Beğeni Ağacı33Beğeniler

Konu:STALLARI ALEXE TAŞISAK?

bz-
    bz- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    bz- isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    33

Alıntı MyRuless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi bitmediniz ben aynı konuyu görmek den sıkıldım. Isteyen alexe gidebilir tutan yok.
    Aynı konuyu görmekten sıkıldıysan, yorum yapmanı gerektirecek bir durum da yok o halde seni ilgilendiren ilgini çeken bir şey yoksa. Bitmedik itirazın mı var kardeşim?

Burası Öneri ve İstek bölümü, dile getiriyoruz, gerçekleşir veya gerçekleşmez fikrimizi söylüyoruz, bunda gocunacak sataşacak bir durum yok

alihaydar81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    alihaydar81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    85
    Beğenme 
    161
    Beğenilme 
    67

Oneri istek ama degismez sana soyliyim hep kalir dwgde pazar yeri anket olsada degismez
    mAnequin
    bz- bunu beğendi.

I_DEDE_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    I_DEDE_I isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    22
    Beğenme 
    41
    Beğenilme 
    47

Alexin zemin iyi deil. Aslında yönetim bi iş makinası ile düzeltse oraları iyi olur. İzleyen de olur.

Eskiler güzeldi evet. Yeniler çıkarcı dayı.
    bz- bunu beğendi.
    ŞAH'I KURBAN ETTİM PİYONA

cevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    cevo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    Silkroad Online
    Konular 
    64
    Beğenme 
    790
    Beğenilme 
    626

Bence mantıksız birşey Alex N'ye taşımak düşünsene adam DW'de pvp yapıyor acil scrol yada global ,reverse ihtiyaci duyuyor gidicek Alex'e ? Sonradan pvp'yi oraya taşıyalım diyeceksiniz oda çok mantıksız

Alex'in pvp alan yeri çok küçük uzun pvplerde yani wariorla yapıldığı zaman 101 level mobslara karışabiliyorsunuz buda sıkıntı çıkartıyor.

Ayrıca bu konu yüzlerce kez acildi demekki kimse istemiyor bunun 10günde bir dile getirilmesi mantıksız birşey . Zorla insana AT'a bindiremezsin Arabayı severken.
    bz- ve Hoenheim bunu beğendi.

Merhaabaaaa Ben KRAL'ın

LND_Babi
    LangNedDeath

EhLiBeyT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    EhLiBeyT_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    77
    Beğenme 
    38
    Beğenilme 
    260

Alex N olabilir biraz nostajli olur özledik o zamanları
    bz- bunu beğendi.
    EhLiSahabe
    JuliusCaesar

ComradeS

_EhLiFarabi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    _EhLiFarabi_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    10
    Beğenme 
    139
    Beğenilme 
    242

Alıntı bz- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gençler Stalları Dowhang'dan Alex(North)'a taşısak oyuna bir canlılık gelse nasıl olur. Önceden Alex'teydi 101 Pt'ler falan oluyordu herkes oradaydı bir canlılık vardı yani. Şimdi ise Dowhang'da herkes afk. Şahsen Alex(Norht)a taşırsak stalları oyuna tekrar bir canlılık geleceği düşüncesindeyim az da olsa. En azından bir değişim olacaktır. Sizin görüşleriniz neler? Yöneticiler bu yönde bir çalışma yapsa nasıl olur stalları Alex'e taşısak?
    Düşüncenize saygı duyuyorum ama sakın yanlış anlaşılmasın dw ye taşınmasına zamanında biz istedik istememizin sebebide buraya yeni başlayan playerlerin alexe gelemeden bu oyundaki ortamı kalbalıklıgı görmeden bırakıp gitmeleri dw de kalmasını istememizin tek sebebi bu alxe gitmenin neye faydası var varsa hemen taşıyalım yoksa stalın ha dw de ha alex te olması kimseye zararı olmaz buna göre düşünüp karar verelim lütfen kolay gelsin.
    bz- ve FKC bunu beğendi.
    Guild ComradeS
    Nick _EhLiFarabi_
    Jop Nick CS_AMICA

ComradeS te olmak ayrıcalıktır bunu aileden olanlar anlar gerisi ancak laf yapar.

bz-
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    33

Alıntı _EhLiFarabi_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşüncenize saygı duyuyorum ama sakın yanlış anlaşılmasın dw ye taşınmasına zamanında biz istedik istememizin sebebide buraya yeni başlayan playerlerin alexe gelemeden bu oyundaki ortamı kalbalıklıgı görmeden bırakıp gitmeleri dw de kalmasını istememizin tek sebebi bu alxe gitmenin neye faydası var varsa hemen taşıyalım yoksa stalın ha dw de ha alex te olması kimseye zararı olmaz buna göre düşünüp karar verelim lütfen kolay gelsin.

Anlıyorum, teşekkür ederim. Her şeyin olumlu sonucu olduğu gibi bir yanda da olumsuz sonucu da oluyor, yeni playerlar konusunda haklısınız. Saygı duyuyorum. Ne yapalım o halde server'ı biraz daha renklerdirmek için başka şeyler düşüneceğiz. Genel kabul DW' gibi gözüküyor şuan fikirlerinden ötürü teşekkürler herkese.

OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OnLYWaTCH__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    50
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    69

PT'ler Alex'te açıldığı için Alex N. dedim aslında. Uzun bir süre oradaydı stallar ve gayet haraketliydi oyun. PT'ler Alex'te dönerken millet taa dowhangta.. olmuyor yani. Mekan bence önemli böyle durumlarda. Samarkand evet çok rahat olur da. Yine fark etmez Dowhang'dan farkı olmaz, bir şey değişmez. Geçen reel sro da girdim Samardaydı stallar. Ama oyun başka yerlerde dönüyor PT'ler başka yerlerde kervanlar başka yerlerde. Biraz da Level meselesi.

Alex'e gitmek için bile level kasmanın bir heyecanı vardı. PT'ler ordaydı, oyun orada dönüyordu.

Guild'ler konusunda haklısınız da bir de şöyle bir durum var hepimiz oyunda rakibiz evet ancak böyle bir durumda da pürüz çıkarmanın manası olduğunu düşünmüyorum iyi ya da kötü hepimiz oyundan zevk almak istiyoruz, en büyük ortak amaç bu mesela herkesin uzlaştığı.
    Dostum sen olaya nasıl bakıyosun ? haraketliydi dediğin bot çarlarının haraketi mi seni tatmin eden şey ? ? ? yani sürekli bot çarları geliyo geçiyo şehir zaten dar iyice lag oluyo pvp alanı desen bi halta yaramıyo gerçekten alex N diyenleri hiç anlamıyorum. değişiklik istiyosan samarkand var jangan var. Dw de haraketlilik istiyosan aç 10 tane bot çarı şehrin içinde dönsün dursun aynı alexdeki haraketliliği hissedersin

bz-
    Durum 
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    20
    Beğenme 
    118
    Beğenilme 
    33

Alıntı OnLYWaTCH__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen olaya nasıl bakıyosun ? haraketliydi dediğin bot çarlarının haraketi mi seni tatmin eden şey ? ? ? yani sürekli bot çarları geliyo geçiyo şehir zaten dar iyice lag oluyo pvp alanı desen bi halta yaramıyo gerçekten alex N diyenleri hiç anlamıyorum. değişiklik istiyosan samarkand var jangan var. Dw de haraketlilik istiyosan aç 10 tane bot çarı şehrin içinde dönsün dursun aynı alexdeki haraketliliği hissedersin
    Sizi rahatsız eden durum ne? Ben fikrimi söyledim.

Bir önceki mesajım bu;

"Anlıyorum, teşekkür ederim. Her şeyin olumlu sonucu olduğu gibi bir yanda da olumsuz sonucu da oluyor, yeni playerlar konusunda haklısınız. Saygı duyuyorum. Ne yapalım o halde server'ı biraz daha renklerdirmek için başka şeyler düşüneceğiz. Genel kabul DW' gibi gözüküyor şuan fikirlerinden ötürü teşekkürler herkese."

okumadın sanırım. Sataşacak yer laf atacak yer arıyorsunuz. Boşsunuz sadece ses geliyor konuşmuyorsunuz. Herkese teşekkür edip konuyu kapattım. Derdin sırf laf yapmak başka bir şey değil. Hadi kolay gelsin.

OnLYWaTCH__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    OnLYWaTCH__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    50
    Beğenme 
    20
    Beğenilme 
    69

Sizi rahatsız eden durum ne? Ben fikrimi söyledim.

Bir önceki mesajım bu;

"Anlıyorum, teşekkür ederim. Her şeyin olumlu sonucu olduğu gibi bir yanda da olumsuz sonucu da oluyor, yeni playerlar konusunda haklısınız. Saygı duyuyorum. Ne yapalım o halde server'ı biraz daha renklerdirmek için başka şeyler düşüneceğiz. Genel kabul DW' gibi gözüküyor şuan fikirlerinden ötürü teşekkürler herkese."

okumadın sanırım. Sataşacak yer laf atacak yer arıyorsunuz. Boşsunuz sadece ses geliyor konuşmuyorsunuz. Herkese teşekkür edip konuyu kapattım. Derdin sırf laf yapmak başka bir şey değil. Hadi kolay gelsin.
    Milletin kafasını karıştırıyosunuz oyunu ikiye bölüyosunuz kimi diyo alex kimi diyo dw yarısı oraya gidiyo yarısı dw de kalıyo abuk subuk durumlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş