Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Ş oyunu rahatlatın ..

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    285

Aga açıkçası yeni adamlara değer vermemek değilde yeni adamlardan bıktık server olarak gelen yenilerin çoğu s.a ile başlıyor istediğini alana kadar diretiyor alamazsa küfru basıyor bende bastan basladm hala kimseden kolay kolay borç olsun olmasın para alamam sana en son biriyle konusmami atayim
    +s.a
    -a.s
    +kardeş nova staff alcamda 15b verir misin
    -mlsf
    +kullanmadigin NOVA STAFFIN var mi ? (Oyle bir soyleyis tarzı ki sanki npc istiyor)
    -yok bro

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Esaias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Esaias isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    316
    Beğenme 
    299
    Beğenilme 
    441

0tl para yatirip toplamda 5000tl char sattim.Hersey akil bilgi zeka seviyesi ile alakali.ne alaka diyenler olcaktir desinler degisemez...
    tam 10ay oldu oyunu birakali oynamasamda ayda. yilda bir ts skype girerim.şunu net bir sekilde. soluyorum isteyen biri 8 saatte 2t gold kasabilir garanti olarak.tabi bunlar yukardaki kosullara sahip insanlar icin gecerli.5000tl lik carlarida herhangi bir guild vs. arkadasla baslamadim hepsini fightlara kadar emekle yaptim.ne cave ne guild gittigim coktur fakat kurus almadim serefsiz cok onlar kendini bilir.
    notyunu sirf para kasip kral olmaya calisiyorsan cok ugrasirsin git 1 2 ay calis char al en kralini.he zevk almak istiyom eglenceli para amaci gutmeden oynamak istiyorum diyosan bunlari kafana takmican.
    Konu Esaias tarafından (21.Ağustos.2016 Saat 21:21 ) değiştirilmiştir.
    Buradan
    Özel Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

Forum Kullanımı - Forum Kuralları

toto2001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    toto2001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    14
    Beğenme 
    53
    Beğenilme 
    42

Buna benzer konular daha önce çokça açılmıştı.Gerçek şu ki oyundaki kemik kadroya, yeni başlayanların ulaşması imkansızdır kim ne derse desin gerçek budur.Bsro'ya başlayanların bu hususu göz önünde bulundurmaları gerekir.Sadece burası için değil uzun süreli sw lerin hepsinde durum budur.Mesela ben de o kadar uğraştım ama ne immo set yapabildim ne de +12 power silah alabildim -ki adamların bot çarlarında bile +12 power silahlar var- yani komik bir durum resmen bot çarına bile denk bir çar yapamıyoruz.
    Sonuç olarak bu oyuna yeni başlayanlar aynı benim gibi ortalama bir çar yapabilirler daha fazlasını değil kim ne söylerse söylesin bu böyledir.Aksini kimse idda etmesin kaç yıldır oynuyorum bu oyunu yani şunu yaparsan bunu yaparsan uğraşırsan emek verirsen gibi laflar etmeyin olabilecek her yolu denememe rağmen sw ortalamasında hatta belki ortalamanın bile altına bir çar anca yapabildim.Ama oyundaki kemik kadronun bunu anlaması imkansızdır onlar sw ilk açıldığında emek verdikleri için bu kadar geliştiler ama empati yapıp da bizim durumumuzu anlayamazlar.Çünkü kaç yıllık sw ye yeni başlayıp da çar yapmakla uğraşmadılar.
    Bazı arkadaşlar demiş konuyu açan arkadaşa, senin playerliğine ihtiyacımız yok diye.Bizim playerliğimize ihtiyaçları yoksa bırak kendi kendilerine oynasın dursunlar.Bir süre sonra zaten onlar da sıkılacaklar aynı şeylerden.Mesela ben sw standartlarında bir çar yapamayacağımı anlayınca bıraktım oyunu sadece ara sıra girip zevkine oynuyorum.Dedim ya dostum boşver bunları, bunlar anlamaz bizim halimizden konunun başında da dediğim gibi buna benzer konular daha önceden çok açıldı ve hepsinde de oyundaki "As" dediğimiz adamlar konuyu açanı kötülediler.

Kısacası benden sana bir öğüt, burda çar yapmakla uğraşacağına başka oyun oyna ne bilim anime izle film izle.(Bu yazdığımı sw yi kötülemek için yazmadım, gerçekleri söyleyerek oyunda yüksek bir yere gelemeyeceğini belirttim sadece. Sw kaliteli ve güzel ama bu yönünün de bilinmesi gerekir.)

Umarım söylediklerim sana ve senin gibilere yardımcı olmuştur, herkese bütün foruma selamlar..
    Combolar bunu beğendi.

Combolar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Combolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Alıntı LASTDAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0tl para yatirip toplamda 5000tl char sattim.Hersey akil bilgi zeka seviyesi ile alakali.ne alaka diyenler olcaktir desinler degisemez...
    tam 10ay oldu oyunu birakali oynamasamda ayda. yilda bir ts skype girerim.şunu net bir sekilde. soluyorum isteyen biri 8 saatte 2t gold kasabilir garanti olarak.tabi bunlar yukardaki kosullara sahip insanlar icin gecerli.5000tl lik carlarida herhangi bir guild vs. arkadasla baslamadim hepsini fightlara kadar emekle yaptim.ne cave ne guild gittigim coktur fakat kurus almadim serefsiz cok onlar kendini bilir.
    notyunu sirf para kasip kral olmaya calisiyorsan cok ugrasirsin git 1 2 ay calis char al en kralini.he zevk almak istiyom eglenceli para amaci gutmeden oynamak istiyorum diyosan bunlari kafana takmican.
    Sana şimdi şöyle söyleyim uyanık arkadaşım öncelikle empati zeki insanların yapabileceği bir iştir bu sebeple senin empati yapamamanı anlıyorum. Bu yüzden sen şimdi gidiyosun empatiyi yaşarak yapıyosun, öncelikle kemik kadrodaki arkadaşlarına haber vermeden gidip 0dan bi çar açıyosun, içine ne silk atıyosun ne de arkadaşlarından bana şunu verin bunu verin diye yardım talep ediyosun. Seni 8 saat sonra bekliyoruz eğer 2t gold kasamazsan bi daha boş konuşmuyosun, haddini bilip susuyorsun.
    Empati yapamayacak seviyedeki adamlara öngösterim yapmak şart yoksa hiçbir şey anlatamazsın sabit kafa insanlara.

Combolar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Combolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aga açıkçası yeni adamlara değer vermemek değilde yeni adamlardan bıktık server olarak gelen yenilerin çoğu s.a ile başlıyor istediğini alana kadar diretiyor alamazsa küfru basıyor bende bastan basladm hala kimseden kolay kolay borç olsun olmasın para alamam sana en son biriyle konusmami atayim
    +s.a
    -a.s
    +kardeş nova staff alcamda 15b verir misin
    -mlsf
    +kullanmadigin NOVA STAFFIN var mi ? (Oyle bir soyleyis tarzı ki sanki npc istiyor)
    -yok bro

Kardeş deneme amaçlı az önce bi çar açtım oyunun bilindik karakterlerine ya selam verdim ya soru sordum ya hayırlı olsun tarzı mesajlar attım. Olanları yazıyorum;
    1-Çoğunluğundan mesaj gelmedi. Mesaj atanlar da düşük level olduğumu gördükten sonra cevap vermeyi kesti.
    2-Sen kimsinciler. Soru soruyorum sen kimsin diye o da bana soru soruyo. Sanane be kardeşim ben kimsem kimim nüfusuna geçirecek sanki beni Ama tabi ben arkadaşı değilsem cevap vermiyecek yani yine bunlar da 1dekilerin farklı türü.
    3-Mesaj atmacılar. Sanki adamın anasına sövmüşüm gibi bana mesaj atma diyor. Ulan alt tarafı selam vs dedim.
    Yani iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır. Aynı şekilde sana da 1 kutu empati yazıyorum.

Not: Şimdi bazılarının hakkını yemeyim oyunda adam gibi adamlar da vardı. oyunu kapattım kapatmasam nicklerini buraya yazardım.
    Konu Combolar tarafından (22.Ağustos.2016 Saat 01:19 ) değiştirilmiştir.

ultraslanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ultraslanex isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Captain sen diyorsunya bizoyuna ilk baslayanlarız bilmem ne bilmem ne hıh işte sizrahat kasarsınız neden cunku rakibiniz yok anladın yani yeni başlarken adamlarda +15 power setler yok yani buyuzden kervanlarda onune duvar ören kimsede yok ama suan öyle değil dimi ..

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

ASGARD dediğimgibi Moblardan Sun düşsün adamlar kasarak setlerini dizsin baskalarıyla ugrasmasın dilenmesin kervan cekemiyorsa hıc yoktan adam sun düşürmeye yeltenir gunlerce sun düşürmeye calısır bi gelir elde etmiş olur . Bunu dikkate almanda fayda var
    Ayrıca Oyune kendi npcni kur ve F10daki gercekönemli şeyleri oraya aktar ve silk sistemi koy girişte 1m silk vermenede gerek yok oyunda 1 saat durana 5 k silk ver adamlar hiçyoktan dres alsınlar gold pet alsın lar Free Pot alsınlar Arrow alsınlar
    .. Diğer değerli itemleride silverle veya başka bir coın ile alış yapabilirsin veya tl ile bak oyun bu sekilde ble oynanma kıvamına gelir . sonuc olarak herkes buraya para bayılmaya degil zevk almaya geliyor bazı şeylerin zevkini verin bu insanlara buna hakkınız var.

Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Talking hhhhhhhhh

Alıntı bz- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaş anlamıyorum biz server'a ilk başlayanlardanız, biz başlarken her şeyimiz sıfırdı. Kervan çektik, yarış kazandık, fgw yaptık, mısıra gittik.. hem oyunun zevkini çıkardık hem de item sahibi olduk. Şimdi yazın geri döndük oynuyoruz + basarken ne powerlar yaktık, ne immolar gitti. Yine de burdayız takılıyoruz kafamıza göre arkadaşlarla. Hem şuan da sıfırız oyuna geri döndük item yok doğru dürüst, ne kadar varsa yaktık, sattık. Ama oyundayız hala.

Siz istiyorsunuz ki hemen dress'im olsun, hemen power'ım olsun.. yok öyle dünya emek edin, çaba gösterin. kolay gelsin
    sen swye ilk baslayanlardansın kendin söylüyon sen swye girerken seni +15 powerli adamlar Karşılamıyor kervan cekerken 20mlik kervasnına dalmıyorlardı la sizin rakibiniz yoktu neredeyse

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    285

Alıntı ultraslanex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ASGARD dediğimgibi Moblardan Sun düşsün adamlar kasarak setlerini dizsin baskalarıyla ugrasmasın dilenmesin kervan cekemiyorsa hıc yoktan adam sun düşürmeye yeltenir gunlerce sun düşürmeye calısır bi gelir elde etmiş olur . Bunu dikkate almanda fayda var
    Ayrıca Oyune kendi npcni kur ve F10daki gercekönemli şeyleri oraya aktar ve silk sistemi koy girişte 1m silk vermenede gerek yok oyunda 1 saat durana 5 k silk ver adamlar hiçyoktan dres alsınlar gold pet alsın lar Free Pot alsınlar Arrow alsınlar
    .. Diğer değerli itemleride silverle veya başka bir coın ile alış yapabilirsin veya tl ile bak oyun bu sekilde ble oynanma kıvamına gelir . sonuc olarak herkes buraya para bayılmaya degil zevk almaya geliyor bazı şeylerin zevkini verin bu insanlara buna hakkınız var.
    Şuan oyun sistemini s*k diyon kardeşim moblardan nova düşüyor zaten setlerini isteyen öyle dizer ayrıca temple denen bir şey var kimse yok orada sadece sen varsın orada power ara fgw de fight ser com ara oyuna kendi npcni kur silk sistemi koy cidden çok saçma i saat durana 5k silk ver demişsin kendi adıma 3 ayrı proxy kurarım 24 tane çar açarım 24 saat tutarım ne pre kalır ne devil res +500 deviller olur sw de para bayılmadan da zevk alınabiliyor o zevkide bir şeyler başarınca alıyorsun iyi günler

Throwny_xD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Throwny_xD isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & aSRO
    Konular 
    123
    Beğenme 
    132
    Beğenilme 
    79

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim benm de bir iki arkadaşım var senin gibi bakış açısı şu : Adamlar oyun acildindan beri oynuyor nasil onlara denk hale geleyim ya abi denk hale gelmesen nolur zevkini çıkar oyunun bak oyuna 2 sene once basladm bi bok yoktu ne yaptım 1 8li pt yaptm tabi o zaman cok bilgi yok aliyodm 1 wiz 1 warrior 2 grade fgw sonra kervan cekenlere katildim ardından 8 li pt yi bozup kendime car yaptim arti basmaya basladm pre luck dress alip simdi temple yapıyorm coinleri satiyorm power ariyorum kervan da adamla kafa kafayasin ama kafa kafaya gelmeden de oyuna tutunabilirsin

BANA GÖNDERME YAPMA COCUK

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 23456 Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş