Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Ş oyunu rahatlatın ..

Dr4cula_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Dr4cula_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    26
    Beğenme 
    1214
    Beğenilme 
    1148

Burda yenilerin işi o kadarda zor değil diyenlerin bir çoğu silk çekerek ya da char alarak oyuna girmiş kişiler kimseyi kandırmayalım lütfen bu saatten sonra yeni bir playerın sw ye tutunması oldukça zor not:eskiden olupta tekrar tekrar başlayan arkadaşlar kendilerini örnek göstermesinler çünkü bende dahil eskilerden birileri oyuna başladığı zaman öyle böyle bir çevresi oluyor ve her yerde kapılar açılıyor lütfen kendizi onlarla kıyaslayıp komik duruma düşürmeyin.
    The_Guardian
    Caliph_

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

benim çektiğim silk 40TL toplam 20 + 20 şeklinde tamam harika bir çarım yok ama en azından rahatça dw önüne çıkıyorum ara sıra unique de birileriyle bile ksleşebiliyorum ya bak sıkıntı şurada yeni başlayanlar kendilerine süre tanımıyorlar ya abi 1.5 senedir oynuyorum normal adam 5 senedir oynuyor normal kervan muhabbetine yine gelelim thiefler semer alex ist alex arası çek abi jangan hotan ( jg hotan diyorum ki dw de görülme riski var diye ) kaç kere sıkıntısız mal çektim ama illa diyorsan ki benim param kıymetli niye atılayım orada burada onun zamanı var "+" basma işini nasıl yapacaklar pre yok bir şey yok abi başlarken kimsede pre yoktu server thief kaynarken ben 150B biriktirecem diye gecelerce kervan çektim ( çarda sağlam değil tabi 7 nova staff npc set npc acc 2 tane eksik bide aq sen düşün ) sonunda pre aldım 50b daha kastım luck dress aldım düzelttim yavaş yavaş kendimi bunlar ne kadar zaman aldı yaklaşık 3 ay sonra guilde girdim çevre yaptım çevre de bitiyor abi zaten iş önemli olan çevredir bu tarz oyunlarda

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Alıntı Loss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam yeni başlamış fgw ye gidecek 30 turda bi telisaman ya atacak ya atmayacak, + basacak pre yok dres yok napacak, okadar guild dururken cavede ne yapabilecek. Okadar kolay değil artık sw istersen 0 dan başla dene.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Öncelikle merhaba,

İlk olarak fgw konusuna deyineyim. Yeni başlayanlara da önceden oynayanlarada fgw şansı aynıdır biri daha zor biri daha kolay bitirir sadece

Pre yok dress yok ne yapacak demişsiniz çok basit parasını toplayacak nasıl mı 8/8 bir pt yapsın salsın novaya yada siktir etisn pt yi 10 tane çar açsın 6 7 tanesi stone elix toplasın 2 3 tanesi de NPC toplayıp satsın garanti iyi para yapar

O kadar guild varken cavede ne yapabilecek sorusuna da cevap vereyim. O kadar guild var abi girsin birine gitsin payını alsın bu kadar yeter ki oynamak istesin emek ve zaman versin o kadar da zor olmadığını anlayacaktır haa birde selam verenleri borçlu çıkarmaktan vazgeçtiklerinde kazanmaya başlayacaklardır.

İyi forumlar
    1X1Y ve Combolar bunu beğendi.

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    626
    Beğenilme 
    595

Alıntı aTHaLaNTHe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba,

İlk olarak fgw konusuna deyineyim. Yeni başlayanlara da önceden oynayanlarada fgw şansı aynıdır biri daha zor biri daha kolay bitirir sadece

Pre yok dress yok ne yapacak demişsiniz çok basit parasını toplayacak nasıl mı 8/8 bir pt yapsın salsın novaya yada siktir etisn pt yi 10 tane çar açsın 6 7 tanesi stone elix toplasın 2 3 tanesi de NPC toplayıp satsın garanti iyi para yapar

O kadar guild varken cavede ne yapabilecek sorusuna da cevap vereyim. O kadar guild var abi girsin birine gitsin payını alsın bu kadar yeter ki oynamak istesin emek ve zaman versin o kadar da zor olmadığını anlayacaktır haa birde selam verenleri borçlu çıkarmaktan vazgeçtiklerinde kazanmaya başlayacaklardır.

İyi forumlar

Teşekkürler mesele bunu bu şekilde anlatabilmek önemli.

Combolar bunu beğendi.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

Loss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Loss isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    389
    Beğenme 
    626
    Beğenilme 
    595

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediğini düşünmekte özgürsün tabi

Teşekkürler bunu bilmen güzel bu arada mod olmak için kuralları çiğniyorsun.

Mükemmel olan İslamiyettir, Müslümanlar değil.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    303
    Beğenme 
    2446
    Beğenilme 
    3025

Teşekkürler bunu bilmen güzel bu arada mod olmak için kuralları çiğniyorsun.

Ben bir şeyi istersem yaparım, beni biraz tanısaydın bunu söylememe fırsat vermezdin.
    ReaLaMity
    1X1Y

Durum 
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    200
    Beğenilme 
    284

Teşekkürler mesele bunu bu şekilde anlatabilmek önemli.

Oyuna yeni başlamış çoğu kişilerin ( tabi yapmayanlarda vardır ) gidişatı para istemeye doğru
    s.a oyunda nasıl para kasarım nasıl geliştiririm karakterimi diye soranlara zaten ben yardımcı oluyorum uzun uzun anlatıyorum ama s.a para verir misin s.a item verir misinlere neyi anlatacan abi

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan Birinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş