Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Ş oyunu rahatlatın ..

Zui
    Zui - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Zui isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    46
    Beğenme 
    73
    Beğenilme 
    134

Sen git free silk server oyna abicim bSro çarpar seni Böyle insanlar silkroad'a privatede başlayan insanlar olduğu için zor geliyor

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı Asgard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.jollygame.net/forum/209-j...item-gold.html

Bu konuda yer alan Rehberi incelerseniz , çok rahat bir şekilde oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz . Bu adımlar ile garanti bir şekilde GOLD - İtem kasabileceğinizin garantisini verebilirim .

Ayrıca bahsettiğiniz bir çok detay PVP serverlar da kaçınılmaz durumlar . Genelde alt tabaka , bulunduğu seviyeyi hızlı aşıyor . Bu nedenle ilk gelenler başta zorluk çekebiliyor .Fakat belirli bir seviyeye emek ile geldiğiniz de zevk alabileceğinizi düşünüyorum .

Ayrıca bu şekilde sert de düşünmemek lazım , yeni başlayan kişilere anlayış göstermek gerekiyor .
    Oyuna yeni başlayanların, ya da problemi olan kişilerin açmış olduğu bir çok konuda bu kişilere olumlu yorumlarım yardımcı olma çabalarım bunları görmeniz pek mümkün, ancak arkadaşın olayı ele alış açısı bana oldukça ters geldi. Ben bu oyuna başladığımda ne oyun, ne forumdan anladığım yoktu pek. Ancak şuan kendimce bulunduğum noktadan, konumdan gayet memnunum ki bunun için emek verdim. Genel olarak benim arkadaş çevrem de dahil " emek verme " adına hiçbir şey yok neredeyse bir çok kişi de. 2 kervan çekip 3. Ye olmayınca pes etmeyle, 1 2 vs atılıp ezilince bi daha vs çıkmamayla, uniq kovalarken ks yiyip uniq kovalamayı bırakmakla olacak iş değil bunlar maalesef ki arkadaşlarımız bunun bilincinde olmalılar.
    ReaLaMity
    1X1Y

Combolar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Combolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Bazı arkadaşlar dediğimi anlamamış sanırım, ben dress alamıyoruz demedim 130 lira yatırdığımda dress de aldım devil de aldım. Ama oyunda power itemler 1tden fight itemler 3tden başlıyor en kötüsü. Geçen hatta birisi fight daggera 45t fiyat çekti. Tamam ben sizin gibi en iyi item derdinde değilim ama iyi bi item alabilmek için babanın iş adamı olması lazım. Bunun yolunu da emin olun yeni başlayanlar sizden iyi araştırıyor ama her yerde ambargo var. Tamam siz kervan çekerek, lmp kasarak vs para biriktirmişsiniz bi de empati yapın bakalım yeni gelen playerlar bunları yapabilir mi?

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı Combolar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar dediğimi anlamamış sanırım, ben dress alamıyoruz demedim 130 lira yatırdığımda dress de aldım devil de aldım. Ama oyunda power itemler 1tden fight itemler 3tden başlıyor en kötüsü. Geçen hatta birisi fight daggera 45t fiyat çekti. Tamam ben sizin gibi en iyi item derdinde değilim ama iyi bi item alabilmek için babanın iş adamı olması lazım. Bunun yolunu da emin olun yeni başlayanlar sizden iyi araştırıyor ama her yerde ambargo var. Tamam siz kervan çekerek, lmp kasarak vs para biriktirmişsiniz bi de empati yapın bakalım yeni gelen playerlar bunları yapabilir mi?
    Birincisi Power itemler 300 illa 500 arasında başlıyor 1 t değil bu yanlış
    İkincisi fight dagger 45 t değil 15 t civarı falan bu da yanlış
    Üçüncüsü bu kadar gold kasma sıkıntın var ise illa kervan çekmek zorunda değilsin akşam sana bir iki sayfa nova item vereyim bunlara + basar satar en az 100-200 b çıkarırsın (elexirları da kendin toplama zahmetinde bulunursun diye düşünüyorum ki o da yoksa elexir toplatman için char da verebilirim)
    Başka anlamadığımızı düşündüğün bir yer varsa cevaplayalım
    ReaLaMity
    1X1Y

MuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MuRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    98
    Beğenme 
    1438
    Beğenilme 
    616

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üçüncüsü bu kadar gold kasma sıkıntın var ise illa kervan çekmek zorunda değilsin akşam sana bir iki sayfa nova item vereyim bunlara + basar satar en az 100-200 b çıkarırsın (elexirları da kendin toplama zahmetinde bulunursun diye düşünüyorum ki o da yoksa elexir toplatman için char da verebilirim)
    Kimseyi aşalama mod olmuşsun ama adam olamamışsın.
    sana bi hikaye anlatıyım kardeş Zamanında x guild varmış uniounu bunun sırtından geçinirmiş sonra adam isyan edip uniondan çıkmış çok güçlüymüş ks filan atıymuş böyle yani
    Hoenheim bunu beğendi.

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    64
    Beğenme 
    790
    Beğenilme 
    626

Alıntı MuRo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sana bi hikaye anlatıyım kardeş Zamanında x guild varmış uniounu bunun sırtından geçinirmiş sonra adam isyan edip uniondan çıkmış çok güçlüymüş ks filan atıymuş böyle yani
    Sana bir hikaye . zamanında Lions diye bi guild varmış bazı X guild onun sırtından geçinip elaleme kelime yaparmıştı sonra Baş guild oyunu bırakınca X guild birilerinden yardım istedi cave için sonra o X guild baş elemanlarıyla 3senedir küfür edilen guild ile union oldu ama adam olamadı bilin bakalım bu X guild kim?

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

Combolar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Combolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Ben kafamdan uydurmuyorum dostum fiyatları, geçen gün vs izliyodum heliish diye bi player daggerını 45t ye aldığını yazdı alldan, diğer fiyatlar da stallarda gördüğüm veya globallere karşılık sorduğumda aldığım cevaplar. Düşünmen için teşekkür ederim ama ben kimseden sadaka istemiyorum, zaten ben yeni playerlara çok değer verilmediğini düşündüğümden oyuna çok nadir giriyorum artık ama bu arkadaşın aynı şeyleri yaşadığını görünce düşüncelerimi belirtmek istedim.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı MuRo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audushuahsus krdş bende bi hikaye anlatabilir miyim yüksek müsaadenle 😀
    Hoenheim bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

MuRo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    MuRo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    98
    Beğenme 
    1438
    Beğenilme 
    616

Audushuahsus krdş bende bi hikaye anlatabilir miyim yüksek müsaadenle 😀
    Anlat kardeş

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Alıntı Combolar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kafamdan uydurmuyorum dostum fiyatları, geçen gün vs izliyodum heliish diye bi player daggerını 45t ye aldığını yazdı alldan, diğer fiyatlar da stallarda gördüğüm veya globallere karşılık sorduğumda aldığım cevaplar. Düşünmen için teşekkür ederim ama ben kimseden sadaka istemiyorum, zaten ben yeni playerlara çok değer verilmediğini düşündüğümden oyuna çok nadir giriyorum artık ama bu arkadaşın aynı şeyleri yaşadığını görünce düşüncelerimi belirtmek istedim.
    Kafandan uyduruyorsun demedim yanlış anlama. 45 t yi bi arada görmüş mü o arkadaşa bir sor derim başlı başına palavra. Amacım sadaka değil bi nebze yardımcı olabilmek. Playerlere değer verilmediği yok bazı konularda dikkate alınmadığı ya da alınamadığı durumlar söz konusu olabilir yanlış düşünüyorsun bu konuda.
    ReaLaMity
    1X1Y

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan Birinci 1234 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş