Beğeni Ağacı4Beğeniler
  • 4 Post By Odin

Konu:+ Rateleri +5 e kadar yeniden düzenlensin

FALCON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    FALCON isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    20
    Beğenme 
    16
    Beğenilme 
    0

Standart + Rateleri +5 e kadar yeniden düzenlensin

Sayın GM bu sw de uzun süredir aralıklı da olsa bulunmaktayım. Çok çar dizip bozdum ama son halim de oyuna yeni başlamış bir insan gibiydi neredeyse. Sadece vakit geçirmek eğlenmek için oyuna giriyorum bir çoğumuz gibi. Ama takdir edersiniz ki herkes tüm zamanını oyuna veremiyor. Bir haftada +5 seti ve accleri anca basabildim. Okulumuz var işimiz var ve oyuna girebildiğim tüm zamanımda + basmakla geçiriyorum. En azından +5 e kadar şu ratelerde düzenlemeye gidilse. Daha silah konusuna hiç girmiyorum 2500 kadar elixirle bir adet no adv 7 ve 6 çıkarabildim ve inanın uzun zamanımı aldı. Bu halde sw ortalamasını yakalamam imkansız zaten. Ama diyorum ya sadece boş olan vaktimi sevdiğim bir oyun oynayarak geçirmek istiyorum. Pre ve dressiz inanın canınızdan can alıyor bu artı işi. Daha önceki karakterlerimde pre dress mevcuttu inanın farkı anlatamam çünkü gelirimin büyük kısmında + basıp satıyordum. Velhasıl +6 dan sonrası yine aynı kalsın ona lafım yok ama en azından bir advli de olsa 7 set ile az çok keyif almak istiyorum. Hepsini okuduysanız da teşekkür ederim. iyi çalışmalar.

Ahmet[CrazyPenquen] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Ahmet[CrazyPenquen] isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    121
    Beğenme 
    121
    Beğenilme 
    131

Alıntı FALCON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın GM bu sw de uzun süredir aralıklı da olsa bulunmaktayım. Çok çar dizip bozdum ama son halim de oyuna yeni başlamış bir insan gibiydi neredeyse. Sadece vakit geçirmek eğlenmek için oyuna giriyorum bir çoğumuz gibi. Ama takdir edersiniz ki herkes tüm zamanını oyuna veremiyor. Bir haftada +5 seti ve accleri anca basabildim. Okulumuz var işimiz var ve oyuna girebildiğim tüm zamanımda + basmakla geçiriyorum. En azından +5 e kadar şu ratelerde düzenlemeye gidilse. Daha silah konusuna hiç girmiyorum 2500 kadar elixirle bir adet no adv 7 ve 6 çıkarabildim ve inanın uzun zamanımı aldı. Bu halde sw ortalamasını yakalamam imkansız zaten. Ama diyorum ya sadece boş olan vaktimi sevdiğim bir oyun oynayarak geçirmek istiyorum. Pre ve dressiz inanın canınızdan can alıyor bu artı işi. Daha önceki karakterlerimde pre dress mevcuttu inanın farkı anlatamam çünkü gelirimin büyük kısmında + basıp satıyordum. Velhasıl +6 dan sonrası yine aynı kalsın ona lafım yok ama en azından bir advli de olsa 7 set ile az çok keyif almak istiyorum. Hepsini okuduysanız da teşekkür ederim. iyi çalışmalar.
    Rateler düzgün şuan da değiştirilmesi gerekilen bi durum yok bence çünkü değişse bile bu haksızlığa kadar gider öncekiler için sonra madem 1 kişinin sözü ile düzeltildi ozaman +10 a kadarda düzeltin gibi konular açılacaktır ve aynı zamanda madem işine okuluna okadar önem veriyorsun oyunla ne işin var ki değil mi ?
    Ahmet-CrossMarian

The Guardian - Savunma Bakanı

Odin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Odin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Konular 
    598
    Beğenme 
    10
    Beğenilme 
    5499

Rateler kesinlikle değişmeyecek. Bu yanıt çok kesin ve nettir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş