Beğeni Ağacı5Beğeniler
  • 2 Post By Asgard

Konu:Anneni çok üzüyosundur demek;Küfür ve hakaret değildir.

Proo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Proo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    bSilkroad
    Konular 
    9
    Beğenme 
    0
    Beğenilme 
    1

Standart Anneni çok üzüyosundur demek;Küfür ve hakaret değildir.

Yönetime güvenim tamdı haklarımı koruyordunuz.Ama bugun verilen kararın yanlış olduğunu her insan bilebilir.Bakın KolayDeğil bana yaptığı küfürler şunlar zaten attım;Amına çaktığım,Amına Kodumun,Amına soktuğumun,atmassan seni bilmem ne yapayım bir sürü küfür bunlara mudahale gerektirmiyor dediniz.Buna mudahale gerekmezken Annen senden çok çekiyordur dedim, anneni de üzüyorsundur anlamındadır bu söz başka anlamıda yok buna mudahale gerektirdi ceza verebildiniz ya bu haksızlık.Haklarımı korunmadığını düşünüyorum güvenim sarsıldı.Bunu da bilmiş olun yani.
    Ayrımcılık mı var?

Asgard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Durum 
    Asgard isimli Üye şimdilik offline konumundadır
    Favori Oyun  
    aSro-bSro-cSro
    Konular 
    1243
    Beğenme 
    549
    Beğenilme 
    10560

Boş bir zamanınız da Şikayet bölümü açın ve inceleyin. Hangi durumlar da ceza veriliyor hangi durumlarda verilmiyor. Tekrar tekrar aynı konuyu açmayın , cevabım farklı olmayacak. Size burada sizin yaptığınız gibi küfürleri tek tek açarak yazıp örnek veremem . Örnek konular sayfalarca dolusu şikayet bölümünde mevcut. Kişiye yönelik hakaretleriniz de ceza vermiyoruz , fakat kişilerin ailevi değerlerini cümle içerisinde kullanamazsınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Giriş