Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu
Beğeni Ağacı18Beğeniler

Konu:Ş oyunu rahatlatın ..

ultraslanex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    ultraslanex isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    1
    Beğenme 
    1
    Beğenilme 
    2

Standart Ş oyunu rahatlatın ..

Arkadas oyuna giriyorsun bakıyorsun bazılarının elinde Power +15ler falan oyuna baslıyorsun 2 ay geciyor 1 tane power bile yapamıyorsun got zoruyla oyuna para bastık setimiz +10 nova ak bu adamlar nasıl yaptı bunları dıcem onlar eski adamlar diceksiniz. la adamlar eski ama yeni oyunculara fırsat vermiyorlar adamlarda zevk alsın swye ısınsın bu nedir bi kervan çekilcek adamlar dibinde bitiyor utanmazlar hemde pt halinde +14 powerlerle geliyor . honor desen zaten kasılmıyor ,adam 1lwlde akademiye giriyor 38 lwl oluyor oyunu bırakıyor akademidende cıkmıyor oyle kalıyor carı bn cıkartıyorum ceza yiyorum . E Silk desen zaten parayla ne adam kendine dres alabiliyor nede baska birsey ayrıca Npclerden 101 weponları setleride kaldırmışsınız e moblardanda npc setler cıkıyor yaw bari moblardan sun düşsün mon düşsün bişiler düşsün para edecek bişiler düşsün bunedir arkadas oyunu oynamakiçin bi neden yok ortada. Gerekenleri bi zahmet yapın ya. ben bu oyuna 400 tl para bassam ne bok anlarım oyundan oyunun zevkinden gider kendim server acarım herkese beleşten item dagıtırım bune .. yapmayın gözünüzü sevem ya.. [MaViiMarmara Aşktır]
    Combolar bunu beğendi.

1X1Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    1X1Y isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    309
    Beğenme 
    2471
    Beğenilme 
    3049

Dostum sen bu cehaletle oynamasan da olur. Emin ol ne sana ne de çekmiş olduğun 3* kervana kimsenin ihtiyacı yok.
    yokedicy bunu beğendi.
    ReaLaMity
    1X1Y

DonnaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    DonnaR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    398
    Beğenme 
    1083
    Beğenilme 
    2696

Alıntı ultraslanex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadas oyuna giriyorsun bakıyorsun bazılarının elinde Power +15ler falan oyuna baslıyorsun 2 ay geciyor 1 tane power bile yapamıyorsun got zoruyla oyuna para bastık setimiz +10 nova ak bu adamlar nasıl yaptı bunları dıcem onlar eski adamlar diceksiniz. la adamlar eski ama yeni oyunculara fırsat vermiyorlar adamlarda zevk alsın swye ısınsın bu nedir bi kervan çekilcek adamlar dibinde bitiyor utanmazlar hemde pt halinde +14 powerlerle geliyor . honor desen zaten kasılmıyor ,adam 1lwlde akademiye giriyor 38 lwl oluyor oyunu bırakıyor akademidende cıkmıyor oyle kalıyor carı bn cıkartıyorum ceza yiyorum . E Silk desen zaten parayla ne adam kendine dres alabiliyor nede baska birsey ayrıca Npclerden 101 weponları setleride kaldırmışsınız e moblardanda npc setler cıkıyor yaw bari moblardan sun düşsün mon düşsün bişiler düşsün para edecek bişiler düşsün bunedir arkadas oyunu oynamakiçin bi neden yok ortada. Gerekenleri bi zahmet yapın ya. ben bu oyuna 400 tl para bassam ne bok anlarım oyundan oyunun zevkinden gider kendim server acarım herkese beleşten item dagıtırım bune .. yapmayın gözünüzü sevem ya.. [MaViiMarmara Aşktır]
    ben bır suru arkadas tanıyorum 0 sıfır dan başlayıp bır suru char yapan bırader 8 lı pt nı kur bota bırak onu yapamıyorsan çöpcu char aç 5 tane slotlara koy elıxır stone toplat npc ıtem toplat sat gunde temız 30 ıle 50 b arası kasarsın bıraz tutumlu ol ucuza buldugunda lıp bırak yuksegıne sat fge gıt temple gıt bak nasıl zevkı cıkıyor oyunun kervana gelınce herkes +14 -power lı +15 fightlı adamların kervanla ne ısı var dıyıp duruyor adamın jobu thıef ve suan sw de thıef trankı kasıp specıal suıt gıtmesı aşırı derecede zor bunu başara bılmek ıcın mıllet 1* kervanı bıle aramak zorıunda kalıyor anlayacagın senın malında kımsenın gözu yok herkes rank kasma 7 lvl olma derdınde bak adam 4 aydır ugrasıyor hemen hemen daha 6 lvl bunları bır ögren önce az sabret sonra isyan et ve duzgun bır guılde gır butun guıldler bır bırıne yardımcı oluyor bıraz daha serıden guclenırsın
    _ExceLLenT_ bunu beğendi.
    Trip_Kolik & DonnaR_

M4rJiNaL

BuYuGe_SYGl

RedLine & OttomanHeRoS

"Lâ fetâ illâ Ali, lâ seyfe illâ Zülfikâr"--لا فتى الا على لا سيف الا ذوالفقار

Combolar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Combolar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    4
    Beğenme 
    6
    Beğenilme 
    5

Bro 3 ay onadım, dediğin her şeyi yaşadım, 130 lira yatırdım amacım rahat kervan çekerek gold kasabilecek ortalama bir çar çar yapmaktı +10 set ve +12 silah aldım, dedim şimdi gidiyim kervan çekip gold kasayım hobbala bi baktım fightlı adamlar köprüleri limanları tutmuş hem de en az 3lü gruplar halinde geziyolar. Bu oyunu dediğin gibi belli bi kesim eline almış kimseye iyi olma fırsatı tanımıyorlar, sonra da niye kimse oynamıyo diye zırlıyolar. Siz istiyosunuz hem sw full dolu olsun ama herkesi de sürekli ezeyim hee millet de mal ya sırf siz egonuzu tatmin edin diye çar açıp akşama kadar kendini size ezdirecekti oyunda. Eğer gerçekten sw kalabalık olsun istiyosanız önce bi kaybetmenin dünyanın sonu olmadığını ve paylaşımcı olmayı öğrenin. oyundaki kemik kitleye tavsiyem honorunuz da olmayıversin, thiefliğin de 8 level olmayıversin(sen special suit giyicen diye kaç kişi oyundan kaçıyo bi düşün bakalım giymezsen ne kaybedersin), swdeki en iyi item de sende olmayıversin, klavyeyi bi bırakın bi sakinleşin yenilere de izin verin onlar da bişeyler yapsın sizin seviyelere yaklaşabilsin ya da kendi çapınızda eğlenin siz bilirsiniz �� iyi eğlenceler
    Hayat; her şey senin olup yalnız başınayken değil, değerleri kitlelerle paylaşırken güzel...
    Konu Combolar tarafından (21.Ağustos.2016 Saat 09:32 ) değiştirilmiştir.

_Barbarossa_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _Barbarossa_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSRO & cSRO
    Konular 
    77
    Beğenme 
    133
    Beğenilme 
    163

+11111111111111111111111111111

bz-
    bz- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bz- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    33

Arkadaş anlamıyorum biz server'a ilk başlayanlardanız, biz başlarken her şeyimiz sıfırdı. Kervan çektik, yarış kazandık, fgw yaptık, mısıra gittik.. hem oyunun zevkini çıkardık hem de item sahibi olduk. Şimdi yazın geri döndük oynuyoruz + basarken ne powerlar yaktık, ne immolar gitti. Yine de burdayız takılıyoruz kafamıza göre arkadaşlarla. Hem şuan da sıfırız oyuna geri döndük item yok doğru dürüst, ne kadar varsa yaktık, sattık. Ama oyundayız hala.

Siz istiyorsunuz ki hemen dress'im olsun, hemen power'ım olsun.. yok öyle dünya emek edin, çaba gösterin. kolay gelsin

THC
    THC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    THC isimli Üye şuanda  online konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    76
    Beğenme 
    580
    Beğenilme 
    288

Oyun oynamayı itemden ibaret zannedenleri koruma derneği...
    Dstre bunu beğendi.

I_DEDE_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    I_DEDE_I isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    47

Kervan konusunda hatalısın, yeni getirilen sistem ile yeni playerlerin önü açıldı ya. Hani bizim emeklerimiz yenildi yeni oyuncular uğruna. @Odin
    ŞAH'I KURBAN ETTİM PİYONA

aTHaLaNTHe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    aTHaLaNTHe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Counter-Strike
    Konular 
    129
    Beğenme 
    199
    Beğenilme 
    285

Kardeşim benm de bir iki arkadaşım var senin gibi bakış açısı şu : Adamlar oyun acildindan beri oynuyor nasil onlara denk hale geleyim ya abi denk hale gelmesen nolur zevkini çıkar oyunun bak oyuna 2 sene once basladm bi bok yoktu ne yaptım 1 8li pt yaptm tabi o zaman cok bilgi yok aliyodm 1 wiz 1 warrior 2 grade fgw sonra kervan cekenlere katildim ardından 8 li pt yi bozup kendime car yaptim arti basmaya basladm pre luck dress alip simdi temple yapıyorm coinleri satiyorm power ariyorum kervan da adamla kafa kafayasin ama kafa kafaya gelmeden de oyuna tutunabilirsin

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Alıntı ultraslanex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.jollygame.net/forum/209-j...item-gold.html

Bu konuda yer alan Rehberi incelerseniz , çok rahat bir şekilde oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz . Bu adımlar ile garanti bir şekilde GOLD - İtem kasabileceğinizin garantisini verebilirim .

Ayrıca bahsettiğiniz bir çok detay PVP serverlar da kaçınılmaz durumlar . Genelde alt tabaka , bulunduğu seviyeyi hızlı aşıyor . Bu nedenle ilk gelenler başta zorluk çekebiliyor .Fakat belirli bir seviyeye emek ile geldiğiniz de zevk alabileceğinizi düşünüyorum .

Alıntı 1X1Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen bu cehaletle oynamasan da olur. Emin ol ne sana ne de çekmiş olduğun 3* kervana kimsenin ihtiyacı yok.
    Ayrıca bu şekilde sert de düşünmemek lazım , yeni başlayan kişilere anlayış göstermek gerekiyor .

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş