Beğeni Ağacı2Beğeniler

Konu:pvp bug

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı PiizmitLii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    blood sen parkda dolasırken ben sro oynuyodum ama herseyimi kendim yaptım kimseden emanet alıp bişeye kalkısmadım ve hile yapmadan kazandım ne kazandıysam. yani senin kadar aciz degilim , benle pvp atcagın zaman dur bi res atıp gelıyorum diyosun chara baskası gırıyo daha kendın pvp atmayı bılmıyosun. charda sen varken yakalıyorum hemen retrun basıp kacıyosun kendı setin l.a pvp ye h.a ile gelıyosun eger bu bug işi cözülürse o zaman görcem ben seni suan bu konunun altında yorum atanlarda bu bugla alakalı herseyi bilen insanlar bence. bugun kalkmasını ıstemedıklerınden bug yok falan fılan gibisinden konusuyolar ama yonetıcılerın ılgılenceklerını dusunuyorum yandın blood yandın
    Güzel kardeşim bug degil o normal olan vie olay asgard anlatmıs sana bizde anlatıyoruzda anlamıyorsun normalde olan bir olay return cekınce dogal olarak defance ve atac alabılıyor normal yani anormal bi durum yokv

ULEMAA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ULEMAA isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1173
    Beğenme 
    977
    Beğenilme 
    2052

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AĞLAMA AQ
    Sende yenme şunu adam gold kaybedince böyle yaparsa samo ablası gibi kalkan silah kaydebince oyunu bırakır yapmayın bize pilavyer de lazım

PiizmitLii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    PiizmitLii isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    269
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    206

Alıntı MendoZa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AĞLAMA AQ
    ağlayan sensin şaşırık gel dıyorum kacıyosun item alıp gelıyon kendı itemlerinle gel askandan aldıklarımın kat katını sendende alıyım ama gelllllll

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    269
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    206

Alıntı Bubbax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sende yenme şunu adam gold kaybedince böyle yaparsa samo ablası gibi kalkan silah kaydebince oyunu bırakır yapmayın bize pilavyer de lazım
    burda bı yanlıs anlasılma var samgoal benım degıl bloodun ablası onun ıtemlerle gelıyo arkadas devil vs acc ler he bide çara başkası giriyo benle pvp yaparken kendı korkuyoda yapmaya görünce hemen retrun basıyo pvp atcagımız zamanda dur bı res atıyımda gelıyım ayana baskasını sokuyo oyuna denyooo blood samgoala abla deme lazım olur belkı bı gun ^^

MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    352
    Beğenilme 
    323

burda bı yanlıs anlasılma var samgoal benım degıl bloodun ablası onun ıtemlerle gelıyo arkadas devil vs acc ler he bide çara başkası giriyo benle pvp yaparken kendı korkuyoda yapmaya görünce hemen retrun basıyo pvp atcagımız zamanda dur bı res atıyımda gelıyım ayana baskasını sokuyo oyuna denyooo blood samgoala abla deme lazım olur belkı bı gun ^^
    Bu kadar ağlamamlısın Jony
    OXSI

MendoZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MendoZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    112
    Beğenme 
    352
    Beğenilme 
    323

ağlayan sensin şaşırık gel dıyorum kacıyosun item alıp gelıyon kendı itemlerinle gel askandan aldıklarımın kat katını sendende alıyım ama gelllllll
    Alırsında başını 2 kere ws ıstedın 2 sındede 3-0 koydum ettı sana 6-0 1. sınde 100b+4 devil res 2. sınde ıse serenes tears bu ıtemler ıcın teşekkurler goldum azalmıştı HADI uzatma yenıldın 2 kere gömdüm dahasını bekleme
    OXSI

beko4854 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    beko4854 isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    71
    Beğenme 
    62
    Beğenilme 
    191

kolay gelsin iyi çalışmalar pvp de bi bug oldugunu düşünüyorum 3 honor bufflu çara +13 power dagger ile prickle tek atıyorum fakat bi çar var honoru falan yok critle 50k atıyorum ustunde +10 11 h.a immo varken . bu honor bufflu dedigim çarda h.a +11 immo 100 stat set var . bu sızce normal bişemi honor bufflu çar elinde +17 2h ile dare deville 10ar k atarken diger çar elinde +12 2h ile 16şar k vuruyor wizard bugu olsun xbow bugu olsun bu durumlarla ilgilendiginiz gibi bu durumlada ilgilenmenizi istiyorum teşekkürler tekrardan iyi çalışmalar.
    Kardes Lost Time ile Normal Ws Atmissindir .O silahi buga sokup Kalkani sokmamistir.Ve BloodShekeers +12 acc aliyor Uniondan Sebebi Budur. Losttime iteme gerek duymaz Ws ise ws der gecer Milletin Itemi Ile Gelenleri Cok Takmamalisin

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    269
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    206

Bak bunlar emanet item almadan, bugu daha ogrenmedıgın zamanın kanıtları

http://i.hizliresim.com/r9qJ9a.jpg
    http://i.hizliresim.com/VYZ3Pj.jpg

Bak bu aldığın emanetlerin fotosu kendı setin l.a pvp deyken h.a var üstünde , onun bi altındakide emanet item aldın diye iftira attıgın foto

http://i.hizliresim.com/1d9GEY.jpg
    http://i.hizliresim.com/PMRO17.jpg

Buda kapanış artık kimseye emanet item almadan gel yada emanet item almadan geldim diyemezsin herhalde yüzün olcanı sanmıyorum.

http://i.hizliresim.com/Yb1Odj.jpg

emanetci kevaşeler askan~bloodskear ^^

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    269
    Beğenme 
    260
    Beğenilme 
    206

He bu arada yeni bu muhabbet daha ogrendım senın o kadar kişiyi pesine takma sebebinde itemlerini onlara dagıtıp ısınlandıktan sonra sana verdiklerinde def atack vs şeyleri yüksek oluyomus . yani dicegim teke teke kaldıgımızda neden kactıgını ogrendım suan diyolar ya kalabalıkda artistlik yapanın tenhada özrü kabul olmaz diye aynen öyle işte eger kimseyi pesine takmadan geleceksen silahına atalım vs ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş