan o kadar omru uzar.suan sen oyuncularin neyden dert yandigini saniyorsun.onune gleende poweri gectim artik millet bot carina fight dizcek...kurallari bir daha okumani tavsiye ederim.
    Konu NEWDAY tarafından (03.Haziran.2016 Saat 16:39 ) değiştirilmiştir.

manismo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    manismo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    126
    Beğenme 
    241
    Beğenilme 
    156

kardeşim ben kuralı gördüm ve buna dayanarak bir soru sordum.eğer ceza gerektiriyorsa cezası verilmeli yada kural kaldırılmalı.ceza gerektiren bir şey değilse zaten ceza verilmez.ceza gerekiyorsa cezası verilmeli.nasıl biri küfür edip chat ban yiyorsa bu konuda da ceza verilmesi çok doğal olur.cezadan kastım direkt olarak ban değil.gerekli uyarılar yapılır ve tekrarı halinde cezası verilir.
    sadece bu soruyu sormuşum gibi bana laf söylemenize gerek yok.eksik gördüğüm bir şey bu ne yazık ki yarası olanlar direkt olarak saldırıya geçmişler.oyun içinde kurallar harfiyen uygulanıyorsa bu kuralda uygulanmalı.tekrardan söylüyorum üstüne alınan arkadaşlar kişisel bir sorunum yok sadece eksik gördüğüm bir kural için hatırlatma yaptım ve soru sordum.ne yazık ki yönetim yine sessiz.
    NEWDAY bunu beğendi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş